Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(Citas @ 2011 04 13, 10:24)
Aha tas pats  ax.gif  Aciu liida, labai padeda palaikymas, tikiuosi ir pati jau pranesti kitokias nei anuos du kartus naujienas ie nesdintis is cia, kiek gi galima uzimti erdve  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kaip tavo maziukas auga?  smile.gif

tikiuosi nebereikalo daznai ieskodavau nagi kokiame skyrelyje dabar tupi citas!tikrai isiminiau kazkodel tave!maziuke kaip ir jos atsiradimo istorija stebuklinga taip ir ji pati,rami,naktimis miega,gerai valgo,retai serga,nu zodziu verta laukti tiek metu buvo net nepajutom kaip is leliuko tampa maza mergyte smile.gif neitiketinai geras vaikas ax.gif didziules sekmes linkiu!!!
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2011 04 13, 12:36)
tikiuosi nebereikalo daznai ieskodavau nagi kokiame skyrelyje dabar tupi citas!tikrai isiminiau kazkodel tave!maziuke kaip ir jos atsiradimo istorija stebuklinga taip ir ji pati,rami,naktimis miega,gerai valgo,retai serga,nu zodziu verta laukti tiek metu buvo net nepajutom kaip is leliuko tampa maza mergyte smile.gif neitiketinai geras vaikas ax.gif didziules sekmes linkiu!!!


wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Gal galit padet, kadangi esu naujoke siame procese verysad.gif 22 c.d. dariausi progesterono tyrima, kuris yra 25 (sesute kazka sake, kad norma yra 30). Dariausi VK, pats ciklas svyruoja nuo 28 iki 31 d. Kazin buvo ovuliacija? g.gif
Be to echoskopijos metu rado geltonkūnio tipo cista, o man tik pries 1,5 men. buvo atlikta LP. Bet kiek paskaiciau literaturos tai ji nera labai baisi, ar ne? Tik is gyd supratau, kad mums IVF negales pradet, kol ja turesiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 04 13, 15:18)
Bet kiek paskaiciau literaturos tai ji nera labai baisi, ar ne?

man pagėrus kontraceptikų nuo 1c.d. ta geltonkūnio cista visada dingdavo


Gal kuriai Vilnietei reikia Crinone, turiu 23vnt, galioja dar ilgai iki 2013m, bet nežinau kada panaudosiu, o pinigų už juos mokėta nemaža suma, pirkau iš Embrions latvijoje kai darė įsodinimą, naudojau po du vnt. tai daug užsipirkusi buvau, bet kadangi užkibęs žirniukas po kelių dienų pabėgo, tai nebepanaudojau. mokėjau po 2,70lv už vienetą išeina biškelį virš 13lt, tiek norėčiau ir atgauti 4u.gif ,LT jie brangesni VK jei gerai prisimenu kainuoja 18lt
jei sudomins, rašykit į až, atvešiu į namus ar į darbą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ailima: 13 balandžio 2011 - 14:45
Sveikos,
Citas, kada tau įsidonimas? rolleyes.gif

Warwara, na kaip raudonoji armija, dar nematyt? biggrin.gif

QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 13, 09:09)
Prisiduodu su vakarykstemis naujienomis. Ispunktavo 20 kiausialasciu. Labai daug..  blush2.gif Siandien skambinu del apsivaisinimo, ryt- kaip dalinasi, jei nebus hiperstimuliacijos ir bus ka, sodinimas penktadieni.

Vakar vakare dar vidurius paleido, nezinau ar cia nesamoningu sumustiniu is Rimi pasekme ar hiperstimuliacijos pozymis. Isgeriau Smectos, siandien jau viskas gerai. Pilvas siek tiek jautrokas, geriu vandeni ir tikiuosi, kad nebus tos bjaurybes.

