Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

[quote=Warwara,2011 04 15, 11:33]
Citas
Gaila saves nerealiai!
Citas ziuriu nuo 2006 m. prisnekejo maziau, nei as 7 men. smile.gif
Zmones nesikeicia smile.gif realybeje, zinokit, dar viskas baisiau lotuliukas.gif
[/quote]

Oi tu juokdare Warwara, as isivaizduoju jei WC kameros butu tai tave akurat narkomane butu palaike ir i cype uzdare o tada valkatos tikrai atsivilktu is streso lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Nu va dabar dar priminei kad nuo 2006 metu as cia doh.gif doh.gif Nu viskas turi buti pabaiga jau, kiek galima blink.gif


[quote=Reginiukas.uk,2011 04 15, 12:43]
[quote=Citas,2011 04 15, 06:50]
O tavo snaigiukas tai blastuke gi buvo? Man ten greitai susnekejo embriologas bet lyg tai paskambins jei 5 diena dar bus like ka saldyti. tai kaip suprantu snaigiuke bus blastue. ir beje po kiek laiko tau snaigiuke leido detis po nepavykusio? nu labai nenoreciau laukti vel puse metu ar daugiau 4u.gif
Ne mano snaigiukas buvo ne blastuke o paprasta 3dieneliu smile.gif Beje cia uk man gyd sake kad nera skirtumo ar blastuke ar paprasta ,o tik tiek kad blastukes sunkiau isauginti ir sansu maziau kad uzaugs iki ju,ir va jau paskui gali but kad visai nebus ka saldyt..

Man po nepavykusio leido po 2menesiniu is karto pradet.
O ka tu jau is karta galvoji kad si tau nepavyks???? Dar graziau,vyk durnas mintis is galvos!
[/quote]

2 menesiai tai puse velnio dar rolleyes.gif nu gerai jau tiek faktu prisaket kad viskas cia gerai su tais 3 dienu maziukais, kad nusiteikiu pozityviai ir priimsiu tik teigiama rezultata thumbup.gif

Ataskaita sugalvojau vesti trumpa lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Citas 1 dpi - jokiu ypatingu pozymiu, tiesiog vis dar jauciu skausma ir tempima pilvo apacioj, bet nurasau tai punkcijai ir patampymams per isodinima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 14, 22:50)
nu labai nenoreciau laukti vel puse metu ar daugiau  4u.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 04 15, 00:33)
man dar nie vieno karto nedare, as jau abejoju ar pavyks. Per daug gerai butu lotuliukas.gif

Nu bet mergaites!!!! Kaip taip galima?!!! blink.gif 4u.gif 4u.gif smile.gif
Daugiau pozityvumo! Neabejokit savo stipruoliais (Warwaros atveju, busimais stipruoliais mirksiukas.gif )... 4u.gif
As kazkaip taip galvoju - kodel turetu nepasisekti? Neturiu minties, kad nepasiseks, prajautimo tokio nera visiskai... Kazkaip po isodinimo labai nurimau g.gif Be jokiu minciu esu, gyvenu taip, tarsi pilvelyje du birbyzai tuno ir butinai butinai turi likti.. O kaip bus taip. Kazkaip nesiparinu, jei reikes - ir 20 karta darysim juk mirksiukas.gif
Traukiam plakatus, kad viskas bus gerai ir NE KITAIP!!!!!
Atsakyti
sanzile wub.gif wub.gif wub.gif

Zubriuka As tiesiog tikiu statistika smile.gif Ir matematika! Zodziu, per daug mastau lotuliukas.gif

Citas - ataskaita - tai liuks sumanimas smile.gif

*traukia plakata
Nu, atspekit lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai gi 14 val. ir prasidejo!!!!!!

