Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

Sveikos, merginos.

Prisiduodu su vakarykstemis naujienomis. Ispunktavo 20 kiausialasciu. Labai daug.. blush2.gif Siandien skambinu del apsivaisinimo, ryt- kaip dalinasi, jei nebus hiperstimuliacijos ir bus ka, sodinimas penktadieni.

Vakar vakare dar vidurius paleido, nezinau ar cia nesamoningu sumustiniu is Rimi pasekme ar hiperstimuliacijos pozymis. Isgeriau Smectos, siandien jau viskas gerai. Pilvas siek tiek jautrokas, geriu vandeni ir tikiuosi, kad nebus tos bjaurybes.

Kuri yra susidurusi su hiperstimuliacija? Kokie pozymiai? Ka, be vandens gerimo, dar galima daryti, kad sumazinti sia rizika?

Semes visoms! wub.gif
Atsakyti
Adrija1
Linkiu tolimesnes sekmes! wub.gif wub.gif wub.gif

Hiperstimuliacija dar galima prilaikyti su baltimų dieta.
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 13, 10:09)
Sveikos, merginos.

Prisiduodu su vakarykstemis naujienomis. Ispunktavo 20 kiausialasciu. Labai daug..  blush2.gif Siandien skambinu del apsivaisinimo, ryt- kaip dalinasi, jei nebus hiperstimuliacijos ir bus ka, sodinimas penktadieni.

Vakar vakare dar vidurius paleido, nezinau ar cia nesamoningu sumustiniu is Rimi pasekme ar hiperstimuliacijos pozymis. Isgeriau Smectos, siandien jau viskas gerai. Pilvas siek tiek jautrokas, geriu vandeni ir tikiuosi, kad nebus tos bjaurybes.

Kuri yra susidurusi su hiperstimuliacija? Kokie pozymiai? Ka, be vandens gerimo, dar galima daryti, kad sumazinti sia rizika?

Semes visoms!  wub.gif

Nepergyvenk, nebūtinai dėl tokio kiaušialąsčių kiekio turi būti hipestimuliacija. Man buvo ir 19, ir 20, ir 18 - nei karto nebuvo jos. Nebent pradėtum blogai jaustis (pykintų, siplna, pilvo apačios didelis skausmas), tada jau gaima įtarti, kad galbūt tai hiperst. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 12, 22:37)
Adrija1
Linkiu tolimesnes sekmes! wub.gif  wub.gif  wub.gif

Hiperstimuliacija dar galima prilaikyti su baltimų dieta.



QUOTE(žieminukė @ 2011 04 12, 23:14)
Nepergyvenk, nebūtinai dėl tokio kiaušialąsčių kiekio turi būti hipestimuliacija. Man buvo ir 19, ir 20, ir 18 - nei karto nebuvo jos. Nebent pradėtum blogai jaustis (pykintų, siplna, pilvo apačios didelis skausmas), tada jau gaima įtarti, kad galbūt tai hiperst. Sėkmės 4u.gif


Aciu! Nuraminote mane! Reiks pabandyti ir baltymu dieta, juolab, kad butu gerai ir pora kg numest mirksiukas.gif

Skambinau i klinika. Is 20 kiausialasciu apsivaisino 11-a. tiek ir buvo kokybisku, kaip sake daktaras, kitos buvo nesubrendusios (nenuostabu), fragmentuotos. Skaicius geras, tikekimes geru naujienu ir rytoj bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija1: 13 balandžio 2011 - 09:52
QUOTE(vilte-kns @ 2011 04 12, 22:07)
as dariausi 2 IVF ,bet nei per viena nebuvo hiperstimuliacijos
tikiuos ,kad nebuvo,nes nieko nesake:)bet nors ir nebuvo hiper... vistiek rezultatu nera:(
o kur tu dareisi ivf?viena karta ?ar jau keliata kartu bandei?
negalvok negerai ir neprisimink tai kas nepavyko,nes manau per kiekviena ivf buna vis kitaip,tikiuosi tau pavyks sekantis kartas ir tapsi nestuke.gif  nestuke.gif :****


Dabar jau matau kad jau bandei pora kartu kaip ir as, bet zinai viltis niekada nemirsta ir mes dar busim nestuke.gif smile.gif


QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 12, 22:25)
Aciu labai!  4u.gif  Ir tau!!!
O "CIA" tai kur? 


