Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 04 13, 10:07)
ta proga siunciu stipruoliuka virusiuka  2.gif

oi ciumpu ciumpu!!! 4u.gif 4u.gif wub.gif Aciu ax.gif
Atsakyti
Citai Auuu,kaip tavo kleckai?? nerandu gal praleidau blush2.gif Rytoj sodinimas?
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 04 13, 21:51)
Citai Auuu,kaip tavo kleckai?? nerandu gal praleidau  blush2.gif Rytoj sodinimas?


As cia gyva biggrin.gif Nu nieko naujo nuo antradienio kad 9 apsivaisino, ryt 12:30 einu ir tikiuosi kad leips grizti sestadieni pasiimti blastukiu ax.gif nors jei bus jau matyt stipruoliai ryt tai des ryt 4u.gif
Atsakyti
Oi kaip laukiu thumbup.gif Nu svarbu kad visi butu stipruoliukai,Sekmes 4u.gif laukiam rytojaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 13, 18:15)
Pargrizau su 2 dziaugsmeliais!!!  wub.gif
Daktaras sake, kad superine naktis buvo maziukams, nes kazkokiu budu silpnesnieji prisivijo tuos top quality ir visi gavosi idealus, 8 lasteliu  wub.gif
(maciau, kad daktaras buvo labiau linkes isleisti mane su vienu, bet pasakiau jam, kad noriu 2 ne todel, kad padidinti sansus, o is tiesu dvynuku labai noreciau, tai tada sake ok wub.gif )

Ramių tau dienelių iki teigiamo hCG 4u.gif

Citas, laukiam rytojaus, sėkmės pas gyd 4u.gif Gal ir tu jau grįši su mažyliais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 13, 17:15)
Pargrizau su 2 dziaugsmeliais!!!  wub.gif
Daktaras sake, kad superine naktis buvo maziukams, nes kazkokiu budu silpnesnieji prisivijo tuos top quality ir visi gavosi idealus, 8 lasteliu  wub.gif
(maciau, kad daktaras buvo labiau linkes isleisti mane su vienu, bet pasakiau jam, kad noriu 2 ne todel, kad padidinti sansus, o is tiesu dvynuku labai noreciau, tai tada sake ok wub.gif )
Dar 3 pasiliko tam kartui, kai jau noresim broliuko ar sesutes  4u.gif

Mergaites, negaliu patiketi wub.gif  wub.gif

Smagu girdet, tikekimes kad rezultatai bus superiniai nestuke.gif nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 04 13, 17:36)
Superines zinios,jau laukiu kada galesim garsiai sveikinti  thumbup.gif
O kodel norejo tik su vienu isleisti? g.gif

Kai labai geri tai kazkodel gydytojai nenori daugiau det, nors man irgi sake labai geri dedam viena, norejau dvynuku- dejau du, o nesigavo nei vieno schmoll.gif nieko toliau gaudysim gandrus ax.gif o gydytojai matyt bijo kad neprigytu visi, nes paskui jau ale komplikacijos, nors man atrodo dvynuku nei viena nelaikytu komplikacija doh.gif
Papildyta:
Kaip fainai, po dvieju savaiciu tikekimes turesim daug geru rezultatu 4u.gif nestuke.gif nestuke.gif sekmes visom 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 13, 07:59)
Adrija, man lygiai tas pats... I vakara pilvas kaip pas nestuke.. Klausiau siandien Trejso, sake, kad normalu po stimuliacijos... Svarbiausia, kad labai neskaudetu, o siaip nieko tokio jei tik pucia labai.. Bent jau man isodino siandien ir pan, nors pozymiai kaip tavo 4u.gif
Kaip tau aciu!!!  4u.gif As labai labai noreciau abieju... Visam visam laikui wub.gif
Aciu!!! 4u.gif
Na, anot daktaro, daug sansu ir vienas turi pasilikti ir yra didele tikimybe daugiavaisiam nestumui... Bet tai kad kaip tik butu super thumbup.gif  wub.gif


Nuraminai. Va ryte vel ne toks issiputes pilvas, bet nemaloniai jautrus.. Tau ramiu savaiteliu ir teigiamo testuko! wub.gif

