Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 04 14, 22:29)
Nu duodi! man snaigiuka isodino,o va rezultatas tau pries akis


O tavo snaigiukas tai blastuke gi buvo? Man ten greitai susnekejo embriologas bet lyg tai paskambins jei 5 diena dar bus like ka saldyti. tai kaip suprantu snaigiuke bus blastue. ir beje po kiek laiko tau snaigiuke leido detis po nepavykusio? nu labai nenoreciau laukti vel puse metu ar daugiau 4u.gif


QUOTE(egk @ 2011 04 14, 22:35)
Citas, aš irgi prisidedu prie būsimos mamytės palaikymo komandos thumbup.gif
trečios dienos įsodinimas, embrionų ląstelių skaičius 8 ir daugiau , iš 36 tokių ivf'ų, sėkmingi - 20 (56%)
blastocistų įsodinta 18, sėkmingi - 7 (39%)Pg, SM statistiką kaip ir mažoka, nors klinikos duoda apie 70% blastocistom.
Be to kiek skaitau Embrions temutę, tai atrodo 5 ar 6 mergaitėm dėjo blastocistas, o nepavyko nei vienai. Gal čia sutapimas? Niekaip nesuprantru kodėl ten taip?
Taip kad tau pergyventi tikrai nėra ko. Ramaus laukimo ir laukiamo rezultato t. y. dvynukų 4u.gif


egk faktai mane labai itikina, aciu!!! wub.gif thumbup.gif


QUOTE(Tanga @ 2011 04 14, 22:59)
Citas ir mano kumštukai už tave suspausti. Linkiu tau ramybės ir kantrybės. Nors laukti jau kaip ir nebėra ko. Juk tavo mažiai jau tavo pilvelyje  smile.gif


Nu dabar jie tikrai ten thumbup.gif aciu wub.gif


QUOTE(aiste 35 @ 2011 04 14, 23:07)
Citai , sekmes tau ir lengvo laukimo  wub.gif  ok.gif


aiste 35 - nu kaip gi gali nepasisekti kai tiek palaikanciuju tongue.gif


QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 14, 23:15)
Citas  4u.gif  4u.gif
Kad abu...  wub.gif  wub.gif  drinks_cheers.gif


Zubriuka laikomes isvien ir turi pasisekti thumbup.gif rolleyes.gif
Atsakyti
*atejo Warwara, platako nebus!
Nes mmm irgi neatejo!
Galiu lazintis, kad parsivilsk siandien po pietu, kai jau nieks man tyrimu neatliks. Nesamone...
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 14, 22:22)
Aciu, labai tikiuosi. Griebiu virusiuka  4u.gif Nezinau tokia babaika linksmuole o juoduke su peruku vazinejo po pilva tai kadangi pusle pilna buvo tai jau norejau spirt jai i sona, nes vos sulaikiau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Lietuva - oho kiek informacijos  drinks_cheers.gif , tik man jau truputi per velu, nebent ta 12 savaite pradesiu, jei prireiks  mirksiukas.gif

tai manau,kad ta pati babaika ir man sodino..o tu zinok,jos ranka laiminga mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 15, 10:17)
*atejo Warwara, platako nebus!
Nes mmm irgi neatejo!
Galiu lazintis, kad parsivilsk siandien po pietu, kai jau nieks man tyrimu neatliks. Nesamone...


Nu ale tos valkatos ir tave pavede ph34r.gif Gal privaciai kur rastum ryt pasidaryt jei jau siandien atsivilktu?


QUOTE(frige @ 2011 04 15, 10:26)
tai manau,kad ta pati babaika ir man sodino..o tu zinok,jos ranka laiminga mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Nu va dar vienas faktas i sekme thumbup.gif

Jus nepykit kad as abejoju savo sekme, tiesiog kai 2 kartus nepasiseka negali neprileisti tos minties blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 15, 10:17)
*atejo Warwara, platako nebus!
Nes mmm irgi neatejo!
Galiu lazintis, kad parsivilsk siandien po pietu, kai jau nieks man tyrimu neatliks. Nesamone...
laikykis. 4u.gif užtruko valkatos.. kai nereikia, tai jos atsivelka, o va kai reikia tai kiaulę kiša.

Citai, pozityvo! pozityvo! viskas turi pavykti! Ramaus laiko. Laikau kumščius už sėkmę wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 15, 09:50)
ir beje po kiek laiko tau snaigiuke leido detis po nepavykusio? nu labai nenoreciau laukti vel puse metu ar daugiau  4u.gif
egk faktai mane labai itikina, aciu!!!  wub.gif  thumbup.gif

Nereiks to pusės metų, taip kad nesigilink 4u.gif Labai sergu už tą trečią kartą 4u.gif YPATINGAI biggrin.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 04 15, 10:17)
*atejo Warwara, platako nebus!
Nes mmm irgi neatejo!
Galiu lazintis, kad parsivilsk siandien po pietu, kai jau nieks man tyrimu neatliks. Nesamone...

cry.gif
Atsakyti
Citas
Gal privaciai kur rastum ryt pasidaryt jei jau siandien atsivilktu?
Tai koks tolkas dabar jau, gyd. tai dirbs tik antradieni, nors sesute man pasake, kad jei ka, tai ir pirmadieni del manes atvazos. Kai buvau paskutini karta, tai klausiau, ka daryti, jei 1-2 CD ispuls i savaitgali, tai sake nu ka, tada 3 CD daryk. Bet jolki-igolki! Man tai reikia idealo!

Rute, egk nu ka, gal vis gi kita savaite bus startine!
Tokiu toki lapa-kalendoriuka, kur viska atzimiu dabar. Tai ten 1CD sunumeravau savo dienas nuo 1 iki 30 blink.gif Tai siandien kaip tik 30! lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pripiesiau siandien dar 31 ir 32 lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Citas reikia aisku pozityvo, bet man dar nie vieno karto nedare, as jau abejoju ar pavyks. Per daug gerai butu lotuliukas.gif
Ai, eisiu is cia, nes tik nuotaika visiems sugadinsiu! vakar bebegiodama per miesta nespejau laiku vaistus suleisti, vis maniau surasiu patogesne vieta, bet ne... teko daryti injekcija Akropolio tualete blink.gif O ten sviesa ta melyna, blin!
O dar PMS jau savaite tesiasi.
Gaila saves nerealiai!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 15 balandžio 2011 - 10:38
QUOTE(Warwara @ 2011 04 15, 11:33)
vakar bebegiodama per miesta nespejau laiku vaistus suleisti, vis maniau surasiu patogesne vieta, bet ne... teko daryti injekcija Akropolio tualete  blink.gif  O ten sviesa ta melyna, blin!
Nepyk, bet labai juokingai skamba.. o dar kai įsivaizduoju vaizdelį: mergina išsitraukia prekybcentrio WC visą amuniciją ir duria sau vaistus.. lotuliukas.gif

Nepaguosiu, dėl savigailos, bet jei pasidarys lengviau: pagalvok juk jau visai netrukus bus startas, teliko pakentėti tik kelias dieneles. 4u.gif Ir niekada nepamiršk: nesvarbu, kad tu nori, jog laikas greičiau eitų arba lėčiau.. jis vistiek eis sava eiga - ne greičiau ir ne lėčiau.. tiesiog eis, ateis ir praeis... todėl geriau laiką leisti be nervų, ramiai ir nesinervuojant 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rute: 15 balandžio 2011 - 10:50
QUOTE(Rute @ 2011 04 15, 11:04)
Citai, pozityvo! pozityvo! viskas turi pavykti! Ramaus laiko. Laikau kumščius už sėkmę  wub.gif


4u.gif Aciu rute teikiu save labai pozityviai, pazadu thumbup.gif
Atsakyti
Rute
QUOTE
Nepyk, bet labai juokingai skamba..

Tai taip ir buvo lotuliukas.gif Dar turejau tokia didele papke su dokumentais. Tikrinau as uzrakinau durys gal 50 kartu. Nes vis bijojau, kad kas nors isilauzis, o ten vaizdelis!!!!
Kaip pagaliau pavyko sumaisyti vaistus (ten gi nesimano nefiga) ir susirasiau durti tada Akropolio radia: "Gerbiami lankytojai!!!!", vos svirksto is ranku nepameciau!

QUOTE
Nepaguosiu, dėl savigailos, bet jei pasidarys lengviau: pagalvok juk jau visai netrukus bus startas, teliko pakentėti tik kelias dieneles.   Ir niekada nepamiršk: nesvarbu, kad tu nori, jog laikas greičiau eitų arba lėčiau.. jis vistiek eis sava eiga - ne greičiau ir ne lėčiau.. tiesiog eis, ateis ir praeis... todėl geriau laiką leisti be nervų, ramiai ir nesinervuojant

Aciu wub.gif ta as suprantu bigsmile.gif O kaip gi pazizti smile.gif Tai atpalaiduoja lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Alia kokia as plepute, siaubas smile.gif
Citas ziuriu nuo 2006 m. prisnekejo maziau, nei as 7 men. smile.gif
Zmones nesikeicia smile.gif realybeje, zinokit, dar viskas baisiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 15 balandžio 2011 - 11:21
[quote=Citas,2011 04 15, 06:50]
O tavo snaigiukas tai blastuke gi buvo? Man ten greitai susnekejo embriologas bet lyg tai paskambins jei 5 diena dar bus like ka saldyti. tai kaip suprantu snaigiuke bus blastue. ir beje po kiek laiko tau snaigiuke leido detis po nepavykusio? nu labai nenoreciau laukti vel puse metu ar daugiau 4u.gif


Ne mano snaigiukas buvo ne blastuke o paprasta 3dieneliu smile.gif Beje cia uk man gyd sake kad nera skirtumo ar blastuke ar paprasta ,o tik tiek kad blastukes sunkiau isauginti ir sansu maziau kad uzaugs iki ju,ir va jau paskui gali but kad visai nebus ka saldyt..

Man po nepavykusio leido po 2menesiniu is karto pradet.
O ka tu jau is karta galvoji kad si tau nepavyks???? Dar graziau,vyk durnas mintis is galvos!
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 15, 10:33)
[Man tai reikia idealo!

Warwara, visai Tave suprantu! Man taip pat reikia idealo biggrin.gif Man: JEI NE TAIP, KAIP REIKIA, TAI VISAI NEREIKIA doh.gif biggrin.gif
Laikykis, viskas bus gerait! Mazi nukrypimai dar niekam nepakenke mirksiukas.gif .. bent taip manykim biggrin.gif
4u.gif
Atsakyti