Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

Visoms, kam svarbus pagalbinio apvaisinimo įstatymas ir kompenasvimo klausimas, labai kviečiu paskaityti "DAROM 2011+ Mobilizuojames" temą. Tikriausiai žinote, kad pagrindu paimtas nepalankus, embrionų šaldymą draudžiantis D.Mikutienės ir V.Gapšio projektas. Rekalinga jūsų pagalba, nes esame apkaltintos nebųtais dalykais (skaitykite 18,19 psl). Labai kviečiu prisijungti prie bendro reikalo, nes vėliau gali būti per vėlu.
Tai visų mūsų būsimų ir esamų nestuke.gif reikalas. Nebūkite abejingos.
Akciją organizavo Nakviša, mūsų formumo senbuvė.
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 12, 11:08)
Ka tik sulaukiau skambucio is laboratorijos. Kol kas turim 9 is 12!!!!!

Puikus derlius thumbup.gif

Frige, nepanikuojam 4u.gif Gali būti dar kad du įsikabino tai ten komplikuočiau viskas, įdomu ar pavyko užsiregistruot į tą kliniką
Atsakyti
Citai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nu matai kaip viskas pagal plana,net mane lenki.. biggrin.gif o as turiu biskuti naujienu blush2.gif blush2.gif nuvaziavau ten,kur ekstriniu atveju toj pacioj ligoninej priima..niu ir pamate dvi puslytes wub.gif wub.gif pas viena net sirdute jau plaka...tik dar bijau del antros,mat mane ten keli apziurejo ir tas nuotraukas ultragarso,mat antras yra mazesnis ir buvo spelioniu,kad ne vietoj jis...bet galiausiai nusprende,kad dar per anksti ir jis ten kitoj pusej pasislepes smile.gif dar po 2 sav eisiu vel,tada ziures,ar vystosi antras ir kaip ten su juo...labai labai tikiuosi,kad viskas bus gerai mano abiems stebukleliams...mergytes,nieko nuostabesnio dar nebuvau maciusi... wub.gif wub.gif tikiuosi kita karta bus dar geriau viskas ir aiskiau ax.gif ax.gif jie tokie mazuciai,o as juos jau taip stipriai myliu..tiesa pagal viska mums jau 5 sav ir 6 dienos,taip ant lapo uzrase wub.gif
Atsakyti
Na ir dziugu Frige thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 12, 15:10)
o as turiu biskuti naujienu blush2.gif  blush2.gif nuvaziavau ten,kur ekstriniu atveju toj pacioj ligoninej priima..niu ir pamate dvi puslytes wub.gif  wub.gif pas viena net sirdute jau plaka...tik dar bijau del antros,mat mane ten keli apziurejo ir tas nuotraukas ultragarso,mat antras yra mazesnis ir buvo spelioniu,kad ne vietoj jis...bet galiausiai nusprende,kad  dar per anksti ir jis ten kitoj pusej pasislepes smile.gif dar po 2 sav eisiu vel,tada ziures,ar vystosi antras ir kaip ten su juo...labai labai tikiuosi,kad viskas bus gerai mano abiems stebukleliams...mergytes,nieko nuostabesnio dar nebuvau maciusi... wub.gif  wub.gif tikiuosi kita karta bus dar geriau viskas ir aiskiau ax.gif  ax.gif jie tokie mazuciai,o as juos jau taip stipriai myliu..tiesa pagal viska mums jau 5 sav ir 6 dienos,taip ant lapo uzrase wub.gif

Nu va šaunuolė kad nuėjai wub.gif Taip ir galvojau kad gali būti su vienu problemėlių būti, bet būk rami, bent vieną leliuką jau turėsi wub.gif O kitas kaip sakant jau kaip dievas duos 4u.gif Dabar tik ramybės tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 12, 16:10)
o as turiu biskuti naujienu blush2.gif  blush2.gif nuvaziavau ten,kur ekstriniu atveju toj pacioj ligoninej priima..niu ir pamate dvi puslytes wub.gif  wub.gif

