Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 18, 23:32)
4u.gif  ax.gif As vel grizau i tikejimo kelia... Rimtai! Kazkaip praejo ta trizniojimo dienele...  4u.gif Siandien su sese i kina nueisim, po parduotuvytes palakstysim, ryt vel kazka sugalvosiu ir taip "istempsiu".. Nes siaip tai is nieko neveikimo ir is interneto narsymo man visos tos pagundos ir nesusipratimai kyla  smile.gif
Aciu, kad tiki... Ir manim ir rezultatu!!!  4u.gif
Adrija, niu niu niu....  smile.gif As net per stimuliacija apart issiputusio pilvo nieko nejauciau.. Nei krutines, nei nuotaiku svyravimu nei kazkokiu pasaliniu reiskiniu nuo hormonu... Galejau laaabai bijoti, kad niekas tikrai neauga pas mane.. Nebijojau!!! Ir isaugo!!! Dabar taip pat: nei krutines jauciu, nei kazkokiu pozymiu nieko - bet tikiu!
Kaip mano drauge sake... Svarbiausia sitame kelyje neieskoti pozymiu ir nelyginti ju su kitu mergaiciu pozymiais... Nes ji prisiskaicius ir sau "prisimatavus" laabai nervinosi ir liudejo, kad jei atseit nieko nevyksta... O dabar jau pilvelis pupso  mirksiukas.gif Ir nors jau pupso, ji sako, kad dar dabar jokiu pozymiu apart pilvuko ir nera...
Taip kad gali buti ir be JOKIU pozymiu...
Adrija, davai tikim!!!!  4u.gif  tongue.gif


SUTINKU! DAVAI TIKIM!!!!!

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 19, 09:32)
Svarbiausia sitame kelyje neieskoti pozymiu ir nelyginti ju su kitu mergaiciu pozymiais... Nes ji prisiskaicius ir sau "prisimatavus" laabai nervinosi ir liudejo, kad jei atseit nieko nevyksta... O dabar jau pilvelis pupso  mirksiukas.gif Ir nors jau pupso, ji sako, kad dar dabar jokiu pozymiu apart pilvuko ir nera...
Taip kad gali buti ir be JOKIU pozymiu...
Adrija, davai tikim!!!!  4u.gif  tongue.gif

drinks_cheers.gif su Zubriuka,neieskokit mergaites pozymiu,nors zinau,kad labai sunku.Pas mane irgi jokiu pozymiu nebuvo,tik temperatura uzkylus buvo po isodinimo,o 6-8dpi nakti buvo nepakeliamas skausmas,cia viskas ka jutau,bet cia kiekvienai skirtingai.Patys pirmieji nestuke.gif pozymiai atsirado tik 6.5sav ir as kaip ir jus cia buvau nurasius,kad nepasiseke,jau kuriau planus kraustytis i kita sali,bet cia netiketai pasibelde musu stebukliukas wub.gif wub.gif wub.gif ,kuris apverte viska aukstyn kojom biggrin.gif .Taip,kad nosytes aukstyn,tiktai geru emociju ir zinoma siunciu visoms po virusiuka

2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 19, 10:38)
* Aaa supratau dabar! Man isodino viena diena veliau, o hcg liepe pasidaryti 10dpi. Gaunasi antra sv.Velyku diena, laboratorijos nedirbs, tai galvoju testuka pagadint.  ax.gif

** Jus abi su Beta teisios! Gaunu biski prikurit ir aprimstu  lotuliukas.gif
Vakar LediDiDi raportavau apie savo pozymius, tad siandien ir ieskau, o kai nerandu, tai ir nerimauju. Man visad strenas pries mmm maudzia, o sikart ne, tai gal irgi geras zenklas, kad kitaip? Ir krutine man per pms'a nurimsta 10dpo, siandien, jei skaiciuot nuo punkcijos, tai tik 7dpo., o jau rami. Gal tyla pries audra? mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

*** Va ir mano tokios pacios mintys..  blush2.gif Bet nepasiduokim pesimizmui! Viskas pas mus bus gerai! To ir linkiu!

Laukiam Tavo dienorascio  book.gif


Zinai ir man labai knieti testuka Sventa Velyku Ryta pabandyti, jei mergaites cia nesudirbs kad per anksti. kazkaip atrodo kad ta diena ir Dievas gal bus uz nugaros smile.gif

Nu va matai giliau paieskojus ir tu randi tu pseudo pozymiu lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(puikutte @ 2011 04 19, 10:43)
drinks_cheers.gif  su Zubriuka,neieskokit mergaites pozymiu,nors zinau,kad labai sunku.Pas mane irgi jokiu pozymiu nebuvo,tik temperatura uzkylus buvo po isodinimo,o 6-8dpi nakti buvo nepakeliamas skausmas,cia viskas ka jutau,bet cia kiekvienai skirtingai.Patys pirmieji  nestuke.gif pozymiai atsirado tik 6.5sav ir as kaip ir jus cia buvau nurasius,kad nepasiseke,jau kuriau planus kraustytis i kita sali,bet cia netiketai  pasibelde musu stebukliukas  wub.gif  wub.gif  wub.gif ,kuris apverte viska aukstyn kojom  biggrin.gif .Taip,kad nosytes aukstyn,tiktai geru emociju ir zinoma siunciu visoms po virusiuka

