Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(Beta1 @ 2011 04 15, 17:36)
Citas -  zinomas tas jausmas  unsure.gif  Kitais tiketi visada lengviau nei savimi, taip jau buna kartais.Kai tau pritruks tikejimo, as pasistengsiu tau ji kompensuot savuoju zinojimu, kad tau PASISEKS  bigsmile.gif  Deal ?  biggrin.gif


Beta1 deal!!! drinks_cheers.gif Bent iki tol kol vel suskystesiu lotuliukas.gif


QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 04 15, 19:55)
Labas vakaras. Atleiskite, kad kisu nosiuka, bet labai noriu suzinoti, kas yra tas snaigiukas.  blush2.gif Aciu. 4u.gif
Dideliausios sekmes visoms.  4u.gif



Sveikute, Snaigiukas - tai kai per stimuliacija isima ir po to apsivaisina daug kaiusialasciu, kurios tampa empbrioniukais. Kadangi priklausomai nuo salies deda atgal mamytei nedaugiau kaip 3vnt (priklauso nuo salies) tai jei jei ju turi daugiau ir jie pakankamai geros kokybes tada jie uzsaldomi, kad sekanti karta nereiketu pereiti to viso ilgo stimuliaciju periodo o tiesiog atsildytu snaigiukus (snaigutes) ir idetu mamytei wub.gif Cia taip paprastai nemoksliskai tongue.gif

Frige - as aisku nesusidurus su tuo (nes nebuvau nescia tongue.gif ) bet kiek skaiciau tai dazniausiai issivalo pats. Bet tai kam tau pergyventi, juk dar nieko nezinai, gal antras maziukas nusprende veliau isitvirtinti todel per scana nemate jo normaliai dar. Viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
Citas, labai aciu. 4u.gif Kazka bestudijuodama situos ivf“o mokslus ir as emiau itarineti, kad turbut snaigiukai/es, tai tie uzsaldyti. smile.gif Aciu. 4u.gif
Atsakyti
Mergaites... Dabar as turiu klausima ax.gif 4u.gif
Jei sodinti 3ju dienu mazuliukai- po kiek laiko mazdaug jie jau gali buti "isiknise"? blink.gif 4u.gif Kiek dienu dar trunka?
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 15, 21:23)
Mergaites... Dabar as turiu klausima  ax.gif  4u.gif
Jei sodinti 3ju dienu mazuliukai- po kiek laiko mazdaug jie jau gali buti "isiknise"?  blink.gif  4u.gif Kiek dienu dar trunka?


Zubriuka as daug skaiciavau lotuliukas.gif

Jei naturaliam nestume implantacija vyksta 6-11 diena po ovuliacijos, tai laikant kad ovuliacija yra punkcija arba 1 diena po punkcijos manau is mano anksciau minetu dienu reikia atimti 3 dienas musu atveju (ir 5 dienas blastukiu atveju) tai iseina kad 3-8 dienomis po isodinimo g.gif Tau anksciausiai ryt bigsmile.gif o man sekmadieni thumbup.gif bet gali ir veliau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 15, 10:42)
Zubriuka as daug skaiciavau  lotuliukas.gif

Oij lai knisasi tie kniselkos greciau smile.gif 4u.gif
Pabandysiu ryt pagulineti per diena, nes sitas dienas neisejo man ramiai pasibuti... Nieko ypatingo nedariau, bet ne mano budui ir guleti kojas iskelus blink.gif Manau, kad mazesne nauda butu jei per prievarta guleciau nei kad kaip dabar buvau... (kaip tikiuosi tikiuosi, kad nieko nepagadinau... Bet tai zinok kad gudrus - kaip ir kas geriau 4u.gif )
Atsakyti
Oh, damos, kokios jus visos nerealios - negaliu wub.gif wub.gif wub.gif
*traukia plakata
Falšstartas lotuliukas.gif
Nieko pas mane neatejo, tyrimas rodo, kad nepakankamai dar as uzslopinta (bet cia greiciausiai del to, kad ne mmm diena darytas), tai gi laukti mmm, kartori tyrima, o stimuliacija greiciausiai tik kita treciadieni penktadieni paskirs. Nors dabar jau zinau, kad juokiu cistu neuzauginau.
Gyd. gal 20 kartu pakartojo, kad nebijociau, kad viska spesim padaryti ir pradeti smile.gif smile.gif smile.gif

