Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(zaliuze @ 2011 04 04, 17:18)
Deja mergaites naujienos blogos cry.gif


Ach mazute, labai gaila. Kokie skaiciukai? O gal dar yra vilties? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 04 04, 16:18)
zaliuze, <1? unsure.gif  unsure.gif
verysad.gif console.gif

Maziau...o taip tikejaus tokie stiprus buvo norejau kad detu tris sake jokiu budu viena nu maximum 2...o cia nei vieno...kada kazin galima antra meginima...ar turi laiko praeit?
Atsakyti
Zaliuze gaila console.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliuze @ 2011 04 04, 14:23)
Maziau...o taip tikejaus tokie stiprus buvo norejau kad detu tris sake jokiu budu viena nu maximum 2...o cia nei vieno...kada kazin galima antra meginima...ar turi laiko  praeit?

Baisiai gaila verysad.gif Snaigutes galima ir iš karto, o jei reikia stimuliacijos, rekomenduojama palaukti 3 ciklus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliuze @ 2011 04 04, 17:23)
Maziau...o taip tikejaus tokie stiprus buvo norejau kad detu tris sake jokiu budu viena nu maximum 2...o cia nei vieno...kada kazin galima antra meginima...ar turi laiko  praeit?


Nu ***** kokia neteisybe doh.gif Man atrodo kad daktarai paprastai praso padaryti siokia tokia pertraukele. Ar turit snaigiuku?
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 04, 16:38)
Nu ***** kokia neteisybe  doh.gif  Man atrodo kad daktarai paprastai praso padaryti siokia tokia pertraukele. Ar turit snaigiuku?


Skambinau gydytojui klausiau kaip toliau, sake reikkad sitos menesines praeitu ir kitu sulaukus ateit...snaigutes 2 turim...
Atsakyti
QUOTE(zaliuze @ 2011 04 04, 17:46)
Skambinau gydytojui klausiau kaip toliau, sake reikkad sitos menesines praeitu ir kitu sulaukus ateit...snaigutes 2 turim...


Nu va kaip gerai, tai neleis jums ilgai liudeti. O pastaruoju metu su snaigutems cia mergaitem labai neblogai sekasi 4u.gif
Atsakyti
nu ziuriu,kad daug palaikymo komandos,didelis aciu visoms...as negaliu atsdigaut,drebu visa ir bandau suvokt,kad nesapnuoju... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif mergytes LAUKIUOSI,netikiu,kad tai sakau dar isklausiau skaiciukus 2209 wub.gif apsiverkiau autobuse,kai paskambino sesele...
Zaliuze labai tave uzjauciu,laikykis saulyt,taip tikejausi,kad tau bus gerai verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Frige,pagaliau thumbup.gif sveikinu 4u.gif

O skaiciukai tokie visai nemazi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 04, 18:19)
nu ziuriu,kad daug palaikymo komandos,didelis aciu visoms...as negaliu atsdigaut,drebu visa ir bandau suvokt,kad nesapnuoju... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif mergytes LAUKIUOSI,netikiu,kad tai sakau dar isklausiau skaiciukus 2209 wub.gif apsiverkiau autobuse,kai paskambino sesele...
Zaliuze labai tave uzjauciu,laikykis saulyt,taip tikejausi,kad tau bus gerai verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


FRIGE pravirkdei ir mane wub.gif wub.gif nu nerealiai dziaugiuosi ir manau kad dvynukai pagal skaiciukus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 04, 18:19)
nu ziuriu,kad daug palaikymo komandos,didelis aciu visoms...as negaliu atsdigaut,drebu visa ir bandau suvokt,kad nesapnuoju... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif mergytes LAUKIUOSI,netikiu,kad tai sakau dar isklausiau skaiciukus 2209 wub.gif apsiverkiau autobuse,kai paskambino sesele...
Zaliuze labai tave uzjauciu,laikykis saulyt,taip tikejausi,kad tau bus gerai verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Sveikinu labai labai.. wub.gif O kelinta cia DPI? Mazu bus du.. bigsmile.gif
Man 12 DPI su trynukais skaiciukas buvo 716.. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristuciuke: 04 balandžio 2011 - 17:25
dabar tai vel galvoju,o gal susimaise ten,gal ne mano pasake,gal ne taip supratau,nu visai nuprotejau...gaila,kad skana tik geguzes 3 dave verysad.gif
Atsakyti