Kaip ir sakiau smile.gif Kada kaip normalus zmones nebegalesiu priduoti kraujo - tada ir parsivilks lotuliukas.gif Tai gi teko skambinti i klinika, klinika skambino i laboratorija, kaip VIP personai padare tyrima lotuliukas.gif Dar ir pas gid. siandien spesiu smile.gif beveik 20 val. blink.gif blink.gif blink.gif

pas mane kaip pas tikra studenta - viskas paskutine sekunde vyksta. Ir kiek kartu as bandziau kurti planus, daryti ka nors is anksto... nelemta man suaugti bigsmile.gif



Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 15, 04:04)
Zubriuka As tiesiog tikiu statistika smile.gif Ir matematika! Zodziu, per daug mastau  lotuliukas.gif

Na va - ir visur suspesi!!! VIP'ine pabusi mirksiukas.gif As sakau, viskas visada galiausiai buna taip kaip turi buti... 4u.gif
O as kazkaip del statistiku ir matematiku nesiparinu ir i galva neimu... Juk ten bendras skaicius tarsi isvestas - o juk pas kiekviena pora problemos skirtingos 4u.gif Jei mano problema - grynai mechanine (nepratekami kiausintakiai) ir ji siuo atveju apeita - na ir kodel turetu nepasisekti?! Gal negerai as galvoju, gal reiktu susikoncentruoti ir i tuos 30kazkiek%, kad rezultatas nebus dziuginantis... Na bet neiseina man isvis...
Tikiuosi, kad visos po poros savaiciu busim apsipatenkinusios, laimingos ir pagerinsim tas statistikas!!!! wub.gif
Atsakyti
Zubriuka
As tai tikrai po poros savaiciu busiu apsipatenkinta, man bus ATOSTOGOS smile.gif Nu ir isodinimas, aisku. Net nezinau ko daugiau laukiu blink.gif bigsmile.gif
O tu ir nemastyk apie matematika. Labai pavydziu tiems, kurie moka tiketi. Del saves. As as del kitu labai moku, o del saves - ne. Tik ka uzdirbau, uztarnavau, pati padariau - ta ir turiu. Juokiu svajoniu - tik tikslas ir darbas. o siame procese nuo manes mazai kas priklauso. Nu vaistus laiku suleisti, nu pas gid. nueiti. O seip... negaliu gi valdyti savo organizmo...
Mano vyras masto panasiai kaip tu: visos problemeles, kurias turime kaip tik ir galima apeiti su IVF. Tai gi tirkai turi pasisekti, nu gal tik ne is pirmo karto.
Ek, kaip noreciau moketi ruzavai svajoti...
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 15, 15:18)
Ek, kaip noreciau moketi ruzavai svajoti...

Rute išsitraukia didelį plakatą ir užrašo didelėm raidėm:
Warwara, jei neišmoksi ružavai svajoti, būsi pastatyta į kampą! Reikia mokėti SVAJOTI.. reikia TIKĖTI, tuo ką darai! Greit išsitrauk savo pozityvą lauk ir gerai pakratyk, kad jis susipurtytų ir išlįstų paviršiun.. o dėl matematikos - tegu skaičiuoja kiti, o tu turi papulti į tuos sėkmingus procentus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 15, 15:04)
*traukia plakata
Nu, atspekit  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Tai gi 14 val. ir prasidejo!!!!!!


VALIOOOO drinks_cheers.gif ale tai bent viska staigiai susiderinai, saunuole thumbup.gif


QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 15, 15:10)
Tikiuosi, kad visos po poros savaiciu busim apsipatenkinusios, laimingos ir pagerinsim tas statistikas!!!!  wub.gif


APSIPATENKINUSIOS - nerealus zodis lotuliukas.gif


Atsakyti
Nu ka, moterytes, bandau gaudyt siuzeta lotuliukas.gif

Zubriuka, geras tas tavo optimizmas, kalbi tarsi mano zodziais.... ax.gif Ir as turiu tik mechanine problema (kiausintakiu neturiu), visa kita super, metu dar nedaug, pas vyra irgi visi gyvi ir visi plaukia... tongue.gif Netikejau, nors nusauk, kad ateis diena, kai as lauksiu savo antro IVF, visad maniau, kad man uzteks tik vieno unsure.gif Bet va, sedziu ir tikiu toliau, tik dabar jau tikiu, kad uzteks ir tu dvieju IVF, kad susilaukt kokiu dvynuku bigsmile.gif O kad tau pasiseks, tai as kazkaip tikiu wub.gif

Citas - zinomas tas jausmas unsure.gif Kitais tiketi visada lengviau nei savimi, taip jau buna kartais.Kai tau pritruks tikejimo, as pasistengsiu tau ji kompensuot savuoju zinojimu, kad tau PASISEKS bigsmile.gif Deal ? biggrin.gif