QUOTE(daivukas27 @ 2011 04 13, 08:48)
As esu apturejusi hiperstimuliacija ir gan didele.Jau man kaip dare punkcija,tai minejo,kad bus.Is pradziu,tai nieko nejauciau tik pilvas didejo,maniau,kad taip turi but,bet ten kaupesi skysciai.Tada gyd. liepe darytis baltymu tyrima,pamate,kad sumazejes ir tada liepe kuo daugiau valgyt maista kur daugiau baltymu.Daug vandens gert,ir matuot  kiek slapiniesi per diena.Na turi but panasiai kiek isgeri,tiek ir pasislapini.Bet vistiek teko i ligonine vaziuot,nes jau skaudejo labai pilva.
Laikykis,gal nebus tau 4u.gif


Tikiuosi, kad issisuksiu nuo jos mirksiukas.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 04 13, 09:37)
Zubriuka
Nu super! Sveikinu!!! Linkiu po 2 savaiteliu stulbinanciai geru rezultatu!

wub.gif  wub.gif  wub.gif

As vis i tualika lakstau i galvoju apie tave! Tu gi savaite laukiai m...
Man 1-2 CD reikia tyrimus priduoti, tai bus linksma, jei parsivilks penktadienio vakare! O dar ir gyd. po to dirbs tik antradieni.
Damos, kada su ilga schema pradeda stimuliacija, kelinta cd?
Adrijai liktais 4 padejo, ne?

Dabar visos ramiai lauks savo rezultatu ir tures super pramoga "nuramink isprotejusia Warwara!" wub.gif


Man pradejo 4c.d. Daktaras sake, kad po blokuojanciu nera dideles reiksmes kada pradedi, galima iki 10c.d.

Laukiam Tavo mmm ir STRTAS!!! thumbup.gif
Atsakyti
*traukia plakata
Citas! Smagaus susivienijimo siandien 4u.gif

Damos, mmm nera, antra nakti nemiegu padoriai, nes tempia ir skauda. Paprastai po tokios vienos nakties pramusa is pat ryto. (labai piktas smailas)
Bet nuraminot, kad stumuliacija galim pradeti bet kada... Nesinervinsiu ir lauksiu.
Uz tad kiekivena varaka vonia! Smagumelis smile.gif



Atsakyti
Buvau pas gyd apkalbet kokios musu galimybes del IVF, tai po pokalbio labai mazai optimizmo ikvepe, greiciau atvirksciai verysad.gif Daug blogybiu pries mane:amzius+viena kiauside+dideles saaugos pilve, taip, kad ir sansai mazesni...
Norejau paklaust ar cia man tik vienai taip viska liudnai nusviete, ar taip visada nesistengia per daug vilciu ikvept? O gal pas ka yra panasi situacija ir viskas buvo OK?
Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
Citai spaudziu kumstelius ir laukiu naujienu is taves wub.gif wub.gif kada tau liepe atvaziuot isodinimui?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif jauciuosi apleidusi jus visas cia.... ax.gif Bet bandysiu grizt i eteri jau, nes jau siandien jau pradedu tiketi, kad gyvensiu po visu savo ligu tongue.gif

Citas, linkiu tau tavo mazuciu sestadieni, bet jeigu duos siandien, susirink kiek tik gali biggrin.gif

Zubriuka, nu laukiam dabar bigsmile.gif

Frige, atsipalaiduojam dabar, jokiu budu nebeskaitom persileidimu skyrelio daugiau ir dziaugiames wub.gif

Adrija, o kaip tavo kolektyvui einasi ? bigsmile.gif

Bum, faina tau.... wub.gif

Warwara, tai matau, puikiai laika leidi biggrin.gif

Kornelija2, labai daug kam cia pasako, kad viskas puiku, tikrai turetu buti leliukas ir pan., bet jo nebuna.....Kitom atvirksciai - sodina kuo daugiau embrionu, net gydytojai tikisi, kad bent vienas kibs, o prikimba visi trys....Taip kad neleisk, kad tave nuteiktu vienam ar kitam rezultatui.Cia toks dalykas, kad nenuprognozuosi ir neatspesi..... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 04 14, 09:22)
Labas rytas  4u.gif  jauciuosi apleidusi jus visas cia....  ax.gif  Bet bandysiu grizt i eteri jau, nes jau siandien jau pradedu tiketi, kad gyvensiu po visu savo ligu  tongue.gif


Frige, atsipalaiduojam dabar, jokiu budu nebeskaitom persileidimu skyrelio daugiau ir dziaugiames  wub.gif


blush2.gif blush2.gif blush2.gif pazadu taip nebedaryt...esu pilna geru emociju dabar wub.gif nu saunu,kad geriau jautiesi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti