Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(Citas @ 2011 04 16, 08:12)

Cito 2dpi : Kartais tik jautrus, bet kartais ir skausmingi tiek pilvas tiek krutys. Nezinau kodel, nes dar anksti visokiems skausmams. Beje man juo skauda dar nuo stimuliacijos laiku.


Taip gali skaudeti krutine,nuo slopinanciu paskui praeis mirksiukas.gif

O del riesutu tai taip geriau pasisaugok,ir pieno bent jau stiklinaite i diena butinai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 04 16, 09:54)
pieno bent jau stiklinaite i diena butinai  mirksiukas.gif

Nezinojau.... g.gif Katik prisipyliau smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 16, 17:59)
Nezinojau....  g.gif Katik prisipyliau smile.gif  drinks_cheers.gif


Nu sako kad padideina pastojimo sansus smile.gif manau pabandyt verta..as ir pati griestai laikiausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(frige @ 2011 04 16, 20:52)
man po sprogduku tai ziauriai jautri buvo doh.gif o paskui tik jautri,tokia ir isliko blush2.gif as irgi raugintus agurkus labai megstu :ax:tau gerai,kad su tualetu draugauji,o man tai dujos kaupiasi,viduriai kieteja doh.gif  gal ir pilva kartais del to paskauda,vaikstau issiputus kaip erke lotuliukas.gif


Nu kaip tau pasakyt, nelabai as su tualetu bendrauju, siandien tas agurku ir pieno derinys turbut pramuse tongue.gif O siaip tai ir man labai issiputes pilvas, vyras sake kad jau ne tik jauciuosi bet ir atrodau kaip nescia blink.gif

QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 16, 20:52)
As is viso to saraso tik pieno negeriu  blink.gif
O man jokiu kitokiu pojuciu... Pilvas baisiai issiputes ir pagurguliuoja, bet cia man visa laika, vos ne nuo stimuliacijos pradzios.... As kazkaip neieskau pozymiu, nezinau.. Geriausai kaip jauciuosi nusako zodis "niekaip"... Ta prasme, nieko isskirtinio...  4u.gif
Ai, gal siandien kazkaip keistai tik sudure sona viena taip zemai zemai kelis kartus... Beveik prie klubo g.gif Vairavau, tai net kruptelejau...
Bet, manau, daug tokiu pojuciu galima nurasyti "postimuliacinei busenai" 4u.gif


Saunuole, nuo ryt jau daugiau stiklinaite malonek mirksiukas.gif Nu zinok as kol guliu ir kol su liemenele rolleyes.gif tai nieko, bet va vakare kai nusiimu tai ziauriai skauda ir kai atsistoju, vaikstau tai pilva visada jauciu kad turiu, bet kaip ir sakiau tai tikrai ne nestuke.gif pozymiai bet arkliniu doziu hormonu. O tau kad nuo siandien jau vis suduria kuri sona tai puikios zinios 4u.gif
Atsakyti
Dingtelejo i galva...
Kad visai nebijau, jog nieko nebus...O bijau, kad nebijau, kad nieko nebus.. smile.gif doh.gif
Sviestas sviestuotas, bet labai gasdina tas isitikinimas, kad turi buti taip kaip svajojau ir ne kitaip... Nes kai prileidziu tokia minti, jog yra galimybe, kad nepasiseks - nezinau kaip istverciau...
Cia vakariniai marazmai... Gal geriau einu miegot! smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, mergaites! Griztu! blush2.gif Paliudejau viena kamputyje ir nusprendziau, kad geriau su Jumis diaugtis ir laukti teigiamu rezultatu!

Ismuse mane is veziu, kad sustojo dalintis didele dalis mano maziuku, juk taip sauniai viskas ejosi, na bet tikekimes, kad like du maziai bus stiprus, toliau dalinsis ir isitvirtins pilvelyje! wub.gif


QUOTE(Citas @ 2011 04 16, 00:12)

NEGALIMA: sekso bent iki kraujo tyrimo, voniu ir saunu, sunkumu kilnojimu, stiprios kavos (pvz turkiskos ar ekspreso) ir aisku rukyt, alkoholio, narkotiku  tongue.gif
NEREKOMENDUOJA: datules, visu rusiu riesutai, papaja vaisius, ananasai
REIKIA: bent du litrus skysciu kasdien(vanduo sultys ir pan), bent dvi stiklines pieno kasdien
:




Kaip keista del ananasu, juk kazkur mineta, kad ananasai padeda implantacijai. As jau ruosiuas MB siust nupirkt.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 17, 10:16)
Labas rytas, mergaites! Griztu!  blush2.gif Paliudejau viena kamputyje ir nusprendziau, kad geriau su Jumis diaugtis ir laukti teigiamu rezultatu!