Warwara, nu matai, isskirtine asmenybe tu pas mus lotuliukas.gif Megaukis dabar savo VIP'iniu aptarnavimu, is esamos situacijos isspausi bent kiek malonumo biggrin.gif
Atsakyti
mergytes,nu as cia biski gal uzklausiu ne i tema,nu bet jau man atleiskit blush2.gif blush2.gif jei jau mano antrasis leliukas visdelto negimdinis ar visais atvejais ji reikia isimt ar jis pats pasisalina..skaiciau,kad daznai pasisalina..nu bet galvoju,gal kuri geriau zinote..nu pasimetus,man vis ta sona paduria verysad.gif verysad.gif ir pateplioja..bijau,kad antro maziuko neislaikysiu verysad.gif verysad.gif ir bijau del pirmo verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 04 15, 08:55)
Ačiū Aiste35 už padrąsinimą 4u.gif Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad tau pavyko ir linkiu lengvo bei ramaus laukimo smile.gif
Na nesu aš labai didelė optimistė, bet, kad ir mano vyrą panašiai nuteikė. O jis tai tikras optimistas biggrin.gif Arba mes per daug gerai tikėjomės išgirsti. Tiesą, sakant dar neperprantu savo gyd ir nežinau ar ji man tikrai patinka:hm Jei nepaslaptis kokioje klinikoje tu lankeisi ir pas ką?

As chicagoje pas gyd .Randy Morris . Bet apskambinau , apsiklausinejau tai is kokiu 10 rinkausi , paskui liko 4 , o paskui is dvieju . Mano dvi pazystamos pasirinko ta antra , tai jis irgi labai daug nepasitikejimo savimi ivaro , labai save i padanges kelia. Jos pradejo anksciau ir dar nieko verysad.gif .O as grynai pagal sirdies balsa . Pasakiau vyrui , kad pas Milleri nenoriu nors tu ka , nors ir reputacija l.gera ir salia namu .O vaziavom geriau 1,5 val i punkcija ir i isodinima , kur kitas buvo 10-15 min kelio ... Klausykis sirdies balso ir klausinek , klausinek , klausinek ... Aisku neprizadejo ten is karto , kad nebus problemu , bet labai paprastai ir realiai paaiskino , ir taip kaip tarp kitko sako , nu bet iki kitu metu net negalvokim taip toli , mes apnestinsim dar siais . Nu kazkas tokio tipo . Kas mane turbut ir nuramino .(nors tyrimai nebuvo dar daryti nei vieni ) . Buvo tik faktorius amzius ir vienas pastojimas ir persileidimas bagaze . Taip kad je turi nors maza abejone , apsilankyk dar nors pas viena , kad turetum su kuo palyginti . Ir silti santykiai su gyd. labai svarbu .Man atrodo , kad net 50 % sekmes . Sekmes tau ir nesigasdink labai , tikrai anksciau ar veliau busi nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(Warwara @ 2011 04 15, 10:17)
*atejo Warwara, platako nebus!
Nes mmm irgi neatejo!
Galiu lazintis, kad parsivilsk siandien po pietu, kai jau nieks man tyrimu neatliks. Nesamone...

Jei atsivilks po pietu , gali dar visa para drytis ... t.y rytoj ryte . Man tai buvo po 1 pilnos dienos , kada jau normaliai ten pramusa ... ax.gif Jei teplios gali net ir ilgiau patempti ...
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 15, 14:29)
Nu bet mergaites!!!! Kaip taip galima?!!!  blink.gif  4u.gif  4u.gif  smile.gif
Daugiau pozityvumo! Neabejokit savo stipruoliais (Warwaros atveju, busimais stipruoliais  mirksiukas.gif )...  4u.gif
As kazkaip taip galvoju - kodel turetu nepasisekti? Neturiu minties, kad nepasiseks, prajautimo tokio nera visiskai... Kazkaip po isodinimo labai nurimau g.gif Be jokiu minciu esu, gyvenu taip, tarsi pilvelyje du birbyzai tuno ir butinai butinai turi likti.. O kaip bus taip. Kazkaip nesiparinu, jei reikes - ir 20 karta darysim juk  mirksiukas.gif
Traukiam plakatus, kad viskas bus gerai ir NE KITAIP!!!!!

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Atleiskite, kad kisu nosiuka, bet labai noriu suzinoti, kas yra tas snaigiukas. blush2.gif Aciu. 4u.gif
Dideliausios sekmes visoms. 4u.gif
Atsakyti