Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

Superinės naujienos, Zubriuka. thumbup.gif Laikau kumštukus, kad abu žirniukai ilgam pas tave pasiliktų.
Atsakyti
Superines zinios,jau laukiu kada galesim garsiai sveikinti thumbup.gif
O kodel norejo tik su vienu isleisti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 13, 18:15)
Pargrizau su 2 dziaugsmeliais!!!  wub.gif
Mergaites, negaliu patiketi wub.gif  wub.gif


Valioooo!!!!! Linkiu dvynuku 4u.gif 4u.gif


QUOTE(aiste 35 @ 2011 04 13, 18:28)
Jo , kai skauda tai ne kas . Man irgi labai skaudejo , kokias 2 savaites po punkcijos , vidury nakties kokia 3 val , tai atrodydavo kad nualpsiu , bet labiau skaudejo po isodinimo . As valgiau activa jogurtus , kur nuo uzkietejimo , slyvu sultis geriau (dabar vos prisiverciu isgerti , nes nebegaliu ziureti  schmoll.gif ) , bet ko tik nepadarysi .As kai klausiau gydytojo , tai sake kad skauda nuo stimuliacijos , o paskui dar prisidejo dvynukai , nes ten kai jie dviese vienu metu , sake irgi gali skaudeti . Leido gerti tylenoli keturis kartus i diena po 2 tab. ne daugiau kaip 8 .Bet as dar kelis kartus geriau noshpa , nes tylenolis nepadejo , tai drauge prigazdino kad nesciom l.negerai , tai nebegeriau . Svarbiausia kad viduriukai susitvarkytu , ir kenteti lengviau butu .  Viskas bus gerai . O kelinta diena tau sodins ? Man tai sodino 5 , tai buvo jau geriau , o jei butu sodine 3 , tai net neisivaizduoju kaip butu reikeje ateiti su pilna slapimo pusle  blink.gif , nes tikrai dar labai skaudejo ...


Nu bent jau nuraminai kad ne man vienai cia taip rolleyes.gif Nu as irgi ryt neisivaizduoju kaip bus jei nuspres isodinti. Dar sivakr viska isbandysiu (Baltija.Lt sake duos kazkokiu stebuklingu zvakuciu thumbup.gif )
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 13, 07:30)
Geriu vandenuka, bet va i vakara skausmingesnis pilvas tapo ir issipute..

Adrija, man lygiai tas pats... I vakara pilvas kaip pas nestuke.. Klausiau siandien Trejso, sake, kad normalu po stimuliacijos... Svarbiausia, kad labai neskaudetu, o siaip nieko tokio jei tik pucia labai.. Bent jau man isodino siandien ir pan, nors pozymiai kaip tavo 4u.gif

QUOTE(aiste 35 @ 2011 04 13, 07:31)
Tikekimes kad bus dvynukai , ir susitiksime dvynuku mamu klube  wub.gif Lengvo laukimo ! mirksiukas.gif

Kaip tau aciu!!! 4u.gif As labai labai noreciau abieju... Visam visam laikui wub.gif

QUOTE(Tanga @ 2011 04 13, 07:32)
Laikau kumštukus, kad abu žirniukai ilgam pas tave pasiliktų.

Aciu!!! 4u.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 04 13, 07:36)
O kodel norejo tik su vienu isleisti? g.gif

Na, anot daktaro, daug sansu ir vienas turi pasilikti ir yra didele tikimybe daugiavaisiam nestumui... Bet tai kad kaip tik butu super thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Super ! thumbup.gif dvynukai faina wub.gif viskas dvigubai smile.gif as irgi noereciau dvynuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 13, 18:15)
Pargrizau su 2 dziaugsmeliais!!!  wub.gif
Daktaras sake, kad superine naktis buvo maziukams, nes kazkokiu budu silpnesnieji prisivijo tuos top quality ir visi gavosi idealus, 8 lasteliu  wub.gif
(maciau, kad daktaras buvo labiau linkes isleisti mane su vienu, bet pasakiau jam, kad noriu 2 ne todel, kad padidinti sansus, o is tiesu dvynuku labai noreciau, tai tada sake ok wub.gif )
Dar 3 pasiliko tam kartui, kai jau noresim broliuko ar sesutes  4u.gif

Mergaites, negaliu patiketi wub.gif  wub.gif

dabar laikom kumstelius uz gera rezultata nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 13, 07:09)
Sveikos, merginos.

Prisiduodu su vakarykstemis naujienomis. Ispunktavo 20 kiausialasciu. Labai daug..  blush2.gif Siandien skambinu del apsivaisinimo, ryt- kaip dalinasi, jei nebus hiperstimuliacijos ir bus ka, sodinimas penktadieni.

Vakar vakare dar vidurius paleido, nezinau ar cia nesamoningu sumustiniu is Rimi pasekme ar hiperstimuliacijos pozymis. Isgeriau Smectos, siandien jau viskas gerai. Pilvas siek tiek jautrokas, geriu vandeni ir tikiuosi, kad nebus tos bjaurybes.