Super derlius thumbup.gif
Man irgi apie punkciją viduriai palaidi būdavo biggrin.gif
Gal ir buvo šiokia tokia hiperstimuliacija, ginė patarė daug skysčių gerti, tai iki įsodinimo pagerėjo thumbup.gif Ir tu gerk daug, po 2-3 litrus kasdien mirksiukas.gif

QUOTE(Citas @ 2011 04 13, 11:04)
O man iskilo klausimas ar normalu po punkcijos antra nakti jausti laaabai didelius skausmus, ypac vienoj pusej. As siaip pakanti skausmui bet pabudau nuo jo ior turejau isgerti net dvi tabletes nuo skausmo. Jau maniau lengvai prasisuksiu pirma diena po punkcijos neskaudejo (bet turbut dar nejautra veike  g.gif ). Nu siandien lyg vel pakenciama bet net bijau kad bet kuria akimirka gali taip durti kad spiegt norisi  blink.gif

Dar manau kad tas skausmas is dalies del to kad ziauriai uzkieteje viduriai. Jau neatsimenu kada buvau ant didelio  lotuliukas.gif

Jei labai dideli skausmai kad miegot negali tai negerai. Jei šiaip sudiegia tai nieko tokio, gi adatom badė..

Man tai padeda kiviai nakčiai o ryte ant tuščio skrandžio kefyro stiklinė biggrin.gif

Beje, vakar mačiau vėl savo klecką, auga gražiai wub.gif Ta proga jum virusiukai 2.gif: 2.gif: 2.gif:
Atsakyti
bum
QUOTE
Warwara, na kaip raudonoji armija, dar nematyt?

Dar ne, bet skauda visa pilvo apaca, tai gi laukiu, kas man belieka smile.gif

QUOTE
Ta proga jum virusiukai

Imu-imu! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 04 13, 15:50)
Sveikos,
Citas, kada tau įsidonimas? rolleyes.gif
Man irgi apie punkciją viduriai palaidi būdavo biggrin.gif
Gal ir buvo šiokia tokia hiperstimuliacija, ginė patarė daug skysčių gerti, tai iki įsodinimo pagerėjo thumbup.gif Ir tu gerk daug, po 2-3 litrus kasdien mirksiukas.gif
Jei labai dideli skausmai kad miegot negali tai negerai. Jei šiaip sudiegia tai nieko tokio, gi adatom badė..

Man tai padeda kiviai nakčiai o ryte ant tuščio skrandžio kefyro stiklinė biggrin.gif

Beje, vakar mačiau vėl savo klecką, auga gražiai wub.gif Ta proga jum virusiukai 2.gif: 2.gif: 2.gif:


wub.gif Kaip faina, saunuoliai thumbup.gif

Isodinimas numatytas ryt, bet tikiuosi kad is 9 bus ka paaugint iki blastukiu smile.gif

Nu geriu daug as to vandens, bet kai nieko neisdarau tualete lotuliukas.gif tai tik dar labaiu puciuosiu ir dar labiau skauda. Skaumas toks lyg visa laika buciau uzsikentus i tualeta blink.gif jau ir kivi pavalgiau ir dar is darbo grizdama kefyro prigriebsiu ir ryte vandeni su medum ir citrina. Dar galvoju i vaistine gal kokia arbatele viduriu paleidimui parduoda lotuliukas.gif Nu velnias jei ryt sodins, tai negerai kad taip skaudes g.gif
Atsakyti
Pargrizau su 2 dziaugsmeliais!!! wub.gif
Daktaras sake, kad superine naktis buvo maziukams, nes kazkokiu budu silpnesnieji prisivijo tuos top quality ir visi gavosi idealus, 8 lasteliu wub.gif
(maciau, kad daktaras buvo labiau linkes isleisti mane su vienu, bet pasakiau jam, kad noriu 2 ne todel, kad padidinti sansus, o is tiesu dvynuku labai noreciau, tai tada sake ok wub.gif )
Dar 3 pasiliko tam kartui, kai jau noresim broliuko ar sesutes 4u.gif

Mergaites, negaliu patiketi wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 13, 16:04)
wub.gif Kaip faina, saunuoliai  thumbup.gif

Isodinimas numatytas ryt, bet tikiuosi kad is 9 bus ka paaugint iki blastukiu  smile.gif

Nu geriu daug as to vandens, bet kai nieko neisdarau tualete  lotuliukas.gif  tai tik dar labaiu puciuosiu ir dar labiau skauda. Skaumas toks lyg visa laika buciau uzsikentus i tualeta  blink.gif jau ir kivi pavalgiau ir dar is darbo grizdama kefyro prigriebsiu ir ryte vandeni su medum ir citrina. Dar galvoju i vaistine gal kokia arbatele viduriu paleidimui parduoda  lotuliukas.gif Nu velnias jei ryt sodins, tai negerai kad taip skaudes  g.gif

