Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

Tiesa,kalbant apie Pregnacare,gal kuriai reikia Pregnacare conception vyrui?
Pirkau MB,bet jisai labai jautrus ivairiem vitaminams,tai jam netiko.Tinka tik vieninteliai Vitiron is visos kruvos isbandytu,tai as prie ju dapirkau cinko ir selenium.Nu ne tame esme ax.gif
Tai sakau gal kuriai reiketu,nes ten labai neblogu spermiukam itakingu medziagu yra,atsiusciau.Nuimtos tik dvi tabletes,tai yra 28 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 04 15, 14:32)
Pabandyk krauja pasidaryti 8 diena kai as , bet ne veliau kaip penktadieni , nes numirsiu is nekantrumo  unsure.gif  blink.gif

4u.gif smile.gif Matai, tau blastukes dejo, tai tau 8 dienos kaip man 10 (nes mano maziukai - 3 dienu, ne blastukes).. Tai man kazkaip reikes iskesti iki savaitgalio... doh.gif Kazkaip is pradziu lengviau buvo, dabar jau tik apie tai ir tegalvoju. Noreciau pabandyti testa pasidaryti (as is tu - "gadintoju" blush2.gif ax.gif ), tik reikia kazkaip dar istraukti, nes tikrai tikrai per anksti (tik 4 diena po isodinimo).
O pozymiu nelabai ir jauciu, o ir neieskau... Bus kaip bus... Laaabai tikiu, bet jei ne si karta, tai sekanti.. O gal dar sekanti.. Arba dar... Vistiek as busiu mama! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 17, 22:40)
4u.gif  smile.gif Matai, tau blastukes dejo, tai tau 8 dienos kaip man 10 (nes mano maziukai - 3 dienu, ne blastukes).. Tai man kazkaip reikes iskesti iki savaitgalio...  doh.gif Kazkaip is pradziu lengviau buvo, dabar jau tik apie tai ir tegalvoju. Noreciau pabandyti testa pasidaryti (as is tu - "gadintoju" blush2.gif  ax.gif ), tik reikia kazkaip dar istraukti, nes tikrai tikrai per anksti (tik 4 diena po isodinimo).
O pozymiu nelabai ir jauciu, o ir neieskau... Bus kaip bus... Laaabai tikiu, bet jei ne si karta, tai sekanti.. O gal dar sekanti.. Arba dar... Vistiek as busiu mama!  4u.gif

Zinok as lygiai Taip pat jauciausi bigsmile.gif ,nepergyvenau kazkaip , o su testu dar tikrai palauk ,spesi ,nusiramink ir megaukis busena ,o pirmadieni kraujuka priduosi ir zinosi . As kaip nors iskentesiu ... blush2.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 17, 19:40)
4u.gif  smile.gif Matai, tau blastukes dejo, tai tau 8 dienos kaip man 10 (nes mano maziukai - 3 dienu, ne blastukes).. Tai man kazkaip reikes iskesti iki savaitgalio...  doh.gif Kazkaip is pradziu lengviau buvo, dabar jau tik apie tai ir tegalvoju. Noreciau pabandyti testa pasidaryti (as is tu - "gadintoju" blush2.gif  ax.gif ), tik reikia kazkaip dar istraukti, nes tikrai tikrai per anksti (tik 4 diena po isodinimo).
O pozymiu nelabai ir jauciu, o ir neieskau... Bus kaip bus... Laaabai tikiu, bet jei ne si karta, tai sekanti.. O gal dar sekanti.. Arba dar... Vistiek as busiu mama!  4u.gif


Aisku busi! tuo net neabejok! mirksiukas.gif O kada skrendi atgal?
Dabar ypatingai save saugok,tavo implantacija turetu but panasiu laiku 4-6dpi smile.gif O testuka pagadink ne anksciau kaip 11dpi,nes man 11 parode bet jau labai labai neryskia juostele,linkiu tau kantrybes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 04 17, 11:03)
As geriau beveik iki 10sav nestumo,o paskui jau pradejau nestukiskus,ir klausiau gyd ar galima sake tikrai galima.


Aciu, mergaites! Ramiai geriu toliau! thumbup.gif
Atsakyti
*traukia Zubriukui plakata
Zubriuko kantrybe, prasom susikaupti ir neilsieti! Ne laikas dabar! wub.gif


*traukia Adrojai plakata
O, su "ochen' horoshej podsadkoj" tave! Kad po dveju savaiciu butu "ochen' polozhitel'nyj rezul'tat" thumbup.gif

Nu, damos, pas mane 2CD
Tai gi rytoj vel kraujas, vel gyditoja smile.gif Tikiuosiu vis bus tinkamas rezultatas stimuliacija pradeti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 18 balandžio 2011 - 08:01
Labas rytelis visom 4u.gif

Zubriuka, Citai, aij, neieskokit tu pozymiu, vis tiek visa teisybe tik testas pasakys rolleyes.gif As tai zinau, kad jum pasiseks ir tiek ax.gif Kazkaip tikiu tongue.gif O jeigu ne si karta, tai kazkuri vis tiek pasiseks.

Warwara, kaip laukem Cito stimuliacijos, dabar tavosios net issizioje biggrin.gif

Adrija, isivaizduoju, kad ne to tikejais, bet zinai, as jau nebetikiu prognozem ir pan.Dazniausiai buna taip, kaip turi buti ir niekas nepasakys kas buvo geriau ar blogiau.Zinau tik tiek, kad net prie geriausiu prognoziu ir embrionu lieka moterys ir muse kande taip ir nesuprate kas atsitiko, o kam sunkiau ejosi, maziau tikejosi, embrioniukai silpnesni ar ju maziau, tom uzkimba ne tik kad vienas, bet visi isodinti embrionai.Taip kad, dabar tiktai lauk ir tikekis geriausio mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Kaip visom pavydziu: vienos jau pradeda savo didyji isbandyma, kitos laukia stebukleliu... Kaip gera, kad tik geros naujienos butu sia savaitele...
As laukiu nesulaukiu, kada galesiu pradeti... ir prisijungti prie jusu diskusiju.Dabar skaitau ir palaikau jus visas....
Noreciau jusu patarimo: mano startas geguzes pabaiga. Geguzes vidury isvaziuoju atostogu.. Jei pasidarysiu visus tyrimus pacioje geguzes pradzioje nebus per anksti?
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 17, 21:59)
*traukia Zubriukui plakata
Zubriuko kantrybe, prasom susikaupti ir neilsieti! Ne laikas dabar!  wub.gif
*traukia Adrojai plakata
O, su "ochen' horoshej podsadkoj" tave! Kad po dveju savaiciu butu "ochen' polozhitel'nyj rezul'tat"  thumbup.gif

Nu, damos, pas mane 2CD
Tai gi rytoj vel kraujas, vel gyditoja smile.gif Tikiuosiu vis bus tinkamas rezultatas stimuliacija pradeti  thumbup.gif


Aciu, Warwaryt! Tau geru rezultaciju ir sekmingos stimuliacijos! thumbup.gif

QUOTE(Beta1 @ 2011 04 17, 22:24)
Labas rytelis visom  4u.gif

Adrija, isivaizduoju, kad ne to tikejais, bet zinai, as jau nebetikiu prognozem ir pan.Dazniausiai buna taip, kaip turi buti ir niekas nepasakys kas buvo geriau ar blogiau.Zinau tik tiek, kad net prie geriausiu prognoziu ir embrionu lieka moterys ir muse kande taip ir nesuprate kas atsitiko, o kam sunkiau ejosi, maziau tikejosi, embrioniukai silpnesni ar ju maziau, tom uzkimba ne tik kad vienas, bet visi isodinti embrionai.Taip kad, dabar tiktai lauk ir tikekis geriausio  mirksiukas.gif


Aciu, Betute! Dabar jau kaip Dievas duos! Tikiuosi geriausio ir kartu esu realiste! ax.gif

O Tavo vestuves jau ant nosies! Kaip smagu! Didelias keliat?
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 18, 10:00)
Aciu, Betute! Dabar jau kaip Dievas duos! Tikiuosi geriausio ir kartu esu realiste!  ax.gif

O Tavo vestuves jau ant nosies! Kaip smagu! Didelias keliat?


