Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

susidėliojo naujienos...

Zaliuze, laikykis mergyt, labai gaila 4u.gif

Frige, sveikinu. Lengų tau mėnesiukų wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 04 04, 18:24)
Sveikinu labai labai.. wub.gif O kelinta cia DPI? Mazu bus du.. bigsmile.gif
Man 12 DPI su trynukais skaiciukas buvo 716.. bigsmile.gif

aciu labai wub.gif man sodino blastocistas kovo 21,tai dabar kaip ir 14 DPI ax.gif sodinom du wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 04, 18:28)
dabar tai vel galvoju,o gal susimaise ten,gal ne mano pasake,gal ne taip supratau,nu visai nuprotejau...gaila,kad skana tik geguzes 3 dave verysad.gif


As tavo vietoj tikrai daryciau NT, gal netgi siandien vakare 4u.gif Iteigiama atsakyma kad ir 100000 kartu gauti malonu ir dar cia gali daryti testa kur pasako kiek savaiciu esi nestuke.gif
Atsakyti
clap.gif clap_1.gif friends.gif yahoo.gif ploja.gif F R I G E!!!!!!!!!!!TU nestuke.gif nestuke.gif
nu thumbup.gif thumbup.gif !!!!!!!!!!!!!
CITAS- trecias kartas nemeluoja,o KETVIRTAS GARANTUOJA!!!!!TUOJ paaiskinsiu rolleyes.gif tai ta pati ligonine,tas pats personalas Asta27 buvo pirma(pimas kartas homertone=dvynukai/berniukai) AS buvau antra(pirmas kartas homertone=dvynukai/porele) FRIGE buvo trecias kartas(irgi dvynukai tik dar neaisku lytis) na o tu mieloji busi tas garantuotas ketvirtas kartas toje pat ligonineje ir is pirmo karto bus dvynukai!!!! super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
FEIGE-nu jomajooooo a tau reik i skudurus uzmest ar kas yra tau??? doh.gif matai ne jos atsakymus paskambinus sesele pasake doh.gif doh.gif doh.gif pirk testuka ta skaitmenini parodys pregnant 2-3weeks(garantija kad dvynukai) bet po kazkiek laiko uzgesta tas testas,tai dar prisipirk tu paprastu,as ir turiu belekiek(4-6) isisaugojusi,ir iki skano dariausi kas kart kai nebetikedavau kad esu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija L. @ 2011 04 04, 18:38)
CITAS- trecias kartas nemeluoja,o KETVIRTAS GARANTUOJA!!!!!TUOJ paaiskinsiu  rolleyes.gif  tai ta pati ligonine,tas pats personalas Asta27 buvo pirma(pimas kartas homertone=dvynukai/berniukai) AS buvau antra(pirmas kartas homertone=dvynukai/porele) FRIGE buvo trecias kartas(irgi dvynukai tik dar neaisku lytis) na o tu mieloji busi tas garantuotas ketvirtas kartas toje pat ligonineje ir is pirmo karto bus dvynukai!!!! super  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:
FEIGE-nu jomajooooo a tau reik i skudurus uzmest ar kas yra tau???  doh.gif  matai ne jos atsakymus paskambinus sesele pasake  doh.gif  doh.gif  doh.gif  pirk testuka ta skaitmenini parodys pregnant 2-3weeks(garantija kad dvynukai) bet po kazkiek laiko uzgesta tas testas,tai dar prisipirk tu paprastu,as ir turiu belekiek(4-6) isisaugojusi,ir iki skano dariausi kas kart kai nebetikedavau kad esu  nestuke.gif


wub.gif wub.gif As optimiste tik kai tai liecia kitus, o va man paciai del saves jo bisuti truksta. Nu bet pasistengsiu gyventi tavo logika, nes man tai tikrai gali i skudurus duot, nes zinai kur gyvenu lotuliukas.gif lotuliukas.gif Dar nesinervuosiu, dabar tiesiog be galo dziaugiuosi FRIGES rezultatu 4u.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
tai kai pradesi abejoti savo sekme,prisimink tai(ka parasei ) lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Citas @ 2011 04 04, 19:48)
Nu bet pasistengsiu gyventi tavo logika, nes man tai tikrai gali i skudurus duot, nes zinai kur gyvenu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 

Atsakyti
Zaliuze,labai gaila laikykis 4u.gif Snaigiuku dar turit bandykit ir pavyks 4u.gif 4u.gif


FRIGE Sveikinimai,Valio Valio Valio!!!!!!!!!!!!!! thumbup.gif drinks_cheers.gif Lengvo tau nestuke.gif ,juk sakiau kad pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti
Zaliuze laikykis ,buk stipri,ktas kartas bus sekmingas,pamatysi :* laikykis

FRIGE sveikinu labai nuosirdziai,isivaizduoju kokia esi dabar laiminga thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif





Atsakyti

Papildyta:
FEIGE-nu jomajooooo a tau reik i skudurus uzmest ar kas yra tau??? doh.gif matai ne jos atsakymus paskambinus sesele pasake doh.gif doh.gif doh.gif pirk testuka ta skaitmenini parodys pregnant 2-3weeks(garantija kad dvynukai) bet po kazkiek laiko uzgesta tas testas,tai dar prisipirk tu paprastu,as ir turiu belekiek(4-6) isisaugojusi,ir iki skano dariausi kas kart kai nebetikedavau kad esu nestuke.gif
[/quote]
blush2.gif blush2.gif blush2.gif skambinau dar karta,tik del progesterono zvakuciu,nes neuzteks..tai paklausiau,kad dar karta paziuretu,sakau,negaliu patiket,kad po tiek metu ax.gif tai dar karta patikslino,kad nestuke.gif ryt varau testuku pirkt thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(vilte-kns @ 2011 04 04, 18:58)
Zaliuze laikykis ,buk stipri,ktas kartas bus sekmingas,pamatysi :* laikykis

FRIGE sveikinu labai nuosirdziai,isivaizduoju kokia esi dabar laiminga thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

aciu labai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 04 04, 18:57)
Zaliuze,labai gaila laikykis  4u.gif Snaigiuku dar turit bandykit ir pavyks  4u.gif  4u.gif
FRIGE Sveikinimai,Valio Valio Valio!!!!!!!!!!!!!! thumbup.gif  drinks_cheers.gif Lengvo tau  nestuke.gif ,juk sakiau kad pavyks  mirksiukas.gif

aciu uz tikejima,kurio pas mane pacia pritruko wub.gif wub.gif
Papildyta:
as dar vyrui nesakiau,nezinau,ar sakyt,ar dar palaukt ax.gif blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tegul pasikankina rolleyes.gif
Atsakyti
FRIGE! URA!!! URA!!!!! Kaips smagu! Isgersiu tau uz tavo sveikata! Ir uz tavo 2 zirniuku sveikatele ir laime! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 04, 19:28)
FRIGE! URA!!! URA!!!!! Kaips smagu! Isgersiu tau uz tavo sveikata! Ir uz tavo 2 zirniuku sveikatele ir laime! wub.gif  wub.gif  wub.gif

aciu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 04, 17:19)
nu ziuriu,kad daug palaikymo komandos,didelis aciu visoms...as negaliu atsdigaut,drebu visa ir bandau suvokt,kad nesapnuoju... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif mergytes LAUKIUOSI,netikiu,kad tai sakau dar isklausiau skaiciukus 2209 wub.gif apsiverkiau autobuse,kai paskambino sesele...
Zaliuze labai tave uzjauciu,laikykis saulyt,taip tikejausi,kad tau bus gerai verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Labai del taves dziaugiuosi ir kuo nuosirdziausiai sveikinu, manau tavo pilvelyje 2 gyventojai nestuke.gif nestuke.gif
Aciu visom uz palaikyma, nieko as ka siandien paverksiu ryt nusisluostysiu asaras ir vel pirmyn nauju gandru gaudyt ...
Atsakyti