Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

warwara- TRAUK PLAKATA!!!!!!! nes Citas jau nestuke(dviguba)!!!! siuo metu ji vaziuoja iki kinieciu,nes galvoja pasidaryti akupunktura,ir kai griz pati parasys!!!
Atsakyti
Baltija L.
QUOTE
warwara- TRAUK PLAKATA!!!!!!! nes Citas jau nestuke(dviguba)!!!!

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Pasakyta - padaryta!

*traukia plakata
Cito dvinukai-zirniukai, prasom elgtis graziai, pilvely dalintis, tapti tikrais embrioniukais, o veliau ir vaikiukais!

Sveikinu CITAS wub.gif
Ramaus tau laukimo ir puikiu rezultatu!

Damos, kas zino, ka dar galiam nuveikti, kad ateitu mmm????
Filosofija
Dabar as noriu, kad mmm ateitu, po menesio as to tikrai nenoresiu. Tiems zmonems neikad neitiksi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 14 balandžio 2011 - 15:11
QUOTE(Baltija L. @ 2011 04 14, 16:04)
warwara- TRAUK PLAKATA!!!!!!! nes Citas jau nestuke(dviguba)!!!! siuo metu ji vaziuoja iki kinieciu,nes galvoja pasidaryti akupunktura,ir  kai griz pati parasys!!!

thumbup.gif Kumščiai už du zuikius suraityti thumbup.gif

Beje, Baltija, savo paraše priekyje darašyk [ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija L. @ 2011 04 14, 05:04)
warwara- TRAUK PLAKATA!!!!!!! nes Citas jau nestuke(dviguba)!!!! siuo metu ji vaziuoja iki kinieciu,nes galvoja pasidaryti akupunktura,ir  kai griz pati parasys!!!


Kaip smagu! thumbup.gif Tik nesupratau kokia akupunktura??? Negalima jokios akupunturos tokioj busenoj! nono.gif

BaltijaL, siandien kazkaip skaitinejau praeitu metu IVF namuciu temute, kurioje Tu pasidarei savo laimingaji skaitmenini testa! Jis parode Pregnant 2-3 weeks! Tikras velykinis stebuklas, tiksliau stebuklai, juk dabar jau du dziaugsmelius turi! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija1: 14 balandžio 2011 - 16:02
QUOTE(Baltija L. @ 2011 04 14, 16:04)
warwara- TRAUK PLAKATA!!!!!!! nes Citas jau nestuke(dviguba)!!!! siuo metu ji vaziuoja iki kinieciu,nes galvoja pasidaryti akupunktura,ir  kai griz pati parasys!!!

Citai nu dabar ramaus tau laukimo ir nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
Laukiam is cito ziniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 14, 13:29)
*perrasau plakata
lotuliukas.gif


Jau nereikia perrasineti 4u.gif


QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 14, 13:57)
Dalijasi 8-i is 11-os!  6-i 4-iu lasteliu, 2-u maziukai 2-ju! Like trys fragmentuoti! Ryt vaziuojam i Ryga is pat ryto, o gal dar teks iki sekmadienio palaukt ir blastutes sodint..


Puikios zinios, is tu 6 tikrai bus ka rinktis thumbup.gif


QUOTE(Baltija L. @ 2011 04 14, 16:04)
warwara- TRAUK PLAKATA!!!!!!! nes Citas jau nestuke(dviguba)!!!! siuo metu ji vaziuoja iki kinieciu,nes galvoja pasidaryti akupunktura,ir  kai griz pati parasys!!!


Aciu Baltija.Lt. Manau kad tavo nuostabus vaikuciai vakar mane uzkrete vaikuciais irgi lotuliukas.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 04 14, 16:10)
Baltija L.

Pasakyta - padaryta!

*traukia plakata
Cito dvinukai-zirniukai, prasom elgtis graziai, pilvely dalintis, tapti tikrais embrioniukais, o veliau ir vaikiukais!

Damos, kas zino, ka dar galiam nuveikti, kad ateitu mmm????


lotuliukas.gif Aciu, labai tiksliai pasakyta, kaip pirstu i aki !!!

g.gif gal pasimankstint pasitampyt reikia ir vel pereik prie 3V thumbup.gif

QUOTE(bum @ 2011 04 14, 16:31)
Kumščiai už du zuikius suraityti


Aciu bigsmile.gif Labai noriu dvieju 4u.gif

QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 14, 17:01)
Kaip smagu!  thumbup.gif Tik nesupratau kokia akupunktura??? Negalima jokios akupunturos tokioj busenoj!  nono.gif


Vis tik nejau i akupunktura schmoll.gif , nes ten kur buvau numacius tai kai ju paklausiau tai kazkaip ne itin suprantancios reikala pasirode ir pati ta kiniete sake kad reikejo pries idejima ir kad gal nereiketu dabar prie pilvo listi. Reginiukas.Uk sake kad kaip tik pataria daktarai valanda pries ir po, bet kai kiniete pasake kad ne tai ir supratau kad gal nelabai susidurus su IVF. Tikiuosi maziukai ir taip nuspres pasilikti biggrin.gif