Kuri yra susidurusi su hiperstimuliacija? Kokie pozymiai? Ka, be vandens gerimo, dar galima daryti, kad sumazinti sia rizika?

Semes visoms!  wub.gif

As esu apturejusi hiperstimuliacija ir gan didele.Jau man kaip dare punkcija,tai minejo,kad bus.Is pradziu,tai nieko nejauciau tik pilvas didejo,maniau,kad taip turi but,bet ten kaupesi skysciai.Tada gyd. liepe darytis baltymu tyrima,pamate,kad sumazejes ir tada liepe kuo daugiau valgyt maista kur daugiau baltymu.Daug vandens gert,ir matuot kiek slapiniesi per diena.Na turi but panasiai kiek isgeri,tiek ir pasislapini.Bet vistiek teko i ligonine vaziuot,nes jau skaudejo labai pilva.
Laikykis,gal nebus tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 13, 18:15)
Pargrizau su 2 dziaugsmeliais!!!  wub.gif
Daktaras sake, kad superine naktis buvo maziukams, nes kazkokiu budu silpnesnieji prisivijo tuos top quality ir visi gavosi idealus, 8 lasteliu  wub.gif
(maciau, kad daktaras buvo labiau linkes isleisti mane su vienu, bet pasakiau jam, kad noriu 2 ne todel, kad padidinti sansus, o is tiesu dvynuku labai noreciau, tai tada sake ok wub.gif )
Dar 3 pasiliko tam kartui, kai jau noresim broliuko ar sesutes  4u.gif

Mergaites, negaliu patiketi wub.gif  wub.gif


Kaip smagu girdėti mirksiukas.gif , labai džiaugiuose už tave. Kaip tik šiandien mačiau dvynukus, tai pagalvojau - kaip šaunu. Linkiu kuo dideliausios sėkmes kad abu mažyliai įsitvirtintų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 13, 18:15)
Pargrizau su 2 dziaugsmeliais!!!  wub.gif
Mergaites, negaliu patiketi wub.gif  wub.gif

Spaudziu stipriai kumstukus,kad abu liktu pilvelyje 9 menesiams wub.gif
Atsakyti
Zubriuka
Nu super! Sveikinu!!! Linkiu po 2 savaiteliu stulbinanciai geru rezultatu!

wub.gif wub.gif wub.gif

As vis i tualika lakstau i galvoju apie tave! Tu gi savaite laukiai m...
Man 1-2 CD reikia tyrimus priduoti, tai bus linksma, jei parsivilks penktadienio vakare! O dar ir gyd. po to dirbs tik antradieni.
Damos, kada su ilga schema pradeda stimuliacija, kelinta cd?
Adrijai liktais 4 padejo, ne?

Dabar visos ramiai lauks savo rezultatu ir tures super pramoga "nuramink isprotejusia Warwara!" wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 13, 20:37)
Zubriuka
As vis i tualika lakstau i galvoju apie tave! Tu gi savaite laukiai m...
Man 1-2 CD reikia tyrimus priduoti, tai bus linksma, jei parsivilks penktadienio vakare! O dar ir gyd. po to dirbs tik antradieni.
Damos, kada su ilga schema pradeda stimuliacija, kelinta cd?
Adrijai liktais 4 padejo, ne?

Dabar visos ramiai lauks savo rezultatu ir tures super pramoga "nuramink isprotejusia Warwara!" wub.gif



Ateis ateis, jei ne siandien tai ryt tikrai thumbup.gif Nu bent jau cia UK tai stebi hormonus ir pagal ju lygius nusprendzia ar pradeti ar ne. man jau hormonai buvo suslopinti kiek reikia bet dar savaitei atidejo stimuliacija, nes gi matai jau ligonine pilnai uzbukinta tai savaitei buvo blink.gif lotuliukas.gif Tam ir yra ilga schema kad visiskai perima tavo ciklu kontrole. Dazniausiai slopina nup 2 iki 5 savaiciu mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 13, 15:15)
Pargrizau su 2 dziaugsmeliais!!!  wub.gif
Daktaras sake, kad superine naktis buvo maziukams, nes kazkokiu budu silpnesnieji prisivijo tuos top quality ir visi gavosi idealus, 8 lasteliu  wub.gif
(maciau, kad daktaras buvo labiau linkes isleisti mane su vienu, bet pasakiau jam, kad noriu 2 ne todel, kad padidinti sansus, o is tiesu dvynuku labai noreciau, tai tada sake ok wub.gif )
Dar 3 pasiliko tam kartui, kai jau noresim broliuko ar sesutes  4u.gif

Mergaites, negaliu patiketi wub.gif  wub.gif


Sveikinimai mamytei 4u.gif ,ta proga siunciu stipruoliuka virusiuka 2.gif
Atsakyti