Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
frige taip ir galvojau,kad viskas gerai ,labai gziaugiuosi uz tave 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte-kns: 12 balandžio 2011 - 16:08
QUOTE(Princesse Grace @ 2011 04 12, 14:25)
vadinas crinone kiek kitoks, pas mane kapsulytes
o jei subega -po to neisbega greit?  g.gif  ax.gif

na man ryt reik hcg daryt bus 14dpi, dariau 12dpi NT buvo neigaimas. Tai dabar nusiteikineju kad nieko gero matyt ir neparodys hcg, ir galvoju kada mm sulauksiu. Maudzia strenas jau kelios dienos.


Pas mane irgi kapsulytes bet detis jas reikia i kita gala blush2.gif tongue.gif dar turekim vilties , kol kraujo atsakymo nera, dar niekas neprarasta 4u.gif

QUOTE(FRIGE @ 2011 04 12, 16:10)
Citai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif nu matai kaip viskas pagal plana,net mane lenki.. biggrin.gif o as turiu biskuti naujienu blush2.gif 


Valioooooo 4u.gif ax.gif Oi kaip dziaugiuosi thumbup.gif Man dar tik puse kelio, iki sitos stadijos ir per pirmus du ivf priejom, bet va tas paskutinis rezultatas buvo neigiamas. bet as optimistiskai ziuriu i prieki smile.gif


QUOTE(Warwara @ 2011 04 12, 16:30)
FRIGE
*Traukia plakata
Ej, Citos hebra, dalynames tvarkingai, nesistumdom, nesifragmentuojam!


Warwara - cia tai bent pavarei lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
aciu mergytes uz palaikyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif ka as be jusu daryciau wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 12, 05:10)

wub.gif wub.gif
Dabar jau busi ramesne!! Sveikinimai!!

QUOTE(Warwara @ 2011 04 12, 05:46)
О аš siandien taikysiu 3V principa.
Labai jau noriu mmm...

Triple V.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gaila, kad man nepasiseke isbandyti... Prasom informuoti ar padeda 4u.gif Ir jau laukiam ryt su nauju plakatu, kazkas tokio tipo "MANOS MMM ATEJO, PASKUTINI KARTA JOS JAU PRASIDEJO" lotuliukas.gif mirksiukas.gif (sekmes prisisaukt)
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 12, 17:15)
aciu mergytes uz palaikyma 4u.gif  4u.gif  4u.gif ka as be jusu daryciau wub.gif  wub.gif  wub.gif


Frige, tik vienos dieneles nepaskaiciau ir kiek jau ivykiu... Oij, kaip dziaugiuosi uz tave!!!!!
Atsakyti

QUOTE(Gvaizdė @ 2011 04 11, 12:48)
Sveikos, mergaitės,
nelindau į forumus, kad per daug neįsijausčiau... Bet dabar jau galiu pasidalintis šviežiausiomis naujienomis: HCG 211 (po punkcijos 14d) lotuliukas.gif


Sveikinu thumbup.gif Kad skaiciukai ir toliau augtu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaites, norejau paklausti del menesiniu velavimo po nepasisekusio IVF? Na, man buvo atlikta tik punkcija, po kurios atsirado gimdoje skysciu, gavosi uzdegimas, tad nieko nebuvo isodinta. Tuomet menesines atejo netgi anksciau. Skysciu gimdoje jau nera, bet dabar antras ciklas ir menesines veluoja. Labai nekantrauju sodinti saldytu blasto. Dabar dar atsirado baime del to, jog neapsergu. Gal tokiu atveju vartojami kazkokie vaistai, kad jos atsivilktu...
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 12, 17:22)
wub.gif  wub.gif
Dabar jau busi ramesne!! Sveikinimai!!
Triple V....  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Gaila, kad man nepasiseke isbandyti... Prasom informuoti ar padeda 4u.gif Ir jau laukiam ryt su nauju plakatu, kazkas tokio tipo "MANOS MMM ATEJO, PASKUTINI KARTA JOS JAU PRASIDEJO"  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif (sekmes prisisaukt)



Zubriuka jau retai siame skyrelyje pasirodai ar as vis praleidziu tave ax.gif Maciau kad tau isodinimas planuojamas ryt bigsmile.gif Cia keliu dienu 3 ar 5 ? Man bus arba ketvirtadieni arba sestadieni smile.gif Tai matau kad net startavus veliau sugebejai issiverzt i prieki biggrin.gif

Warwara - 3V uztikrintas reikalas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 12, 17:15)
aciu mergytes uz palaikyma 4u.gif  4u.gif  4u.gif ka as be jusu daryciau wub.gif  wub.gif  wub.gif


Super naujienos! dabar nusiramink ir džiaukis mirksiukas.gif


Rute , labai-labai gaila verysad.gif Laikykis 4u.gif
Atsakyti
As vis paskaitau si skyreli - pasidziaugiu,kurioms pasiseka,kurioms nepasiseka paliudziu su jumis.O as noriu pasiklaust kurios turejo keleta IVF,ir kurioms yra buve hiperstimuliacija: ar vis per kiekviena buna hiperstimuliacija?
Nes as dariausi IVF pernai ir man buvo gan didele hiperstimuliacija,o dar nepavyko pastot,tai dabar vel noreciau darytis,bet bijau,kad nebutu vel taip pat...
Atsakyti
QUOTE(vito @ 2011 04 12, 21:14)
Mergaites, norejau paklausti del menesiniu velavimo po nepasisekusio IVF? Na, man buvo atlikta tik punkcija, po kurios atsirado gimdoje skysciu, gavosi uzdegimas, tad nieko nebuvo isodinta. Tuomet menesines atejo netgi anksciau. Skysciu gimdoje jau nera, bet dabar antras ciklas ir menesines veluoja. Labai nekantrauju sodinti saldytu blasto. Dabar dar atsirado baime del to, jog neapsergu. Gal tokiu atveju vartojami kazkokie vaistai, kad jos atsivilktu...

Yra normalu, kad antrosios mmm vėluoja. Daugeliui čia taip yra, nepergyvenk. Hormonai tvarkosi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(daivukas27 @ 2011 04 12, 22:01)
As vis paskaitau si skyreli - pasidziaugiu,kurioms pasiseka,kurioms nepasiseka  paliudziu su jumis.O as noriu pasiklaust kurios turejo keleta IVF,ir kurioms yra buve hiperstimuliacija: ar vis per kiekviena buna hiperstimuliacija?
Nes as dariausi IVF pernai ir man buvo gan didele hiperstimuliacija,o dar nepavyko pastot,tai dabar vel noreciau darytis,bet bijau,kad nebutu vel taip pat...

Žinau merginų, kuriosm per vieną IVF buvo hiperst., per kitus nebuvo. Tiesiog gyd. atsižvelgdamas į ankstesnio IVF patirtį, koreguoja vaistų dozes smile.gif Ir dar, kiekvieną kartą organizmas į vaitus gali sureaguoti skirtingai. Nepergyvenk, aptark tai su gyd.. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2011 04 12, 19:13)
Yra normalu, kad antrosios mmm vėluoja. Daugeliui čia taip yra, nepergyvenk. Hormonai tvarkosi 4u.gif
Papildyta:

Žinau merginų, kuriosm per vieną IVF buvo hiperst., per kitus nebuvo. Tiesiog gyd. atsižvelgdamas į ankstesnio IVF patirtį, koreguoja vaistų dozes smile.gif Ir dar, kiekvieną kartą organizmas į vaitus gali sureaguoti skirtingai. Nepergyvenk, aptark tai su gyd.. Sėkmės 4u.gif

Aciu 4u.gif Truputi nusiraminau,reik tiketis,kad nebus
Atsakyti