Kokios saunios naujienos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pliuske: 12 balandžio 2011 - 15:24
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 12, 16:10)
Citai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif nu matai kaip viskas pagal plana,net mane lenki.. biggrin.gif o as turiu biskuti naujienu blush2.gif  blush2.gif nuvaziavau ten,kur ekstriniu atveju toj pacioj ligoninej priima..niu ir pamate dvi puslytes wub.gif  wub.gif pas viena net sirdute jau plaka...tik dar bijau del antros,mat mane ten keli apziurejo ir tas nuotraukas ultragarso,mat antras yra mazesnis ir buvo spelioniu,kad ne vietoj jis...bet galiausiai nusprende,kad  dar per anksti ir jis ten kitoj pusej pasislepes smile.gif dar po 2 sav eisiu vel,tada ziures,ar vystosi antras ir kaip ten su juo...labai labai tikiuosi,kad viskas bus gerai mano abiems stebukleliams...mergytes,nieko nuostabesnio dar nebuvau maciusi... wub.gif  wub.gif tikiuosi kita karta bus dar geriau viskas ir aiskiau ax.gif  ax.gif jie tokie mazuciai,o as juos jau taip stipriai myliu..tiesa pagal viska mums jau 5 sav ir 6 dienos,taip ant lapo uzrase wub.gif

Labai smagu, kad viskas gerai ploja.gif
Daugiau nebebijok ir mūsų nebegąsdink, vieną stebukliuką jau turi garantuotai, o ir antrajam viskas bus gerai, nes dabar mamytė jau nusiramins 4u.gif
Atsakyti
FRIGE
Tikiosiu tu nusiraminai? nes tavo vaikuciams tikrai reikia pagrindinio dalyko - ramybes! wub.gif

*Traukia plakata
Ej, Citos hebra, dalynames tvarkingai, nesistumdom, nesifragmentuojam!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 12 balandžio 2011 - 15:30
QUOTE(Warwara @ 2011 04 12, 16:30)
[*Traukia plakata
Ej, Citos hebra, dalynames tvarkingai, nesistumdom, nesifragmentuojam!

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 12, 13:10)
Citai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif nu matai kaip viskas pagal plana,net mane lenki.. biggrin.gif o as turiu biskuti naujienu blush2.gif  blush2.gif nuvaziavau ten,kur ekstriniu atveju toj pacioj ligoninej priima..niu ir pamate dvi puslytes wub.gif  wub.gif pas viena net sirdute jau plaka...tik dar bijau del antros,mat mane ten keli apziurejo ir tas nuotraukas ultragarso,mat antras yra mazesnis ir buvo spelioniu,kad ne vietoj jis...bet galiausiai nusprende,kad  dar per anksti ir jis ten kitoj pusej pasislepes smile.gif dar po 2 sav eisiu vel,tada ziures,ar vystosi antras ir kaip ten su juo...labai labai tikiuosi,kad viskas bus gerai mano abiems stebukleliams...mergytes,nieko nuostabesnio dar nebuvau maciusi... wub.gif  wub.gif tikiuosi kita karta bus dar geriau viskas ir aiskiau ax.gif  ax.gif jie tokie mazuciai,o as juos jau taip stipriai myliu..tiesa pagal viska mums jau 5 sav ir 6 dienos,taip ant lapo uzrase wub.gif


pagaliau doh.gif Geros naujienos thumbup.gif
Atsakyti
О аš siandien taikysiu 3V principa.
Labai jau noriu mmm...
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 12, 15:10)
Citai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif nu matai kaip viskas pagal plana,net mane lenki.. biggrin.gif o as turiu biskuti naujienu blush2.gif  blush2.gif nuvaziavau ten,kur ekstriniu atveju toj pacioj ligoninej priima..niu ir pamate dvi puslytes wub.gif  wub.gif pas viena net sirdute jau plaka...tik dar bijau del antros,mat mane ten keli apziurejo ir tas nuotraukas ultragarso,mat antras yra mazesnis ir buvo spelioniu,kad ne vietoj jis...bet galiausiai nusprende,kad  dar per anksti ir jis ten kitoj pusej pasislepes smile.gif dar po 2 sav eisiu vel,tada ziures,ar vystosi antras ir kaip ten su juo...labai labai tikiuosi,kad viskas bus gerai mano abiems stebukleliams...mergytes,nieko nuostabesnio dar nebuvau maciusi... wub.gif  wub.gif tikiuosi kita karta bus dar geriau viskas ir aiskiau ax.gif  ax.gif jie tokie mazuciai,o as juos jau taip stipriai myliu..tiesa pagal viska mums jau 5 sav ir 6 dienos,taip ant lapo uzrase wub.gif

na va kaip smagu girdet thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif matai kaip gerai kad nuvaziavai ir stebuklus savo pamatei ir nuotaika geresne ir net neabejoju kad nusiraminai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Warwara @ 2011 04 12, 15:46)
О аš siandien taikysiu 3V principa.
Labai jau noriu mmm...

BUS drinks_cheers.gif
Atsakyti