Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(Citas @ 2011 04 12, 09:41)
Zubriuka jau retai siame skyrelyje pasirodai ar as vis praleidziu tave  ax.gif  Maciau kad tau isodinimas planuojamas ryt  bigsmile.gif  Cia keliu dienu 3 ar 5 ? Man bus arba ketvirtadieni arba sestadieni  smile.gif  Tai matau kad net startavus veliau sugebejai issiverzt i prieki  biggrin.gif 

pasirodau pasirodau... 4u.gif Is tikro tai tarp 3ju skyreliu blaskausi - bet i visus uzklystu...
Pas mus, zinok, viskas labia panasiai 4u.gif 4u.gif Man irgi ispunktavo 12 (nors per paskutine apziura zadejo 10 blink.gif ).. Tik po pirmos nakteles pas mus 6 liko... Bet kolkas visi 6 ir dalinasi (is ju 3, sake, idealus, kiti 2 labai geri, o vienas fragmentuotas bet vistiek dalinasi)..
Tai ryt vaziuoju vaiku pasiimti wub.gif (3 diena).. Sake, kad gali namo apsukti, tai matyt dar gydytojas svarsto galimybe iki blastukiu auginti.. O as net nezinau kaip geriau ir kaip noriu... Jauciu, kad ar taip ar taip pavyks ax.gif wub.gif 4u.gif
Sekmes tau, bendrakeleive!!!!
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 12, 21:45)
pasirodau pasirodau...  4u.gif Is tikro tai tarp 3ju skyreliu blaskausi - bet i visus uzklystu...
Pas mus, zinok, viskas labia panasiai  4u.gif  4u.gif Man irgi ispunktavo 12 (nors per paskutine apziura zadejo 10 blink.gif ).. Tik po pirmos nakteles pas mus 6 liko... Bet kolkas visi 6 ir dalinasi (is ju 3, sake, idealus, kiti 2 labai geri, o vienas fragmentuotas bet vistiek dalinasi)..
Tai ryt vaziuoju vaiku pasiimti wub.gif (3 diena).. Sake, kad gali namo apsukti, tai matyt dar gydytojas svarsto galimybe iki blastukiu auginti.. O as net nezinau kaip geriau ir kaip noriu... Jauciu, kad ar taip ar taip pavyks ax.gif  wub.gif  4u.gif
Sekmes tau, bendrakeleive!!!!

kaip faina..nu va,matai,kad nebuvo ko pergyvent..ruos namelius savo stebukliukams wub.gif wub.gif o kelis sodinsi? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 12, 10:50)
kaip faina..nu va,matai,kad nebuvo ko pergyvent..ruos namelius savo stebukliukams wub.gif  wub.gif o kelis sodinsi? ax.gif  blush2.gif

4u.gif As laaabai noreciau 2 wub.gif Ne tai, kad du noreciau sodinti, bet 2 noreciau, kad pas mus pasiliktu 4u.gif 4u.gif Tai net nezinau, ziurint ka daktaras sakys... (turbut su 2 ir grisiu... wub.gif 3ju nemanau, kad leis, nors isaugint-ismaitinti-ismyleti ir 3 galetume ir visai gal net ir noretume)
Atsakyti
QUOTE(daivukas27 @ 2011 04 12, 20:01)
As vis paskaitau si skyreli - pasidziaugiu,kurioms pasiseka,kurioms nepasiseka  paliudziu su jumis.O as noriu pasiklaust kurios turejo keleta IVF,ir kurioms yra buve hiperstimuliacija: ar vis per kiekviena buna hiperstimuliacija?
Nes as dariausi IVF pernai ir man buvo gan didele hiperstimuliacija,o dar nepavyko pastot,tai dabar vel noreciau darytis,bet bijau,kad nebutu vel taip pat...

as dariausi 2 IVF ,bet nei per viena nebuvo hiperstimuliacijos
tikiuos ,kad nebuvo,nes nieko nesake:)bet nors ir nebuvo hiper... vistiek rezultatu nera:((((((
o kur tu dareisi ivf?viena karta ?ar jau keliata kartu bandei?
negalvok negerai ir neprisimink tai kas nepavyko,nes manau per kiekviena ivf buna vis kitaip,tikiuosi tau pavyks sekantis kartas ir tapsi nestuke.gif nestuke.gif :****
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 12, 21:56)
4u.gif As laaabai noreciau 2  wub.gif Ne tai, kad du noreciau sodinti, bet 2 noreciau, kad pas mus pasiliktu  4u.gif  4u.gif Tai net nezinau, ziurint ka daktaras sakys... (turbut su 2 ir grisiu...  wub.gif 3ju nemanau, kad leis, nors isaugint-ismaitinti-ismyleti ir 3 galetume ir visai gal net ir noretume)

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 12, 21:56)
4u.gif As laaabai noreciau 2  wub.gif Ne tai, kad du noreciau sodinti, bet 2 noreciau, kad pas mus pasiliktu  4u.gif  4u.gif Tai net nezinau, ziurint ka daktaras sakys... (turbut su 2 ir grisiu...  wub.gif 3ju nemanau, kad leis, nors isaugint-ismaitinti-ismyleti ir 3 galetume ir visai gal net ir noretume)



Nu valiooo thumbup.gif thumbup.gif As tai ne nezinau ar dalinasi ar ne, nemanau kad cia mums pasakys (FRIGE ir kitos mergaites geriau zino). Kol kas pasake tik kad ketvirtadieni atvykti 12:30. Sakiau ketvirtadieni ryte gal bandysiu pasiskambinti, nors nera man labai toli is darbo ir nuvaziuoti, juolab kad kaip tik pietu metas tongue.gif As noreciau sestadieni labiau, nes tada sakiau susiorganizuociau akupunktura is karto po isodinimo. Ir reginiukas.uk rekomendavo ir embriologo siandien klausiau, sake kad tikrai nepakenks smile.gif.

Sekmes mergyt 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
frige ,kaip tu jautiesi?
ar pagerejo savijauta kai pas gydytojus apsilankei?
ar teplioja dar?
tikiuosi viskas bus tau thumbup.gif
ne tikiuosi,bet zinau,kad yra ir bus nestuke.gif nestuke.gif

Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 12, 11:20)
Nu valiooo  thumbup.gif  thumbup.gif  As tai ne nezinau ar dalinasi ar ne, nemanau kad cia mums pasakys
Sekmes mergyt  4u.gif  4u.gif

Aciu labai! 4u.gif 4u.gif Ir tau!!!
O "CIA" tai kur? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 04 12, 22:22)
frige ,kaip tu jautiesi?
ar  pagerejo savijauta kai pas gydytojus apsilankei?
ar teplioja dar?
tikiuosi viskas bus tau  thumbup.gif
ne tikiuosi,bet zinau,kad yra ir bus nestuke.gif  nestuke.gif

aciu uz rupesti 4u.gif 4u.gif daug geriau,labai nusiraminau, gal tie tokie skausmai mane labiau isgasdino negu tepliojimas doh.gif doh.gif vyrui dar telefonu paskambinau vaziuodama is ligonines,tai net per rageli jauciau,kad apsidziauge daug labiau negu tada,kai pasakiau,kad laukiuosi..turbut jam,kaip ir man dar atrodo,kad sapnuojam,kad tai nera tikra ir realu wub.gif wub.gif ir teplioja maziau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 04 12, 22:20)
Nu valiooo  thumbup.gif  thumbup.gif  As tai ne nezinau ar dalinasi ar ne, nemanau kad cia mums pasakys (FRIGE ir kitos mergaites geriau zino). Kol kas pasake tik kad ketvirtadieni atvykti 12:30. Sakiau ketvirtadieni ryte gal bandysiu pasiskambinti, nors nera man labai toli is darbo ir nuvaziuoti, juolab kad kaip tik pietu metas  tongue.gif  As noreciau sestadieni labiau, nes tada sakiau susiorganizuociau akupunktura is karto po isodinimo. Ir reginiukas.uk rekomendavo ir embriologo siandien klausiau, sake kad tikrai nepakenks  smile.gif.

Sekmes mergyt  4u.gif  4u.gif

saulyt,bent jau man,kai atejau sest,kada zadejo sodint 3 dienu,tai pats gydytojas pasikviete i viena is tu mazu kabinetuku,nu zinai turbut ir issamiai paaskino kas ir kaip ,parode lapa,kur parasyta,keliu lasteliu embrionai,kokio lygio ir labai graziai viska aptarem wub.gif wub.gif tik jau pirm sodino tokia moteris gydytoja,ji man skanus darydavo,nu nelabai man ji patiko,ale va rezultatas yra nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FRIGE: 12 balandžio 2011 - 21:37
QUOTE(vilte-kns @ 2011 04 12, 20:07)
as dariausi 2 IVF ,bet nei per viena nebuvo hiperstimuliacijos
tikiuos ,kad nebuvo,nes nieko nesake:)bet nors ir nebuvo hiper... vistiek rezultatu nera:((((((
o kur tu dareisi ivf?viena karta ?ar jau keliata kartu bandei?
negalvok negerai ir neprisimink tai kas nepavyko,nes manau per kiekviena ivf buna vis kitaip,tikiuosi tau pavyks sekantis kartas ir tapsi nestuke.gif  nestuke.gif :****

As viena dariausi,bet po to bandymo jau maniua,kad niekada daugiau nedarysiu.Bet va praejo laiko ir pasimirso viskas,ir vel noriu bandyt.As dariausi BAK-e pas O.K.
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 12, 16:10)
Citai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif nu matai kaip viskas pagal plana,net mane lenki.. biggrin.gif o as turiu biskuti naujienu blush2.gif  blush2.gif nuvaziavau ten,kur ekstriniu atveju toj pacioj ligoninej priima..niu ir pamate dvi puslytes wub.gif  wub.gif pas viena net sirdute jau plaka...tik dar bijau del antros,mat mane ten keli apziurejo ir tas nuotraukas ultragarso,mat antras yra mazesnis ir buvo spelioniu,kad ne vietoj jis...bet galiausiai nusprende,kad  dar per anksti ir jis ten kitoj pusej pasislepes smile.gif dar po 2 sav eisiu vel,tada ziures,ar vystosi antras ir kaip ten su juo...labai labai tikiuosi,kad viskas bus gerai mano abiems stebukleliams...mergytes,nieko nuostabesnio dar nebuvau maciusi... wub.gif  wub.gif tikiuosi kita karta bus dar geriau viskas ir aiskiau ax.gif  ax.gif jie tokie mazuciai,o as juos jau taip stipriai myliu..tiesa pagal viska mums jau 5 sav ir 6 dienos,taip ant lapo uzrase wub.gif

thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Warwara @ 2011 04 12, 16:30)
FRIGE
Tikiosiu tu nusiraminai? nes tavo vaikuciams tikrai reikia pagrindinio dalyko - ramybes!  wub.gif

*Traukia plakata
Ej, Citos hebra, dalynames tvarkingai, nesistumdom, nesifragmentuojam!

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Warwara @ 2011 04 12, 16:46)
О аš siandien taikysiu 3V principa.
Labai jau noriu mmm...

??? blink.gif

Papildyta:
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 12, 21:45)
pasirodau pasirodau...  4u.gif Is tikro tai tarp 3ju skyreliu blaskausi - bet i visus uzklystu...
Pas mus, zinok, viskas labia panasiai  4u.gif  4u.gif Man irgi ispunktavo 12 (nors per paskutine apziura zadejo 10 blink.gif ).. Tik po pirmos nakteles pas mus 6 liko... Bet kolkas visi 6 ir dalinasi (is ju 3, sake, idealus, kiti 2 labai geri, o vienas fragmentuotas bet vistiek dalinasi)..
Tai ryt vaziuoju vaiku pasiimti wub.gif (3 diena).. Sake, kad gali namo apsukti, tai matyt dar gydytojas svarsto galimybe iki blastukiu auginti.. O as net nezinau kaip geriau ir kaip noriu... Jauciu, kad ar taip ar taip pavyks ax.gif  wub.gif  4u.gif
Sekmes tau, bendrakeleive!!!!

Man atrodo , kaip bus , taip bus gerai thumbup.gif .Pas mane jau kumstukai suspausti , ir "mes" labai uz tave segame . Linkiu kas butu 2 wub.gif wub.gif thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 12, 21:56)
4u.gif As laaabai noreciau 2  wub.gif Ne tai, kad du noreciau sodinti, bet 2 noreciau, kad pas mus pasiliktu  4u.gif  4u.gif Tai net nezinau, ziurint ka daktaras sakys... (turbut su 2 ir grisiu...  wub.gif 3ju nemanau, kad leis, nors isaugint-ismaitinti-ismyleti ir 3 galetume ir visai gal net ir noretume)

Imk 2 wub.gif wub.gif Tai pats saugiausias variantas mirksiukas.gif
Atsakyti
aiste 353 V - tai vynas, vonia ir vyras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kad paskatinti mmm atejima.
Prisiduodu - viska saziningai atlikau, visa nakti viskas skaudejo, bet dar nepramuse, bet manau kad siandien bus arba rytoj ryte! ax.gif
Atsakyti