Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

Beta1
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Zubriuk, jei visaks bus okej, tai kalbos nera, bs ir 9 DPI geri skaiciukai, antri bruksniukai. bet gi supranti fiziologija. Implantacija +/- 1 diena. Padarysi kraujo o jis ant ribos. Ir sekancias 3 dienas tu ka darysi? teisingai - eisi is proto!
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 04 18, 04:10)
Baru Zubriuka, bet tik del to, kad linkiu jai geru dalyku ir ramybes, o ne trizniojimo....  blush2.gif  Nepyk  4u.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 04 18, 04:20)
Zubriuk, jei visaks bus okej, tai kalbos nera

Oi jus protintojos!!!! smile.gif Aciu!!!!!
Bandysiu surasti veikiancia klinika ta diena, kada ir buvo paskirta (t.y. sestadieni).. Gal atsiras kazkas kas ir sestadieni dirba... Nesvarbu Vilniuj, Kaune 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal patarsit 4u.gif Su gyd susitarem, kad IVF ruosiames geguzes men, jeigu nebus cistu. Ji pati nieko nepatare, o as kvaila nepklausiau blush2.gif ar galeciau kaip nors pagerinti savo busimus rezultatus. As dabar geriu folio rugsti, gal reiktu ko nors daugiau pagert, o gal ir vyrui ko nors reiktu g.gif
Nu vienu zodziu, tikiuos supratot apie ka as cia blush2.gif ir man patarsit
Atsakyti
Na per tas tris dienas galima megautis ir stebeti kaip testukai ryskeja smile.gif Asmeniskai man po teigiamo rezo nervai maziausi,bet matyt cia kaip kam ax.gif

Kamelija,foline gerai ,kad geri,o visam kitam jau siek tiek per velu.Paprastai preparatus pagerinti kiausialasciu,spermiuku kokybe ar implantacija geriausia pradeti likus bent 3 menesiams iki ciklo.
Atsakyti
T.P.Keberiokst
QUOTE
Asmeniskai man po teigiamo rezo nervai maziausi,bet matyt cia kaip kam
o jei neigiamas? O 9 dpi neigiamas dar neiko nereiskia, bet.. nervai, nervai!

Kamelija2
QUOTE
ar galeciau kaip nors pagerinti savo busimus rezultatus. As dabar geriu folio rugsti, gal reiktu ko nors daugiau pagert, o gal ir vyrui ko nors reiktu

Vyruik man atrodo jau velu, bet galima aisku. Pirciu atsisakyti, alkogoli sumazinti arba viskai isimti, daugmesoso, geras maistas, geras miegas. Vitaminu komplekasas.
O del taves, tai mano gyd. sake kad apart folio rugsties neko nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 04 18, 15:26)
Sveikos, gal patarsit 4u.gif Su gyd susitarem, kad IVF ruosiames geguzes men, jeigu nebus cistu. Ji pati nieko nepatare, o as kvaila nepklausiau blush2.gif ar galeciau kaip nors pagerinti savo busimus rezultatus. As dabar geriu folio rugsti, gal reiktu ko nors daugiau pagert, o gal ir vyrui ko nors reiktu g.gif
Nu vienu zodziu, tikiuos supratot apie ka as cia  blush2.gif ir man patarsit


Tai kad nelabai tie daktarai tokiu dalyku ir patarineja....Nera tokio stebuklo, kuri pavartojus butu galima tiketis geresnio rezultato.Bet mes cia pavartojam vis kokiu vitaminu, kurie bent jua nekenkia ax.gif Folio rugsti tikrai jau reiketu pradeti gerti, o as pvz. dabar geriu Pregnancare Conception vitaminus, biciu pieneli ir dar kitu visokiu preparatu valgau.Bet as cia daugiau tam, kad imuniteta pakelciau nuo grindu biggrin.gif

Zubriuka, as netikiu, kad tu islauksi, bet noreciau, kad bent jau pasistengtum tongue.gif O kas sestadieni dirba ir ta pacia diena pasako rezultatus tai tikrai rasi irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 18, 13:36)
T.P.Keberiokst
o jei neigiamas? O 9 dpi neigiamas dar neiko nereiskia, bet.. nervai, nervai!

Kamelija2

Vyruik man atrodo jau velu, bet galima aisku. Pirciu atsisakyti, alkogoli sumazinti arba viskai isimti, daugmesoso, geras maistas, geras miegas. Vitaminu komplekasas.
O del taves, tai mano gyd. sake kad apart folio rugsties neko nereikia.



Na man atrodo mes apie kraujo cia snekejom, 9dp3di jau turi rodyti arba taip arba kitaip.Kitas tris dienas galima ir su NT pasizaist,kad pamatyt ar ryskeja.

Beta1,dar Q10 gali pridet-pagerina kiausialasciu kokybe ir gimdos kraujotaka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 18 balandžio 2011 - 14:43
Aciu jums uz atsakymus 4u.gif Visa beda, kad man tik kovo men po LP pasake, kad be IVF sansu neturim. Tuo metu buvau ziauriai nusiminusi ir pasimetusi, tai net neiskilo jokiu klausimu, o ir gyd jokiu patarimu nedave. Gaila, kad veloka ka nors daryti.
O gal galetumet parasyti kas naudinga. Cia ateiciai, nes juk iš karto gali ir nepavykti...
Papildyta:
Kol paklausiau ir atsakymu gavau biggrin.gif Dar karta aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 04 18, 15:41)

Beta1,dar Q10 gali pridet-pagerina kiausialasciu kokybe ir gimdos kraujotaka.


O kur jo rast to Q10 ? Galima jo gryno kur nors gauti ar su kazkokiais preparatais jis yra vartojamas ? Eisiu pirkt biggrin.gif
Atsakyti
Beta1
Q10 yra ir vaistineje ir sporto papildu parduotuvese. Mano vyras geria.
Atsakyti
Kamelija,

as geriu zuvu alieju (ne kepenu,bet zuvu kunu) su omega 3,Q10 ir as ir MB,biciu pienelis pagerina kiausialasciu kokybe,pregnacare conception vitaminus,protexin balance (bet sitas skirtas gydytojo).
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 18, 15:50)
Beta1
Q10 yra ir vaistineje ir sporto papildu parduotuvese. Mano vyras geria.


O, siandien tada ir uzbegsiu bigsmile.gif Jeigu mano sitas IVF pavyks, nezinosiu kokiem vitamininiem stebuklam ir dekot lotuliukas.gif
Atsakyti