Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

Kornelija2, labai daug kam cia pasako, kad viskas puiku, tikrai turetu buti leliukas ir pan., bet jo nebuna.....Kitom atvirksciai - sodina kuo daugiau embrionu, net gydytojai tikisi, kad bent vienas kibs, o prikimba visi trys....Taip kad neleisk, kad tave nuteiktu vienam ar kitam rezultatui.Cia toks dalykas, kad nenuprognozuosi ir neatspesi..... mirksiukas.gif
[/quote]

Smagu skaityt, kad jau sveiksti smile.gif
Suprantu, kad reikia saves nenuteikt nei blogiausiam, nei geriausiam. Bet kaip sugebet savo galvoje nustatyt ta viduri g.gif smile.gif
Atsakyti
Merginos turiu klausimą. Gal žinot kaip galima paauginti gleivinę naturaliais būdais? Norisi laukimo periodą iki sekančio IVF'o išnaudoti naudingai biggrin.gif Gal kas domėjotės ir buvot susidūrusi su plona gleivine? ką darėt? 4u.gif
Atsakyti
labas rytas!!!
NESUTINKU mergaites,slepkit plakatus ir visa atributika,nes CITAS nori blastocidu,o jos bus tik sestadieni!!!palaikom busimos nestuke.gif nestuke.gif norus!!!
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 14, 08:49)
*traukia plakata
Citas! Smagaus susivienijimo siandien  4u.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif Trauk plakata kad sestadieni susivienytume smile.gif

QUOTE(FRIGE @ 2011 04 14, 09:18)
Citai spaudziu kumstelius ir laukiu naujienu is taves wub.gif  wub.gif kada tau liepe atvaziuot isodinimui?


12:30 wub.gif

QUOTE(Beta1 @ 2011 04 14, 09:22)
Labas rytas  4u.gif  jauciuosi apleidusi jus visas cia....  ax.gif  Bet bandysiu grizt i eteri jau, nes jau siandien jau pradedu tiketi, kad gyvensiu po visu savo ligu  tongue.gif

Citas, linkiu tau tavo mazuciu sestadieni, bet jeigu duos siandien, susirink kiek tik gali  biggrin.gif


Aisku kad gyvensi tau dar ir zenytis ir vaikus gimdyt!! mirksiukas.gif


QUOTE(Rute @ 2011 04 14, 10:40)
Merginos turiu klausimą. Gal žinot kaip galima paauginti gleivinę naturaliais būdais? Norisi laukimo periodą iki sekančio IVF'o išnaudoti naudingai  biggrin.gif Gal kas domėjotės ir buvot susidūrusi su plona gleivine? ką darėt?  4u.gif


Pas mane si problema visada buvo. Kiek esu priskaicius apie tai. Tai Nakvisos Aliejaus kapsules labai gerai (tik iki punkcijos jei IVF taikoma) ir dar esu tikra kad tai susije su hormonais (kaip ir visa kita) taip kad bet koks reikalas kuris tavrko moteriskus hormonus tik i nauda drinks_cheers.gif Vienas is ju " Agnus Castus"

Papildyta:
QUOTE(Baltija L. @ 2011 04 14, 11:25)
labas rytas!!!
NESUTINKU mergaites,slepkit plakatus ir visa atributika,nes CITAS nori blastocidu,o jos bus tik sestadieni!!!palaikom busimos  nestuke.gif  nestuke.gif  norus!!!



lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif Jau ir as Warwaros paprasiau kad ir kita plakata istrauktu, bet jei kartais siandien des tai ir sitas labai geras tongue.gif
Atsakyti
Labas merginos, turiu klausimeli.. 4u.gif Gal kam gydytojas buvo skyres Utrogest vaistus naudoti, cia progesteronas irgi, ir gal zinot, kur Lietuvoje galima butu nusipirkti. Kiek vaistinese klausiau, niekur neturi.. 4u.gif
Atsakyti
CITAS-ka veiki?dar nepaskambino?
Atsakyti
*perrasau plakata
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(garpe @ 2011 04 14, 11:32)
Labas merginos, turiu klausimeli..  4u.gif  Gal kam gydytojas buvo skyres Utrogest vaistus naudoti, cia progesteronas irgi, ir gal zinot, kur Lietuvoje galima butu nusipirkti. Kiek vaistinese klausiau, niekur neturi..  4u.gif

Sveika 4u.gif ,tik vokieciu vaistinej,bet reikia gydytojos deklaracija turet ir receptuka mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba. Mano zinios:

Dalijasi 8-i is 11-os! 6-i 4-iu lasteliu, 2-u maziukai 2-ju! Like trys fragmentuoti! Ryt vaziuojam i Ryga is pat ryto, o gal dar teks iki sekmadienio palaukt ir blastutes sodint.. blush2.gif
Atsakyti

Adrija1

Puikios naujienos! wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 13, 18:15)
Pargrizau su 2 dziaugsmeliais!!!  wub.gif
Mergaites, negaliu patiketi wub.gif  wub.gif

Nuostabu wub.gif wub.gif Laukiam dabar ramiai 2 sav bigsmile.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 04 13, 20:37)
As vis i tualika lakstau i galvoju apie tave! Tu gi savaite laukiai m...
Man 1-2 CD reikia tyrimus priduoti, tai bus linksma, jei parsivilks penktadienio vakare! O dar ir gyd. po to dirbs tik antradieni.

O gal nueik rytoj, surašys tau viską, tai jei ir savaitgalį prasidės galėsi ir pradėt mastau.gif

QUOTE(Kamelija2 @ 2011 04 14, 08:49)
Buvau pas gyd apkalbet kokios musu galimybes del IVF, tai po pokalbio labai mazai optimizmo ikvepe, greiciau atvirksciai verysad.gif Daug blogybiu pries mane:amzius+viena kiauside+dideles saaugos pilve, taip, kad ir sansai mazesni...
Norejau paklaust ar cia man tik vienai taip viska liudnai nusviete, ar taip visada nesistengia per daug vilciu ikvept? O gal pas ka yra panasi situacija ir viskas buvo OK?

Manau nesiparink - kiaušidę turi, gimdą turi - reiškias viskas įmanoma bigsmile.gif

QUOTE(Rute @ 2011 04 14, 10:40)
Merginos turiu klausimą. Gal žinot kaip galima paauginti gleivinę naturaliais būdais? Norisi laukimo periodą iki sekančio IVF'o išnaudoti naudingai  biggrin.gif Gal kas domėjotės ir buvot susidūrusi su plona gleivine? ką darėt?  4u.gif

Nežinau kiek veiksmingi būdai, bet pamenu IUI skyrely merignos ananasus žalius valgė, o po to medum su cinamonu dantenas mozojo hihihi.gif

QUOTE(Baltija L. @ 2011 04 14, 11:25)
NESUTINKU mergaites,slepkit plakatus ir visa atributika,nes CITAS nori blastocidu,o jos bus tik sestadieni!!!palaikom busimos  nestuke.gif  nestuke.gif  norus!!!

Aš tai palinkėsiu jai abi dienas po vieną thumbup.gif

QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 14, 13:57)
Laba. Mano zinios:
Dalijasi 8-i is 11-os!  6-i 4-iu lasteliu, 2-u maziukai 2-ju! Like trys fragmentuoti! Ryt vaziuojam i Ryga is pat ryto, o gal dar teks iki sekmadienio palaukt ir blastutes sodint..  blush2.gif

Puiku, geras derlius thumbup.gif
Atsakyti
bum

QUOTE
O gal nueik rytoj, surašys tau viską, tai jei ir savaitgalį prasidės galėsi ir pradėt

Tai kad susasys man viska tik su tyrimaia ant ranku... Maksimum ka rytoj gali pamatyti, kad cistu neatsirado.
Man, aisku, rytoj nuo 9 iki 11 (t.y. kada krauja galima priduoti, kad ta pacia diena rezultatus gauti) yra posedis... Zodziu smile.gif smile.gif smile.gif
Nu nieko tokio, siandien buvau klinikoje, tai sake gyd. ir pirmadieni suras smile.gif smile.gif
Atsakyti