Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

Zaliuze console.gif įsivaizduoju, kad dabar tau sunku be galo. Paliūdėk truputį, o kai praeis, įkurdink savo pilvelyje likusius snaigiukus. Jiems patiks pas tave, pamatysi.
Atsakyti
<!--QuoteBegin-FRIGE+2011 04 04, 16:24

aciu uz tikejima,kurio pas mane pacia pritruko wub.gif wub.gif
[b--><div class='quotetop'>QUOTE(FRIGE @ 2011 04 04, 16:24

aciu uz tikejima,kurio pas mane pacia pritruko wub.gif wub.gif
[cool.gif</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->Papildyta:[/b]
as dar vyrui nesakiau,nezinau,ar sakyt,ar dar palaukt ax.gif  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tegul pasikankina rolleyes.gif
[/quote]

Uch kokia tu begede lotuliukas.gif Pati norejai kuo greiciau suzinot,o dabar dar vyra kankinsi blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Nueik i UK skyreli mergaites pradziugint smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginiukas.uk: 04 balandžio 2011 - 18:39
FRIGE labai džiaugiuosi už tave ir sveikinu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliuze @ 2011 04 04, 17:18)
Deja mergaites naujienos blogos cry.gif

Labai gaila console.gif

QUOTE(FRIGE @ 2011 04 04, 18:19)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif mergytes LAUKIUOSI

Sveikinu thumbup.gif smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Tanga @ 2011 04 04, 19:41)
FRIGE labai džiaugiuosi už tave ir sveikinu  biggrin.gif

aciu labai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliuze @ 2011 04 04, 17:18)
Deja mergaites naujienos blogos cry.gif

Labai gaila 4u.gif Džiaugiuosi, kad turit snaigiukų ir planą 4u.gif

QUOTE(FRIGE @ 2011 04 04, 18:19)
nu ziuriu,kad daug palaikymo komandos,didelis aciu visoms...as negaliu atsdigaut,drebu visa ir bandau suvokt,kad nesapnuoju... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif mergytes LAUKIUOSI,netikiu,kad tai sakau dar isklausiau skaiciukus 2209 wub.gif apsiverkiau autobuse,kai paskambino sesele...
Zaliuze labai tave uzjauciu,laikykis saulyt,taip tikejausi,kad tau bus gerai verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Sveikinimai didžiausi 4u.gif
Atsakyti
*plakatas* Kas sekantis? Rute, tu? Man reikia darbus suplanuoti, kad ta diena atlaisvinti blink.gif


FRIGE tikiuosiu pasakei vyriu, jis ka, nezinojo, kad siandien diena X?
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 04, 22:52)
*plakatas* Kas sekantis? Rute, tu? Man reikia darbus suplanuoti, kad ta diena atlaisvinti  blink.gif
FRIGE tikiuosiu pasakei vyriu, jis ka, nezinojo, kad siandien diena X?

nezinojo ir dar nezino,gal kokia savaitele pakankinsiu...isvis dar bijau kam sakyt,gi taip dar man viskas trapu atrodo,dar pati tuo netikiu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliuze @ 2011 04 04, 18:23)
Maziau...o taip tikejaus tokie stiprus buvo norejau kad detu tris sake jokiu budu viena nu maximum 2...o cia nei vieno...kada kazin galima antra meginima...ar turi laiko  praeit?



gaudyk balioneli sailute 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif


QUOTE(FRIGE @ 2011 04 04, 19:19)
nu ziuriu,kad daug palaikymo komandos,didelis aciu visoms...as negaliu atsdigaut,drebu visa ir bandau suvokt,kad nesapnuoju... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif mergytes LAUKIUOSI,netikiu,kad tai sakau dar isklausiau skaiciukus 2209 wub.gif apsiverkiau autobuse,kai paskambino sesele...
Zaliuze labai tave uzjauciu,laikykis saulyt,taip tikejausi,kad tau bus gerai verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


SVEIKINU wub.gif wub.gif
Primink dar trumpai savo problemeles ir visa istorija blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 04, 07:19)
nu ziuriu,kad daug palaikymo komandos,didelis aciu visoms...as negaliu atsdigaut,drebu visa ir bandau suvokt,kad nesapnuoju... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif mergytes LAUKIUOSI,netikiu,kad tai sakau dar isklausiau skaiciukus 2209 wub.gif apsiverkiau autobuse,kai paskambino sesele...
Zaliuze labai tave uzjauciu,laikykis saulyt,taip tikejausi,kad tau bus gerai verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Sveikinimai didziausi! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 04, 17:19)
nu ziuriu,kad daug palaikymo komandos,didelis aciu visoms...as negaliu atsdigaut,drebu visa ir bandau suvokt,kad nesapnuoju... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif mergytes LAUKIUOSI,netikiu,kad tai sakau dar isklausiau skaiciukus 2209 wub.gif apsiverkiau autobuse,kai paskambino sesele...

Nuostabu wub.gif Sveikinu thumbup.gif

QUOTE(FRIGE @ 2011 04 04, 22:22)
nezinojo ir dar nezino,gal kokia savaitele pakankinsiu...isvis dar bijau kam sakyt,gi taip dar man viskas trapu atrodo,dar pati tuo netikiu blush2.gif  blush2.gif

Tu nejuokauk taip lotuliukas.gif Supyks gi kad nesakei taip ilgai lotuliukas.gif Koks dar trapu, tokie skaičiukai pas kitas būna dar po geros savaitės, tai pas tave viskas garantuota thumbup.gif Gali nusipirkti testą pasidaryti ir parodyti vyrui - bus lengviau pranešti hihihi.gif
Atsakyti
FRIGE, nu tu man atleisk, bet nesuprantu tavo argumentu, kodel vyrui nesakai, jis juk judvieju vaiku tevas taip pat, kaip ir tu motina, reiskiasi turi LYGIAI TOKIA PACIA TEISE i juos, kaip ir tu 4u.gif siaip ne minties man nebutu nesakyti, nes kartu laukiam, viliames ir tikim, einam tuo keliu abu kartu, išgyvenam visą procesą. O kad trapu tai trapu, cia jau tik laikas parodys kaip kas bus-nelabai nuo musu priklauso,- bet ABU isgyvensit tai 4u.gif
arba gal yra taip, kad jam neidomu? g.gif
Atsakyti