Duodu sau 1 priza uz panikos priepoli first.gif

*Koks grazus Rutes plakatas, tiesiog past graziausias first.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 15 balandžio 2011 - 20:52
QUOTE(Warwara @ 2011 04 15, 21:49)
Oh, damos, kokios jus visos nerealios - negaliu   wub.gif  wub.gif  wub.gif
*traukia plakata
Falšstartas  lotuliukas.gif
Nieko pas mane neatejo, tyrimas rodo, kad nepakankamai dar as uzslopinta (bet cia greiciausiai del to, kad ne mmm diena darytas), tai gi laukti mmm, kartori tyrima, o stimuliacija greiciausiai tik kita treciadieni penktadieni paskirs. Nors dabar jau zinau, kad juokiu cistu neuzauginau.
Gyd. gal 20 kartu pakartojo, kad nebijociau, kad viska spesim padaryti ir pradeti smile.gif smile.gif smile.gif

Duodu sau 1 priza uz panikos priepoli first.gif


O cia tai geras tau tikrai 1 vieta lotuliukas.gif sugebejai su falshstartu dar vip aptarnavima gauti visur, vat cia tai bent baba lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 15, 10:49)
Duodu sau 1 priza uz panikos priepoli first.gif

Tu pas mus vienetinis egzempliorius
Kantrybes Warwaryt 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 04 15, 16:55)
Labas vakaras. Atleiskite, kad kisu nosiuka, bet labai noriu suzinoti, kas yra tas snaigiukas.  blush2.gif Aciu. 4u.gif
Dideliausios sekmes visoms.  4u.gif


snaigiukas tai buves uzsaldytas embrionas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 15, 20:55)
Tu pas mus vienetinis egzempliorius
Kantrybes Warwaryt 4u.gif  4u.gif

O taip! Ji ir pas mus IUI skyrelyje buvo "neeilinis egzempliorius", linksmino visas biggrin.gif Persikrauste cia- cia linksmina good.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 04 15, 18:24)
snaigiukas tai buves uzsaldytas embrionas  mirksiukas.gif


Kiek laiko jis gali buti uzsaldytas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 15, 21:23)
Mergaites... Dabar as turiu klausima  ax.gif  4u.gif
Jei sodinti 3ju dienu mazuliukai- po kiek laiko mazdaug jie jau gali buti "isiknise"?  blink.gif  4u.gif Kiek dienu dar trunka?

As galvoju kad nuo 5 iki 7 dienu . Nes kai deda blastutes , tai joms pats laikas pradeti knistis ... Nesinervuok , viskas bus ciki ok.gif Nes man idejo blastute , tai pagal echo vienas isitvirtino uz dvieju dienu , kitas uz triju . mirksiukas.gif Atsipalaiduok ir neieskok pozymiu . Daug kas sako , kad kai knisasi , tai suskausta vis tai vienur tai kitur daug maz . As is tu kur labai skaudejo , kitoms tik truputi , priklauso turbut nuo gleivines ir vietos .Imk 4u.gif ir ramiai lauk . Pabandyk krauja pasidaryti 8 diena kai as , bet ne veliau kaip penktadieni , nes numirsiu is nekantrumo unsure.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 15, 21:48)
Oij lai knisasi tie kniselkos greciau  smile.gif  4u.gif
Pabandysiu ryt pagulineti per diena, nes sitas dienas neisejo man ramiai pasibuti... Nieko ypatingo nedariau, bet ne mano budui ir guleti kojas iskelus blink.gif Manau, kad mazesne nauda butu jei per prievarta guleciau nei kad kaip dabar buvau... (kaip tikiuosi tikiuosi, kad nieko nepagadinau... Bet tai zinok kad gudrus - kaip ir kas geriau 4u.gif )

L.gerai , kad nekeitei nieko ok.gif , o dabar skirk viena diena poilsiui . Man irgi taip gavosi , kad tik po dvieju dienu po isodinimo buvau laisvesne pagulineti su kaldrike prie teliko .
Atsakyti