Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(Warwara @ 2011 04 18, 15:53)
O as tai nieko negeriu  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Folio rugsti tik...
Bet ir gerai smile.gif

Ir as geriau tik folio rugsti ax.gif
Atsakyti
o as isvis pradejau gert PREGNANCARE,kai suzinojau,kad laukiuosi blush2.gif blush2.gif o pries tai nieko,nors turejau folio rugsti pasidejus,bet neprisiruosiau blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas plepses 4u.gif

Citai, man tai patinka tie tavo "pozymiai" bigsmile.gif

Zubriuka, saunuole thumbup.gif Va cia tai moteris drinks_cheers.gif Sestadieni net specialiai prisijungsiu prie kompo pamatyti tavo naujienas bigsmile.gif

Warwara, tai kada gi cia tas startas pagaliau ? rolleyes.gif Nusibodo laukti biggrin.gif

O del vitaminu ir visu kitu reikalu kas ale padeda tam visam procesui, tai cia gal greiciau placebas daugiau nei reali nauda, bet aij, noriu jaustis "kazka" daranti pati sekmes labui, lemiamos reiksmes nebus, bet man psichologiskai ramiau ax.gif
Atsakyti
Labas rytelis! wub.gif

Citas, o kodel Tau kraujo testas tik balandzio 28d.? Jus berods Tau isodino net anksciau nei man, man siandien 4dpi.

Nenoriu nukabint nosies dar, bet kad taip nieko nejaust doh.gif Pilvas subliusko, krutine taip pat. Esu girdejus apie gerus rezultatus ir be pozymiu, bet sunkiai tikisi.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija1: 19 balandžio 2011 - 08:10
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 19, 09:09)
Labas rytelis!  wub.gif

Citas, o kodel Tau kraujo testas tik balandzio 28d.? Jus berods Tau isodino net anksciau nei man, man siandien 4dpi.

Nenoriu nukabint nosies dar, bet kad taip nieko nejaust  doh.gif Pilvas subliusko, krutine taip pat. Esu girdejus apie gerus rezultatus ir be pozymiu, bet sunkiai tikisi..  blush2.gif


Nu merga, raminkis tiktai.Is kur tie pozymiai tokia ankstybe ? Jeigu sekei sita tema anksciau, turejai atkreipti demesi kaip as jauciau visus imanomus nestumo pozymius, o rezultate - isbleses vaiduoklis, pavirtes i viena dideli bruksni nepraejus nei porai dienu lotuliukas.gif As tai galvoju, kad gerai kai "jauti" kazka, bet is esmes tai dzin tie visi jausmai, nes jie nifiga dazniausiai neparodo biggrin.gif parodo TIKTAI testas.Ar tai butu kraujo testas, ar popierinis testas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 18, 10:16)

Terze - tikrai ne pervelu. Cia UK mums tyrimus dare dar keliems meneseiams iki IVF. Daktaras sake kad kai kurie tyrimai turi buti nesenesni kaip metu laiko  thumbup.gif

Aciu, Citas

Del folines r., man gyd. liepe pirkti pacia stipriausia - 800 berods...

Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 04 18, 22:25)
Nu merga, raminkis tiktai.Is kur tie pozymiai tokia ankstybe ? Jeigu sekei sita tema anksciau, turejai atkreipti demesi kaip as jauciau visus imanomus nestumo pozymius, o rezultate - isbleses vaiduoklis, pavirtes i viena dideli bruksni nepraejus nei porai dienu  lotuliukas.gif  As tai galvoju, kad gerai kai "jauti" kazka, bet is esmes tai dzin tie visi jausmai, nes jie nifiga dazniausiai neparodo  biggrin.gif  parodo TIKTAI testas.Ar tai butu kraujo testas, ar popierinis testas smile.gif


Aciu, Betut! Tu - visiskai teisi! Bandysiu susireguliuot ta savo galvele! blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 04 19, 09:00)
Warwara, tai kada gi cia tas startas pagaliau ?  rolleyes.gif  Nusibodo laukti  biggrin.gif

Aha warwara jau gal prasinesk naujienas, kiek gi galima tyleti tongue.gif Kada pradedi kalt po dvi adatas i diena? lotuliukas.gif

QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 19, 09:09)
Citas, o kodel Tau kraujo testas tik balandzio 28d.? Jus berods Tau isodino net anksciau nei man, man siandien 4dpi.

Nenoriu nukabint nosies dar, bet kad taip nieko nejaust  doh.gif Pilvas subliusko, krutine taip pat. Esu girdejus apie gerus rezultatus ir be pozymiu, bet sunkiai tikisi..  blush2.gif


Adrija1 man isodino Balandzio 14, o testa cia UK skiria tik po 14dienu doh.gif

Dabar pasisakysiu: Adrija1 baik sneket nesamones, pozymiai nieko nereiskia, mano tie TIPO simptomai irgi mazeja, nu pilvo apacioj maudima tai jauciu lyg, bet krutine jau maziau skauda, juk sakiau kad tai hormonu pasekme o ne nestumo pozymiai!!! Pasikartosiu - Baltija.LT su dvyniais nescia buvo o jau te tik strenu maudima lygiai kaip per pms smile.gif

Apskritai siandien as galvoju, kad pasisekti gali tik kazkuriai kitai mergaitei bet ne man schmoll.gif kazkokia pesimistine as einamuoju momentu. Sios dienos ataskaita duosiu truputi veliau, nes dar nespejau iziureti savo TIPO nestuke.gif pozymiu lotuliukas.gif