Ismuse mane is veziu, kad sustojo dalintis didele dalis mano maziuku, juk taip sauniai viskas ejosi, na bet tikekimes, kad like du maziai bus stiprus, toliau dalinsis ir isitvirtins pilvelyje!  wub.gif
Kaip keista del ananasu, juk kazkur mineta, kad ananasai padeda implantacijai. As jau ruosiuas MB siust nupirkt..  blush2.gif


Teisingai negerai vienai uzsidaryti ir liudeti, maziukams reikia mamos optimistes!! As turbut praleidau kiek apsivaisino ir kiek nustojo dalintis?? unsure.gif Nu zinok pas mane irgi ne pyragai, is 9 apsivaisinusiu 7 dalinosi bet po to du issimuse i prieki ir iki siol nezinau kitu 5 likimo, sake pranes kazkada ar buvo tinkami saldyti, kuom labai abejoju doh.gif Nu bet juk mums tu dvieju ir reikia bent einamuoju momentu o kaip embriologas pasake pas mama jiems buna geriau nei inkubatoriuj taip kad viliames kad viskas bus gerai smile.gif

Man visos rekomendacijos buvo staigmena, nu gal isskyrus riesutus , nes kazkur skaiciau kad jie yra dazniausia zmoniu apsinuodijimo priezastis. Neseniai buvo delfyje straipsnis nuo ko dazniausiai apsinuodijama. Ananasu gal rugstis ta kenkia g.gif juk kai daug privalgai tai kartais net is dantenu kraujas pasirodo. g.gif

Nusisypsom ir laukia tikekimes nuostabiausu mums Sv Velyku thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 16, 23:57)
Teisingai negerai vienai uzsidaryti ir liudeti, maziukams reikia mamos optimistes!! As turbut praleidau kiek apsivaisino ir kiek nustojo dalintis??  unsure.gif  Nu zinok pas mane irgi ne pyragai, is 9 apsivaisinusiu 7 dalinosi bet po to du issimuse i prieki ir iki siol nezinau kitu 5 likimo, sake pranes kazkada ar buvo tinkami saldyti, kuom labai abejoju  doh.gif Nu bet juk mums tu dvieju ir reikia bent einamuoju momentu o kaip embriologas pasake pas mama jiems buna geriau nei inkubatoriuj taip kad viliames kad viskas bus gerai  smile.gif

Man visos rekomendacijos buvo staigmena, nu gal isskyrus riesutus , nes kazkur skaiciau kad jie yra dazniausia zmoniu apsinuodijimo priezastis. Neseniai buvo delfyje straipsnis nuo ko dazniausiai apsinuodijama. Ananasu gal rugstis ta kenkia  g.gif  juk kai daug privalgai tai kartais net is dantenu kraujas pasirodo.  g.gif

Nusisypsom ir laukia tikekimes nuostabiausu mums Sv Velyku  thumbup.gif  wub.gif


Aciu! wub.gif Pas mane puikiai apsivaisino 11, tada dalijosi 8-i, o kai atvaziavom sodint buvo like trys- 8-iu (nesimetriskas), 6-iu l.geras ir 6-iu fragmentuotas, ta atmete daktaras iskart ir isodino tuos du pirmuosius. Dar isejes vyrui sake- "ocen xorochaja posadka", pakartojo du kartus, tai va ir tikekimes, kad patinka mazuleliams pas mamyte, dalijasi ir isikibs sekmingai! thumbup.gif nestuke.gif

Va pienelio isgeriau ir einu ruostis i baznycia. Siandien verbu sekmadienis, tai smauksteliu visoms per sedimaja "Verba musa ne as musu!" mirksiukas.gif

Grazaus sekmadienio visoms! wub.gif
Atsakyti
Mergaites, kurios gere Pregnacare Conception, ar Jus juos geriat ir toliau po isodinimo? Kazkaip susimasciau, nes as geriu. Gal geriau gert tik folio rugsti?
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 17, 17:54)
Mergaites, kurios gere Pregnacare Conception, ar Jus juos geriat ir toliau po isodinimo? Kazkaip susimasciau, nes as geriu. Gal geriau gert tik folio rugsti?


As toliau geriau,tikrai nepergyvenk.
tikrai nieko ten nera,kas galetu pakenkti.
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 17, 19:54)
Mergaites, kurios gere Pregnacare Conception, ar Jus juos geriat ir toliau po isodinimo? Kazkaip susimasciau, nes as geriu. Gal geriau gert tik folio rugsti?

as tai pradejau gert PREGNANCARE original jau pastojusioms,kai suzinojau rezultata wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 17, 16:54)
Mergaites, kurios gere Pregnacare Conception, ar Jus juos geriat ir toliau po isodinimo? Kazkaip susimasciau, nes as geriu. Gal geriau gert tik folio rugsti?


As geriau beveik iki 10sav nestumo,o paskui jau pradejau nestukiskus,ir klausiau gyd ar galima sake tikrai galima.
Atsakyti