Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(RositaK @ 2011 04 05, 08:44)
FRIGE, nu tu man atleisk, bet nesuprantu tavo argumentu, kodel vyrui nesakai, jis juk judvieju vaiku tevas taip pat, kaip ir tu motina, reiskiasi turi LYGIAI TOKIA PACIA TEISE i juos, kaip ir tu  4u.gif siaip ne minties man nebutu nesakyti, nes kartu laukiam, viliames ir tikim, einam tuo keliu abu kartu, išgyvenam visą procesą. O kad trapu tai trapu, cia jau tik laikas parodys kaip kas bus-nelabai nuo musu priklauso,- bet ABU isgyvensit tai  4u.gif

Pritariu, pamenu kai pirmąkart pastojau tai MB biškį supyko kad nesakiau kol kraujo nenuleidau, o pati norėjau įsitikinti kraują nusileidus nes vaiduokliukas labai neaiškus buvo ir pranešiau tik vakare kai šventėm vestuvių metines blush2.gif Aišku jis ilgai pykti nemoka, visgi tokia naujiena biggrin.gif O po to kai sužinojom kad nesivysto labai didelė parama man jis buvo, o gal abu vienas kitam, tai labai suartina.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 04, 22:52)
*plakatas* Kas sekantis? Rute, tu? Man reikia darbus suplanuoti, kad ta diena atlaisvinti  blink.gif 
nežinau ar aš sekanti biggrin.gif man kraują nusileisti pagal viską sakė balandžio 8 d., bet manau, kad tyrimus darysiu kartu su vyru šeštadienį. 4u.gif o šiaip jei kalbėtumėm apie baimes, tai turbūt laukčiau ir pirmadienio lotuliukas.gif
Atsakyti
Rute
QUOTE
man kraują nusileisti pagal viską sakė balandžio 8 d.,

Teks visa savaite dirbti! lotuliukas.gif

Nu ka, damos, as tikrai pradejau savo ilga schema, ka tik suleidau Dipherelino pirma ampule blink.gif Prisiskaiciau, kad vaistas po sumaisimo greit sustingsta, tai net nespejau pagalvoti apie tai, kaip baisu save durti lotuliukas.gif Bac ir viskas 4u.gif
Valio! Pradzia!
Atsakyti
Labas rytelis 4u.gif

Matau naujienu viskoiu turim cia bigsmile.gif FRIGE, ainu isgert Pertusino uz tave thumbup.gif Daugiau negaliu, nes ir taip su 39 guliu.....Bet siandien bent jau iki kompo sugebejau atreplioti hihihi.gif .
O beje, kas liecia vyra, jam nesakyma, nu rimtai merga blink.gif Vien jau nuo tokios minties man klausimas kyla, kas ten pas jumi per seimos modelis unsure.gif Nu nepyk, bet rimtai doh.gif

Zaliuze, saulute, tikiuosi siandien jau akytese sviesiau pas tave.....Tuscias jausmas dabar, bet naujas laukimo jausmas vel nuslopins ta nusivylima kai lauksi savo snaiguciu.Net neabejok, kad tau tikrai pavyks mirksiukas.gif

Kaip kitos plepses laikosi ? bigsmile.gif

Warwara, saunuole, ir toliau taip thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 05 balandžio 2011 - 09:18
QUOTE(Warwara @ 2011 04 04, 23:11)
Rute

Teks visa savaite dirbti!  lotuliukas.gif

Nu ka, damos, as tikrai pradejau savo ilga schema, ka tik suleidau Dipherelino pirma ampule  blink.gif Prisiskaiciau, kad vaistas po sumaisimo greit sustingsta, tai net nespejau pagalvoti apie tai, kaip baisu save durti  lotuliukas.gif  Bac ir viskas  4u.gif
Valio! Pradzia!