LABAS RYTAS MAMYTES IR BUSIMOS MAMYTES!!! 4u.gif
Atsakyti
Citas
QUOTE
Kada pradedi kalt po dvi adatas i diena?
Nu kokia tu gera ir draugiska, negaliu atsidziaugti lotuliukas.gif
Beta, Citas, naujienos apie starta bus arba siandien vakare arba ryt ryte. Krauja nuleidau, vakare pas gyd. nueisiu, tai bus ir naujienu drinks_cheers.gif

QUOTE
Apskritai siandien as galvoju, kad pasisekti gali tik kazkuriai kitai mergaitei bet ne man

As visada taip galvoju, tai gi prasom mano minciu negalvoti blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 04 18, 22:00)
Zubriuka, saunuole  thumbup.gif  Va cia tai moteris  drinks_cheers.gif  Sestadieni net specialiai prisijungsiu prie kompo pamatyti tavo naujienas  bigsmile.gif

4u.gif ax.gif As vel grizau i tikejimo kelia... Rimtai! Kazkaip praejo ta trizniojimo dienele... 4u.gif Siandien su sese i kina nueisim, po parduotuvytes palakstysim, ryt vel kazka sugalvosiu ir taip "istempsiu".. Nes siaip tai is nieko neveikimo ir is interneto narsymo man visos tos pagundos ir nesusipratimai kyla smile.gif
Aciu, kad tiki... Ir manim ir rezultatu!!! 4u.gif

QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 18, 22:09)
Nenoriu nukabint nosies dar, bet kad taip nieko nejaust 

Adrija, niu niu niu.... smile.gif As net per stimuliacija apart issiputusio pilvo nieko nejauciau.. Nei krutines, nei nuotaiku svyravimu nei kazkokiu pasaliniu reiskiniu nuo hormonu... Galejau laaabai bijoti, kad niekas tikrai neauga pas mane.. Nebijojau!!! Ir isaugo!!! Dabar taip pat: nei krutines jauciu, nei kazkokiu pozymiu nieko - bet tikiu!
Kaip mano drauge sake... Svarbiausia sitame kelyje neieskoti pozymiu ir nelyginti ju su kitu mergaiciu pozymiais... Nes ji prisiskaicius ir sau "prisimatavus" laabai nervinosi ir liudejo, kad jei atseit nieko nevyksta... O dabar jau pilvelis pupso mirksiukas.gif Ir nors jau pupso, ji sako, kad dar dabar jokiu pozymiu apart pilvuko ir nera...
Taip kad gali buti ir be JOKIU pozymiu...
Adrija, davai tikim!!!! 4u.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zubriuka: 19 balandžio 2011 - 09:34
QUOTE(Citas @ 2011 04 18, 23:23)

*Adrija1 man isodino Balandzio 14, o testa cia UK skiria tik po 14dienu doh.gif

**Dabar pasisakysiu: Adrija1 baik sneket nesamones, pozymiai nieko nereiskia, mano tie TIPO simptomai irgi mazeja, nu pilvo apacioj maudima tai jauciu lyg, bet krutine jau maziau skauda, juk sakiau kad tai hormonu pasekme o ne nestumo pozymiai!!! Pasikartosiu - Baltija.LT su dvyniais nescia buvo o jau te tik strenu maudima lygiai kaip per pms smile.gif

***Apskritai siandien as galvoju, kad pasisekti gali tik kazkuriai kitai mergaitei bet ne man  schmoll.gif  kazkokia pesimistine as einamuoju momentu. Sios dienos ataskaita duosiu truputi veliau, nes dar nespejau iziureti savo TIPO  nestuke.gif pozymiu  lotuliukas.gif

LABAS RYTAS MAMYTES IR BUSIMOS MAMYTES!!! 4u.gif


* Aaa supratau dabar! Man isodino viena diena veliau, o hcg liepe pasidaryti 10dpi. Gaunasi antra sv.Velyku diena, laboratorijos nedirbs, tai galvoju testuka pagadint. ax.gif

** Jus abi su Beta teisios! Gaunu biski prikurit ir aprimstu lotuliukas.gif
Vakar LediDiDi raportavau apie savo pozymius, tad siandien ir ieskau, o kai nerandu, tai ir nerimauju. Man visad strenas pries mmm maudzia, o sikart ne, tai gal irgi geras zenklas, kad kitaip? Ir krutine man per pms'a nurimsta 10dpo, siandien, jei skaiciuot nuo punkcijos, tai tik 7dpo., o jau rami. Gal tyla pries audra? mirksiukas.gif lotuliukas.gif

*** Va ir mano tokios pacios mintys.. blush2.gif Bet nepasiduokim pesimizmui! Viskas pas mus bus gerai! To ir linkiu!

Laukiam Tavo dienorascio book.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 19, 10:28)
Citas
Nu kokia tu gera ir draugiska, negaliu atsidziaugti  lotuliukas.gif
Beta, Citas, naujienos apie starta bus arba siandien vakare arba ryt ryte. Krauja nuleidau, vakare pas gyd. nueisiu, tai bus ir naujienu  drinks_cheers.gif
As visada taip galvoju, tai gi prasom mano minciu negalvoti  blink.gif  lotuliukas.gif


Nu prasom notworthy.gif notworthy.gif mergyt, gerumas ir draugiskumas nieko nekainuoja lotuliukas.gif Nieko baisaus ten, kai jau nereikejo tu adatu tai net truko kazko tongue.gif

Jo mergaites laikykimes kartu group.gif bet nelyginkim pozymiu ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti