Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(Citas @ 2011 04 12, 12:08)
Ka tik sulaukiau skambucio is laboratorijos. Kol kas turim 9 is 12!!!!!

clap.gif yahoo.gif dvynuku tau lotuliukas.gif Saunuole
Atsakyti
Citas
QUOTE
Ketvirtadieni isodinimas, bet labai tikiuos kad iki sestadienio paaugins mano maziukus

Super puper naujienos thumbup.gif thumbup.gif
o kodel iki sestadienio? Nori blasto?
Atsakyti
Citas,saunios naujienos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa7 @ 2011 04 12, 12:14)
clap.gif  yahoo.gif  dvynuku tau lotuliukas.gif Saunuole



QUOTE(Warwara @ 2011 04 12, 12:14)
Citas

Super puper naujienos thumbup.gif  thumbup.gif   
o kodel iki sestadienio? Nori blasto?



QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 04 12, 12:21)
Citas,saunios naujienos  thumbup.gif


Aciu mergaites wub.gif Noriu dvynuku ir manau kad daug daugiua sancu su balstukemis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 12, 10:06)
skambinau i ta klinika siandien,tai jie nenori priimt verysad.gif  verysad.gif sako,o jeigu mes nieko nematysim,dar per mazai laiko....o man taip pilvo apacia spazmuoja...net ten,kur dariau IVF pasake,kad nepriims,eiti pas seimos gydytoja verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif nu taip as ant ju pykstu


Laikykis ir nepanikuok, negalima nervuotis tau juk, zinok viena pazistama isvis menesinem prasirgo tris nestumo menesius, tai jei pakraujuoja nebutinai reiskia kazka blogo, bet gydytoja aisku gerai butu susirast 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 04 12, 11:08)
Ka tik sulaukiau skambucio is laboratorijos. Kol kas turim 9 is 12!!!!! Ketvirtadieni isodinimas, bet labai tikiuos kad iki sestadienio paaugins mano maziukus  smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
ei mergaites tai kaip ten su atsildytais, ar juos augina iki blasto? Kazkaip galvoju gal butu geresnes galimybes g.gif bet kad mes tik 2 saldytus turim, baisu kad neliks ka sodint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 12, 09:08)
Ka tik sulaukiau skambucio is laboratorijos. Kol kas turim 9 is 12!!!!! Ketvirtadieni isodinimas, bet labai tikiuos kad iki sestadienio paaugins mano maziukus  smile.gif
Nu tai is GP tai nemanau kad sunku gauti siuntima ?? g.gif
Rute - labai gaila  verysad.gif



Labai saunios naujienos thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos

pirmiausia visoms linkiu dideles sekmes ir aisku daug daug stiprybes

turiu klausimeli: kaip jus naudojate crinone, ar yra kokie pojuciai nuo jo ir kada ji nutraukus (jei hcg rodo kad ner nestumo) ateina mm?
as po iui ne Lt, pirma kart vartoju progesterono vaginalines kapsulytes..
Atsakyti
QUOTE(Princesse Grace @ 2011 04 12, 12:50)
Sveikos merginos

pirmiausia visoms linkiu dideles sekmes ir aisku daug daug stiprybes

turiu klausimeli: kaip jus naudojate crinone, ar yra kokie pojuciai nuo jo ir kada ji nutraukus (jei hcg rodo kad ner nestumo) ateina mm?
as po iui ne Lt, pirma kart vartoju progesterono vaginalines kapsulytes..


Man asmeniskai jokiu pojuciu nebuvo, o mm atejo po 2 dienu ji nutraukus, bet cia manau visom skirtingai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliuze @ 2011 04 12, 12:52)
Man asmeniskai jokiu pojuciu nebuvo, o mm atejo po 2 dienu ji nutraukus, bet cia manau visom skirtingai ax.gif


na man tai didelis jautrumas, nuotaiku kaita.
beje labai nepatogu paciai ta kapsulyte isidet, o su crinone yra aplikatoriai?
Atsakyti
QUOTE(Princesse Grace @ 2011 04 12, 12:58)
na man tai didelis jautrumas, nuotaiku kaita.
beje labai nepatogu paciai ta kapsulyte isidet, o su crinone yra aplikatoriai?

oj su crinone tai ten viskas isvis paprasta smile.gif isidedi paspaudi ir subega smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 04 12, 11:50)
nėra, bet skaičiai greit krenta. Matyt ne už kalnų ir mėmės  4u.gif

Laikykis, Rutele, kitas kartas tikrai bus mūsų 4u.gif

QUOTE(FRIGE @ 2011 04 12, 11:51)
skambinau,sake,kad nepriims,reikia siuntimo is GP verysad.gif  verysad.gif

Ką gali dabar pati padaryti dėl savo mažiukų, tai nusiraminti, na kiek tik įmanoma. Bet aš tavo vietoje pasinaudočiau ta Keberiokst nurodyta klinika.

QUOTE(Citas @ 2011 04 12, 12:08)
Ka tik sulaukiau skambucio is laboratorijos. Kol kas turim 9 is 12!!!!! Ketvirtadieni isodinimas, bet labai tikiuos kad iki sestadienio paaugins mano maziukus  smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Dvynukai ir tau garantuoti
Atsakyti
QUOTE(zaliuze @ 2011 04 12, 13:00)
oj su crinone tai ten viskas isvis paprasta smile.gif isidedi paspaudi ir subega smile.gif


vadinas crinone kiek kitoks, pas mane kapsulytes
o jei subega -po to neisbega greit? g.gif ax.gif

na man ryt reik hcg daryt bus 14dpi, dariau 12dpi NT buvo neigaimas. Tai dabar nusiteikineju kad nieko gero matyt ir neparodys hcg, ir galvoju kada mm sulauksiu. Maudzia strenas jau kelios dienos.
Atsakyti