Jo , kai skauda tai ne kas . Man irgi labai skaudejo , kokias 2 savaites po punkcijos , vidury nakties kokia 3 val , tai atrodydavo kad nualpsiu , bet labiau skaudejo po isodinimo . As valgiau activa jogurtus , kur nuo uzkietejimo , slyvu sultis geriau (dabar vos prisiverciu isgerti , nes nebegaliu ziureti schmoll.gif ) , bet ko tik nepadarysi .As kai klausiau gydytojo , tai sake kad skauda nuo stimuliacijos , o paskui dar prisidejo dvynukai , nes ten kai jie dviese vienu metu , sake irgi gali skaudeti . Leido gerti tylenoli keturis kartus i diena po 2 tab. ne daugiau kaip 8 .Bet as dar kelis kartus geriau noshpa , nes tylenolis nepadejo , tai drauge prigazdino kad nesciom l.negerai , tai nebegeriau . Svarbiausia kad viduriukai susitvarkytu , ir kenteti lengviau butu . Viskas bus gerai . O kelinta diena tau sodins ? Man tai sodino 5 , tai buvo jau geriau , o jei butu sodine 3 , tai net neisivaizduoju kaip butu reikeje ateiti su pilna slapimo pusle blink.gif , nes tikrai dar labai skaudejo ...
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 04 13, 04:50)
Sveikos,

Super derlius thumbup.gif
Man irgi apie punkciją viduriai palaidi būdavo biggrin.gif
Gal ir buvo šiokia tokia hiperstimuliacija, ginė patarė daug skysčių gerti, tai iki įsodinimo pagerėjo thumbup.gif Ir tu gerk daug, po 2-3 litrus kasdien mirksiukas.gif
Jei labai dideli skausmai kad miegot negali tai negerai. Jei šiaip sudiegia tai nieko tokio, gi adatom badė..

Man tai padeda kiviai nakčiai o ryte ant tuščio skrandžio kefyro stiklinė biggrin.gif

Beje, vakar mačiau vėl savo klecką, auga gražiai wub.gif Ta proga jum virusiukai 2.gif: 2.gif: 2.gif:


Geriu vandenuka, bet va i vakara skausmingesnis pilvas tapo ir issipute.. Tikekimes, akd iki penktadienio aprims.

Griebiu Tavo virusiuka, Bum, ypatingai miela! wub.gif

QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 13, 07:15)
Pargrizau su 2 dziaugsmeliais!!!  wub.gif
Daktaras sake, kad superine naktis buvo maziukams, nes kazkokiu budu silpnesnieji prisivijo tuos top quality ir visi gavosi idealus, 8 lasteliu  wub.gif
(maciau, kad daktaras buvo labiau linkes isleisti mane su vienu, bet pasakiau jam, kad noriu 2 ne todel, kad padidinti sansus, o is tiesu dvynuku labai noreciau, tai tada sake ok wub.gif )
Dar 3 pasiliko tam kartui, kai jau noresim broliuko ar sesutes  4u.gif

Mergaites, negaliu patiketi wub.gif  wub.gif


Kokios geros zinios! Ramiu Tau dieneliu ir teigiamo rezultato! Nepamirsk glostyti pilvelio! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 04 13, 15:50)

Beje, vakar mačiau vėl savo klecką, auga gražiai wub.gif Ta proga jum virusiukai 2.gif: 2.gif: 2.gif:


Gaudau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 13, 18:15)
Pargrizau su 2 dziaugsmeliais!!!  wub.gif
Daktaras sake, kad superine naktis buvo maziukams, nes kazkokiu budu silpnesnieji prisivijo tuos top quality ir visi gavosi idealus, 8 lasteliu  wub.gif
(maciau, kad daktaras buvo labiau linkes isleisti mane su vienu, bet pasakiau jam, kad noriu 2 ne todel, kad padidinti sansus, o is tiesu dvynuku labai noreciau, tai tada sake ok wub.gif )
Dar 3 pasiliko tam kartui, kai jau noresim broliuko ar sesutes  4u.gif

Mergaites, negaliu patiketi wub.gif  wub.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif As jauciu tavo busena , tikrai labai sergu uz tave . Man lygiai taip pat buvo thumbup.gif thumbup.gif Tikekimes kad bus dvynukai , ir susitiksime dvynuku mamu klube wub.gif Lengvo laukimo ! mirksiukas.gif
Atsakyti