QUOTE(FRIGE @ 2011 04 14, 17:02)
Citai nu dabar ramaus tau laukimo ir  nestuke.gif  nestuke.gif


Nu kur tau ramaus, pagal save sprendi ? lotuliukas.gif lotuliukas.gif Stengsiuos tongue.gif

NU TIEK KUMSCIU SUSPAUSTU IR GERU LINKEJIMU KAD NET BAISU NUVILTI blush2.gif
Atsakyti
[quote=Citas,2011 04 14, 14:48]
Jau nereikia perrasineti 4u.gif
Puikios zinios, is tu 6 tikrai bus ka rinktis thumbup.gif
Aciu Baltija.Lt. Manau kad tavo nuostabus vaikuciai vakar mane uzkrete vaikuciais irgi lotuliukas.gif
lotuliukas.gif Aciu, labai tiksliai pasakyta, kaip pirstu i aki !!!

g.gif gal pasimankstint pasitampyt reikia ir vel pereik prie 3V thumbup.gif
Aciu bigsmile.gif Labai noriu dvieju 4u.gif
Vis tik nejau i akupunktura schmoll.gif , nes ten kur buvau numacius tai kai ju paklausiau tai kazkaip ne itin suprantancios reikala pasirode ir pati ta kiniete sake kad reikejo pries idejima ir kad gal nereiketu dabar prie pilvo listi. Reginiukas.Uk sake kad kaip tik pataria daktarai valanda pries ir po, bet kai kiniete pasake kad ne tai ir supratau kad gal nelabai susidurus su IVF. Tikiuosi maziukai ir taip nuspres pasilikti biggrin.gif

Nu tikrai keista kiniete smile.gif,bet gerai kad ir neejai nes jie ten nelabai susidure su tuo reikalu turbut po IVF .Ir taip pasiliks pas tave ir be to akupunkturos Virusiukas tau
2.gif

O va as jau pabaigiau savo akupuntrura siandien,3men ejau kad padetu jam/jai ten geriau isitvirtint smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 04 14, 14:48)

NU TIEK KUMSCIU SUSPAUSTU IR GERU LINKEJIMU KAD NET BAISU NUVILTI  blush2.gif



pabandytum tik lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 04 14, 17:55)
pabandytum tik  lotuliukas.gif


Ai dar kiniete sake kad geriau ateiciau po bent jau 2ju savaiciu, nes tipo tada jau galima akupunktura daryti smile.gif tai jei jau kartais si trecias kartas nemeluos tai po testo gal dar nukeliausiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 04 14, 08:49)
Buvau pas gyd apkalbet kokios musu galimybes del IVF, tai po pokalbio labai mazai optimizmo ikvepe, greiciau atvirksciai verysad.gif Daug blogybiu pries mane:amzius+viena kiauside+dideles saaugos pilve, taip, kad ir sansai mazesni...
Norejau paklaust ar cia man tik vienai taip viska liudnai nusviete, ar taip visada nesistengia per daug vilciu ikvept? O gal pas ka yra panasi situacija ir viskas buvo OK?
Sekmes visoms 4u.gif

Pas mane laaabai panasiai ir laukiuosi dvynuku thumbup.gif . Saaugu daug ( po dvieju desines kiausidziu operaciju , amzius irgi virs 35 . Bet mano gydytojas tikrai nebande manes nuteikti blogiausiam ir pabrezti , kad sansu mazai . Paminejo punktus , bet sake kad nera neimanoma . Sake kad viskas priklauso nuo gamtos, buna dar ir ne to ir pavyksta.Man pavyko is pirmo karto . Ir jei gydytojas neigiamas , tai ieskok teigiamo . Nes labai svarbus gydytojo padrasinimas ir pasitikejimo savimi ikvepimas .O gal tu tik i viska neigiama atkreipei demesi? Svarbiausia nusiraminti ir tiketi ( tai labai svarbu ), Atrodo kad neimanoma o tikrai viskas imanoma . mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 14, 17:48)

Nu kur tau ramaus, pagal save sprendi ?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Stengsiuos  tongue.gif

NU TIEK KUMSCIU SUSPAUSTU IR GERU LINKEJIMU KAD NET BAISU NUVILTI  blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik pozymiu svarbiausia jokiu neieskok biggrin.gif biggrin.gif ...pas mane ju ir dabar dar nera lotuliukas.gif ....gal tik toks kaip ne pykinimas,nu bet kaip gumulas gerklej stovi ...ir dar pameni,kaip man sakei,dabar atiduodu ta fraze atgal TU TIK PABANDYK NEPASTOT!!!!! biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(frige @ 2011 04 14, 18:42)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tik pozymiu svarbiausia jokiu neieskok biggrin.gif  biggrin.gif ...pas mane ju ir dabar dar nera lotuliukas.gif ....gal tik toks kaip ne pykinimas,nu bet kaip gumulas gerklej stovi ...ir dar pameni,kaip man sakei,dabar atiduodu ta fraze atgal TU TIK PABANDYK NEPASTOT!!!!! biggrin.gif  biggrin.gif


Zinojau kad viskas visada atsisuka atgal lotuliukas.gif
Atsakyti