Su startu, Warwara! thumbup.gif
Atsakyti
*siuncia Betai I sveikatos ir stiprybes*
showoff.gif

Beta1, kaip tu taip susirgai? Sveik greiciau! wub.gif


Adrija1 aciu wub.gif labai tikiuosiu, kad laikas prades nors truputi greiciau slenkti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 05 balandžio 2011 - 09:43
Warwara,su pradzia 4u.gif Geros pabaigos mirksiukas.gif

As siandien sapnavau,kad irgi didziausia svirksta slopinanciu susileidau .Na uz pusantro menesio tai taps realybe smile.gif
Atsakyti
Beta, greičiau sveik 4u.gif

Warwara, su startu tave 4u.gif

Rute, nu drąsiau begemotuk hihihi.gif Viskas pas tave tikrai bus gerai, nu pamatysi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 04 05, 06:44)
FRIGE, nu tu man atleisk, bet nesuprantu tavo argumentu, kodel vyrui nesakai, jis juk judvieju vaiku tevas taip pat, kaip ir tu motina, reiskiasi turi LYGIAI TOKIA PACIA TEISE i juos, kaip ir tu  4u.gif siaip ne minties man nebutu nesakyti, nes kartu laukiam, viliames ir tikim, einam tuo keliu abu kartu, išgyvenam visą procesą. O kad trapu tai trapu, cia jau tik laikas parodys kaip kas bus-nelabai nuo musu priklauso,- bet ABU isgyvensit tai  4u.gif
arba gal yra taip, kad jam neidomu?  g.gif

drinks_cheers.gif Visiškai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 04 05, 10:08)
nežinau ar aš sekanti  biggrin.gif man kraują nusileisti pagal viską sakė balandžio 8 d., bet manau, kad tyrimus darysiu kartu su vyru šeštadienį.  4u.gif o šiaip jei kalbėtumėm apie baimes, tai turbūt laukčiau ir pirmadienio  lotuliukas.gif


Dar turim viena kantruole tongue.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 04 05, 10:11)
Rute
Nu ka, damos, as tikrai pradejau savo ilga schema, ka tik suleidau Dipherelino pirma ampule  blink.gif Prisiskaiciau, kad vaistas po sumaisimo greit sustingsta, tai net nespejau pagalvoti apie tai, kaip baisu save durti  lotuliukas.gif  Bac ir viskas  4u.gif
Valio! Pradzia!


Su startu tave ir sekmes iki pat teigiamo rezultato drinks_cheers.gif

QUOTE(Beta1 @ 2011 04 05, 10:17)
Labas rytelis  4u.gif
FRIGE, ainu isgert Pertusino uz tave  thumbup.gif  Daugiau negaliu, nes ir taip su 39 guliu.....Bet siandien bent jau iki kompo sugebejau atreplioti  hihihi.gif .
O beje, kas liecia vyra, jam nesakyma, nu rimtai merga  blink.gif  Vien jau nuo tokios minties man klausimas kyla, kas ten pas jumi per seimos modelis  unsure.gif  Nu nepyk, bet rimtai  doh.gif


Nu va tai tau Beta1 nuo savo vaikucio uzsikretei unsure.gif gal taip pat kaip ir vaikuciui bus trumpalaike liga thumbup.gif

FRIGE - baik bajerius, paziurek savo parasa, jus jau 7 metai drauge nejau nemanai kad ir jam si zinia kaip s dangaus siusta unsure.gif
Atsakyti
blush2.gif blush2.gif blush2.gif ups,kiek daug cia apie mane blush2.gif seima pas mumis tai thumbup.gif jau devyni metai kartu,cia ne tame problema,as gal tokia biski priplaukusi prie romantikos labai biggrin.gif tai masatu,kaip cia taip vat graziau padaryt..labai norejau metiniu proga naujiena tokia,bet kad iki ju dar 2 sav... doh.gif doh.gif nu kad jau cia sakot,tai teks nebelaukt... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Rute @ 2011 04 05, 10:08)
nežinau ar aš sekanti  biggrin.gif man kraują nusileisti pagal viską sakė balandžio 8 d., bet manau, kad tyrimus darysiu kartu su vyru šeštadienį.  4u.gif o šiaip jei kalbėtumėm apie baimes, tai turbūt laukčiau ir pirmadienio  lotuliukas.gif

mano kumstukai irgi jau suspausti 4u.gif 4u.gif ir virusiukus siunciu i tavo puse wub.gif wub.gif
Atsakyti
Tokie dviprasmiski jausmai..
Frige be galo be krasto dziaugiuosi uz tave 4u.gif 4u.gif Bet taip zaliuzes gaila.. Ech.. Ir kodel visiems gerai negali buti?! blink.gif
Atsakyti