CIA yra Londone ax.gif

QUOTE(FRIGE @ 2011 04 12, 22:42)
saulyt,bent jau man,kai atejau sest,kada zadejo sodint 3 dienu,tai pats gydytojas pasikviete i viena is tu mazu kabinetuku,nu zinai turbut ir issamiai paaskino kas ir kaip ,parode lapa,kur parasyta,keliu lasteliu embrionai,kokio lygio ir labai graziai viska aptarem tik jau pirm sodino tokia moteris gydytoja,ji man skanus darydavo,nu nelabai man ji patiko,ale va rezultatas yra  nestuke.gif


Nu pagaliau tu nusiraminai ir gali megautis savo busena 4u.gif Kazkaip pastebejau kam tas 3 diena iskrenta sestadienis tai tai jie turi nueiti i ligonine ir ten aptarti, bet mergaitems kurioms 3 diena vidury savaites gaudavo skambuti jei daktarai nuspresdavo paauginti ik blastocidu smile.gif Nu kaip bus taip, ne tragedija ir nuvaziuoti ir pasikalbeti smile.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 04 13, 08:55)
aiste 353 V - tai vynas, vonia ir vyras lotuliukas.gif  Kad paskatinti mmm atejima.
Prisiduodu - viska saziningai atlikau, visa nakti viskas skaudejo, bet dar nepramuse, bet manau kad siandien bus arba rytoj ryte!


Warwara jei kartais nepareitu su keisk vietom : Vonia - Vyras - Vynas lotuliukas.gif bet manau kad kad parsivilks tongue.gif

QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 13, 09:09)
Sveikos, merginos.

Prisiduodu su vakarykstemis naujienomis. Ispunktavo 20 kiausialasciu. Labai daug..  blush2.gif Siandien skambinu del apsivaisinimo, ryt- kaip dalinasi, jei nebus hiperstimuliacijos ir bus ka, sodinimas penktadieni.

Vakar vakare dar vidurius paleido, nezinau ar cia nesamoningu sumustiniu is Rimi pasekme ar hiperstimuliacijos pozymis. Isgeriau Smectos, siandien jau viskas gerai. Pilvas siek tiek jautrokas, geriu vandeni ir tikiuosi, kad nebus tos bjaurybes.

Kuri yra susidurusi su hiperstimuliacija? Kokie pozymiai? Ka, be vandens gerimo, dar galima daryti, kad sumazinti sia rizika?



Wow smile.gif Daug bigsmile.gif Laukiam kiek apsivaisino drinks_cheers.gif

O man iskilo klausimas ar normalu po punkcijos antra nakti jausti laaabai didelius skausmus, ypac vienoj pusej. As siaip pakanti skausmui bet pabudau nuo jo ior turejau isgerti net dvi tabletes nuo skausmo. Jau maniau lengvai prasisuksiu pirma diena po punkcijos neskaudejo (bet turbut dar nejautra veike g.gif ). Nu siandien lyg vel pakenciama bet net bijau kad bet kuria akimirka gali taip durti kad spiegt norisi blink.gif

Dar manau kad tas skausmas is dalies del to kad ziauriai uzkieteje viduriai. Jau neatsimenu kada buvau ant didelio lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 13 balandžio 2011 - 10:05
Citai,man irgi po punkcijos labai skaudejo sona,net jausmas ,kad degina,tuoletas butinas kasdien doh.gif
OO jum po isodinimo ,ar mausdavo pilvuka ir nugara,nu man siaubas g.gif ,nebezinau ka bedaryt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 13, 08:04)
Dar manau kad tas skausmas is dalies del to kad ziauriai uzkieteje viduriai. Jau neatsimenu kada buvau ant didelio  lotuliukas.gif

Valgyk kivi, rimtai, padeda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 13, 12:04)
O man iskilo klausimas ar normalu po punkcijos antra nakti jausti laaabai didelius skausmus, ypac vienoj pusej. As siaip pakanti skausmui bet pabudau nuo jo ior turejau isgerti net dvi tabletes nuo skausmo. Jau maniau lengvai prasisuksiu pirma diena po punkcijos neskaudejo (bet turbut dar nejautra veike  g.gif ). Nu siandien lyg vel pakenciama bet net bijau kad bet kuria akimirka gali taip durti kad spiegt norisi  blink.gif
Dar manau kad tas skausmas is dalies del to kad ziauriai uzkieteje viduriai. Jau neatsimenu kada buvau ant didelio  lotuliukas.gif

Šiaip, skausmas po truputį turi rimti, bet antra dar tik diena po punkcijos - manau normalu, juk badytos kiaušidės buvo. Nebent labai įssikaudėtų, gal tada reiktų sunerimti. Kitos ir įsodinimą važiuoja su skaudančiais šonais. Kas dėl vidurių, negalima, kad žarnynas būtų pilnas, ypač įsodinus embrionus - bandyk vakarais kefyrą gerti ar natūralų jogurtą, tik jokiu būdu ne saldų. Dar, rytais atikėlusi ant tuščio skrandžio išgerk stiklinę tirpaliuko - kambario temperatūros vanduo, ne pilnas šaukštelis medaus ir citrinos sulčių. Man tai garsi LV imunologė Bykova minėjo. Į tualetą turi eiti kiekvieną dieną, sunku, bet reikia smile.gif Dar, negalima standintis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žieminukė: 13 balandžio 2011 - 10:40
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 13, 10:49)
Aciu! Nuraminote mane! Reiks pabandyti ir baltymu dieta, juolab, kad butu gerai ir pora kg numest  mirksiukas.gif

Skambinau i klinika. Is 20 kiausialasciu apsivaisino 11-a. tiek ir buvo kokybisku, kaip sake daktaras, kitos buvo nesubrendusios (nenuostabu), fragmentuotos. Skaicius geras, tikekimes geru naujienu ir rytoj  bigsmile.gif


Manau kad labai geras turtas, bus is ko issirinkti geriausius 4u.gif


Oi tai aciu uz patarimus, visais naudosiuos thumbup.gif drinks_cheers.gif Nu bet tai kaip issteneti jei nieko nesigauna tik skausmas doh.gif lotuliukas.gif Psinaudojus jusu patarimais ryt turbut ateisiu pratrydus lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O ka reiskia "Standintis" blush2.gif ?


Papildyta:
QUOTE(gana1 @ 2011 04 13, 11:13)
Citai,man irgi po punkcijos labai skaudejo sona,net jausmas ,kad degina,tuoletas butinas kasdien doh.gif
OO jum po isodinimo ,ar mausdavo pilvuka ir nugara,nu man siaubas g.gif ,nebezinau ka bedaryt schmoll.gif


gana1 - gal ten maziukas bando isikabinti thumbup.gif As per pirmus du kartus neturejau nei skausmu po punkcijos dideliu nei po isodinimo, bet manau kad tokia visiska nejautra irgi ne i gera smile.gif ir tai irode rezultatai (nulis)
Atsakyti
4u.gif vis ilendu pas jus naujienu pasidairyti,kaip sekasi jum visom,Citas as atsimenu tave jai cia tas pats nikas,ir labai sergu uz jus visas ir labai laukiu kada perskaitysiu geras naujienas apie tave asmeniskai 4u.gif
Atsakyti
[quote=Citas,2011 04 13, 13:13]

O ka reiskia "Standintis" blush2.gif ?
Reiškia stenėti biggrin.gif Dar, džiovintos lyvos pamirkytos vandenyje kai kam padeda.
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2011 04 13, 12:19)
4u.gif vis ilendu pas jus naujienu pasidairyti,kaip sekasi jum visom,Citas as atsimenu tave jai cia tas pats nikas,ir labai sergu uz jus visas ir labai laukiu kada perskaitysiu geras naujienas apie tave asmeniskai 4u.gif


Aha tas pats ax.gif Aciu liida, labai padeda palaikymas, tikiuosi ir pati jau pranesti kitokias nei anuos du kartus naujienas ie nesdintis is cia, kiek gi galima uzimti erdve lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Kaip tavo maziukas auga? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 13 balandžio 2011 - 11:25