Aij,dabar manau svarbiausia yra islaikyti ta ramuma wub.gif Nekrykstauti, kad cia butinai viskas butent si karta gerai baigsis, bet ir nepulti i liudesi, kad nebuvo embrioniuku tiek, kiek norejosi. As kazkaip labai filodosifiskai pradejau ziureti i tuos laukimus ir i visas tas proceduras ax.gif Cia gal 2 savaites lovos rezimo savo padare hihihi.gif

O vestuves tai apie 60 zmoniu, nei daug nei mazai ax.gif Planuoju ta svente "nuo dusios", taip sakant, tai maziau lieka laiko prisigalvojimams visokiems.Si treciaideni vaziuojam pas Trejsa, tai matysim ka mum ten pasakys, gal kazkokias ir datas psideliosim jau..... ax.gif Kazkodel turiu jausma, kad pataikysiu ant ju atostogu kazkaip, o tai jau nusikels i rugpjuti viskas.Nu bet tikiuosi, kad spesim ir anksciau susisukti kaip nors g.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 18, 08:59)
Nu, damos, pas mane 2CD
Tai gi rytoj vel kraujas, vel gyditoja smile.gif Tikiuosiu vis bus tinkamas rezultatas stimuliacija pradeti  thumbup.gif


Nu jau is antro karto gal jau tikra 2cd lotuliukas.gif Aisku kad jau busi tinkama, juk jau ilgai slopiniesi g.gif

QUOTE(Beta1 @ 2011 04 18, 09:24)
Zubriuka, Citai, aij, neieskokit tu pozymiu, vis tiek visa teisybe tik testas pasakys  rolleyes.gif  As tai zinau, kad jum pasiseks ir tiek  ax.gif   Kazkaip tikiu  tongue.gif  O jeigu ne si karta, tai kazkuri vis tiek pasiseks.

Warwara, kaip laukem Cito stimuliacijos, dabar tavosios net issizioje  biggrin.gif



Beta1 lyg ir neieskau pozymiu bet beto koks sumaudimas ar sudiegimas automatiskai sukelia mintis ogal cia maziukas knisasi lotuliukas.gif

Nu Zubriuka, Adrija laikom fronta drinks_cheers.gif


QUOTE(Terze @ 2011 04 18, 09:51)
Jei pasidarysiu visus tyrimus pacioje geguzes pradzioje nebus per anksti?


Terze - tikrai ne pervelu. Cia UK mums tyrimus dare dar keliems meneseiams iki IVF. Daktaras sake kad kai kurie tyrimai turi buti nesenesni kaip metu laiko thumbup.gif

Beta 1 manau 60 zmoniu labai nemazos jau tikrai galima is dusios pabaliavot. Nors as vis dar isizeidus kad mums neleidai nei taureles uz savo laime isgert schmoll.gif , bet zinai gi kad linkim tau kuo smagiauios sventes ir po to neuzilgo dar ir augancio pilvuko lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 18 balandžio 2011 - 09:18
QUOTE(Citas @ 2011 04 18, 10:16)
Beta 1 manau 60 zmoniu labai nemazos jau tikrai galima is dusios pabaliavot. Nors as vis dar isizeidus kad mums neleidai nei taureles uz savo laime isgert schmoll.gif , bet zinai gi kad linkim tau kuo smagiauios sventes ir po to neuzilgo dar ir augancio pilvuko  lotuliukas.gif


Oi ne, neleisiu nei tau nei bet kuriai gerti schmoll.gif Pati noriu, tai as uz jus po taure pakelsiu kai ateis laikas lotuliukas.gif Tikiuosi kai po vestuviu pas Trejsa vaziuosim procedurom, alkoholis jau bus pilnai issivaiksciojes ir organizme jo jau nebebus hihihi.gif Ir galesiu vytis jus cia visas su pilvais bigsmile.gif

O del tu pozymiu, tai jo, kad ir kaip stengiesi, negali negalvot doh.gif Bet koks jausmelis, pojutis, baigiasi minciu antpludziu ir klausimu "o ka cia galetu reiksti" ? smile.gif Bet nieko, aciu dievui, reikia laukti vos pora savaiciu, o ne pora menesiu mirksiukas.gif
Atsakyti