2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif


Imu imu dvynukams lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(puikutte @ 2011 04 18, 23:43)
tiktai geru emociju ir zinoma siunciu visoms po virusiuka

Aciu labai!!!! O jau tas leliukas kur bucinukus siuncia prie liniuotes wub.gif Gaudau virusiuka... Ir as irgi dvynukams blush2.gif 4u.gif

QUOTE(Citas @ 2011 04 18, 23:46)
Zinai ir man labai knieti testuka Sventa Velyku Ryta pabandyti, jei mergaites cia nesudirbs kad per anksti

Na, jei jums su Adrija panasiu laiku isodino (ar ta pacia diena?) tai jei Adrijai jau "galima" tai ir tau "galima".. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zubriuka: 19 balandžio 2011 - 09:53
QUOTE(puikutte @ 2011 04 18, 23:43)
drinks_cheers.gif  su Zubriuka,neieskokit mergaites pozymiu,nors zinau,kad labai sunku.Pas mane irgi jokiu pozymiu nebuvo,tik temperatura uzkylus buvo po isodinimo,o 6-8dpi nakti buvo nepakeliamas skausmas,cia viskas ka jutau,bet cia kiekvienai skirtingai.Patys pirmieji  nestuke.gif pozymiai atsirado tik 6.5sav ir as kaip ir jus cia buvau nurasius,kad nepasiseke,jau kuriau planus kraustytis i kita sali,bet cia netiketai  pasibelde musu stebukliukas  wub.gif  wub.gif  wub.gif ,kuris apverte viska aukstyn kojom  biggrin.gif .Taip,kad nosytes aukstyn,tiktai geru emociju ir zinoma siunciu visoms po virusiuka

2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif


Gaudau toki simpatiska virusiuka! wub.gif

QUOTE(Citas @ 2011 04 18, 23:46)
*Zinai ir man labai knieti testuka Sventa Velyku Ryta pabandyti, jei mergaites cia nesudirbs kad per anksti. kazkaip atrodo kad ta diena ir Dievas gal bus uz nugaros smile.gif

**Nu va matai giliau paieskojus ir tu randi tu pseudo pozymiu  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif



*Nu ziuresim, dar iki to stebuklingo ryto kelios dienos, turim laiko pagalvot mirksiukas.gif

** thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 19, 10:52)
Aciu labai!!!! O jau tas leliukas kur bucinukus siuncia prie liniuotes  wub.gif Gaudau virusiuka... Ir as irgi dvynukams blush2.gif  4u.gif
Na, jei jums su Adrija panasiu laiku isodino (ar ta pacia diena?) tai jei Adrijai jau "galima" tai ir tau "galima".. 4u.gif


Nu gerai tada aciu uz leidima ir jei nesuskysiu tai gal pabandysiu ir tada velykos bus asrba labai sugadintos arba pacios laimingiausios gyvenime smile.gif Kada tu ruosies gadinti?
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 18, 23:52)

Na, jei jums su Adrija panasiu laiku isodino (ar ta pacia diena?) tai jei Adrijai jau "galima" tai ir tau "galima".. 4u.gif


Citui viena diena anksciau, tad jai galima sv.Velyku ryta, o man antra Velyku diena! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 19, 00:02)
Kada tu ruosies gadinti?

4u.gif As sestadieni kraujuka nuleisiu... Man paskirtoji diena sestadienis! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 19, 11:14)
4u.gif As sestadieni kraujuka nuleisiu... Man paskirtoji diena sestadienis!  4u.gif


Tu pirmoji cia is musu bigsmile.gif mes priimam tik teigiamus rezultatus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 19, 11:14)
4u.gif As sestadieni kraujuka nuleisiu... Man paskirtoji diena sestadienis!  4u.gif

spaudziu kumstelius jau nuo siandien ir labai labai tikiu,kad bus geras rezultatas wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 19, 00:33)
Tu pirmoji cia is musu  bigsmile.gif  mes priimam tik teigiamus rezultatus  4u.gif

Kazkur skaiciau, kad moters nuojauta kai kur pripazistama kaip nestumo pozymis smile.gif 4u.gif Tai va arba mano nuojauta laaabai apgaulinga, arba.... Zodziu, as pati tikiuosi tik teigiamo rezultato!!!! (nors ir be jokiu pozymiu 4u.gif )
Papildyta:
QUOTE(frige @ 2011 04 19, 00:48)
spaudziu kumstelius jau nuo siandien ir labai labai tikiu,kad bus geras rezultatas wub.gif  wub.gif

Aciu mergaites, labai labai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 19, 11:33)
Tu pirmoji cia is musu  bigsmile.gif  mes priimam tik teigiamus rezultatus  4u.gif

is taves,brangioji,irgi tik teigiamu rezultatu lauksim biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti