Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(FRIGE @ 2011 04 11, 23:24)
vaziavau sivakar i lt klinika,rase internete,kad dirba iki 9 vakaro,o nuvaziavus  puse devyniu teko gryzt atgal..visur tamsu doh.gif  nedirba verysad.gif teks nusiramint,paglostyt pilveli ir paprasyt,kad mano stebuklelis/iai manes nepaliktu wub.gif ir tas tepliojimas man dabar ziurejau kazkaip nebera jo ant ikloto,tik jauciu,kad viduj tokios isskyros yra blush2.gif  blush2.gif


FRIGE - nu kaip tu mazute siandien? Nu kiek skaiciau cia tai labai daug mergaiciu visokiom isskyrom skundesi. Ilsekis ir jei turi galimybe dar karta nuvaziuok i ta klinika desl savo pacios ramybes 4u.gif
Atsakyti
Citas, o tu kaip?
Maciau kitoje temoje, kad Zubriukui viskas gerai dalynasi, nu ir saunu!

egk wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 12, 10:27)
FRIGE - nu kaip tu mazute siandien? Nu kiek skaiciau cia tai labai daug mergaiciu visokiom isskyrom skundesi. Ilsekis ir jei turi galimybe dar karta nuvaziuok i ta klinika desl savo pacios ramybes  4u.gif

skambinau i ta klinika siandien,tai jie nenori priimt verysad.gif verysad.gif sako,o jeigu mes nieko nematysim,dar per mazai laiko....o man taip pilvo apacia spazmuoja...net ten,kur dariau IVF pasake,kad nepriims,eiti pas seimos gydytoja verysad.gif verysad.gif verysad.gif nu taip as ant ju pykstu
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 12, 09:06)
skambinau i ta klinika siandien,tai jie nenori priimt verysad.gif  verysad.gif sako,o jeigu mes nieko nematysim,dar per mazai laiko....o man taip pilvo apacia spazmuoja...net ten,kur dariau IVF pasake,kad nepriims,eiti pas seimos gydytoja verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif nu taip as ant ju pykstu


O jei privaciai nueitum?
Sestadieniais lietuviu klinikoj gine buna,gal dabar ir dazniau,net nezinau.
O ir Harley St.Queens Clinic yra,ten kainos palyginus ne centrines ax.gif

Dar del nieko nematymo-gemaline puslele 100% turi matyt nuo HCG 1500 (man su 434 mate),tryni nuo 4000,sirdeles veikla nuo 10000.
Pas tave skaiciukai nemazi,nors gal ir is dvieju reiktu dalinti,tikrai kazkas matytis turetu.Gal gimdos tonusai padideje,gal extra prg ar poilsio reikia,maza kas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 12 balandžio 2011 - 10:26
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 04 12, 11:11)
O jei privaciai nueitum?
Sestadieniais lietuviu klinikoj gine buna,gal dabar ir dazniau,net nezinau.
O ir Harley St.Queens Clinic yra,ten kainos palyginus ne centrines ax.gif

Dar del nieko nematymo-gemaline puslele 100% turi matyt nuo HCG 1500 (man su 434 mate),tryni nuo 4000,sirdeles veikla nuo 10000.
Pas tave skaiciukai nemazi,nors gal ir is dvieju reiktu dalinti,tikrai kazkas matytis turetu.Gal gimdos tonusai padideje,gal extra prg ar poilsio reikia,maza kas.

o toj klynikoj apziures mane,ar padarys koki skana ar kraujo tyrimus?
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 12, 09:28)
o toj klynikoj apziures mane,ar padarys koki skana ar kraujo tyrimus?



Viska ka reikia daro.Del kraujo tyrimu kainu nezinau,bet as ten stimuliacija viena cikla stebejau,tai buvo israses man tyrimu kraujo,ten laboratorija salia.Tik as tada nusrpendziau su leidziamais palaukti.O scano kaina berods 60 sv plius konsultacija.Antras apsilankymas pigiau.Siaip kitos klinikos Harley st bent dvigubai brangiau.As vien tik uz konsultacija kitur mokejau 120sv.O ir lankstus jis,gali ir velai vakare priimti,as veliausiai puse devyniu esu buvus.
Siaip pastoviai pas ji gal ir nevaiksiociau,bet tokiais extra atvejais esu pas ji buvus tikrai ne karta ir ne du.Pasiskambink,gal net ir siandien priimtu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 12 balandžio 2011 - 10:37
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 04 12, 11:35)
Viska ka reikia daro.Del kraujo tyrimu kainu nezinau,bet as ten stimuliacija viena cikla stebejau,tai buvo israses man tyrimu kraujo,ten laboratorija salia.Tik as tada nusrpendziau su leidziamais palaukti.O scano kaina berods 60 sv plius konsultacija.Antras apsilankymas pigiau.Siaip kitos klinikos Harley st bent dvigubai brangiau.As vien tik uz konsultacija kitur mokejau 120sv.O ir lankstus jis,gali ir velai vakare priimti,as veliausiai puse devyniu esu buvus.
Siaip pastoviai pas ji gal ir nevaiksiociau,bet tokiais extra atvejais esu pas ji buvus tikrai ne karta ir ne du.Pasiskambink,gal net ir siandien priimtu.

o ten lietuviai dirba?ar priims be eiles,nu ta pacia diena? g.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 11, 22:48)
verysad.gif Ar jau yra mmm?
nėra, bet skaičiai greit krenta. Matyt ne už kalnų ir mėmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 12, 11:41)
o ten lietuviai dirba?ar priims be eiles,nu ta pacia diena? g.gif

skambinau,sake,kad nepriims,reikia siuntimo is GP verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 12, 11:51)
skambinau,sake,kad nepriims,reikia siuntimo is GP verysad.gif  verysad.gif


Stresas yra pats didžiausias priešas tau šiuo metu. Nemanau, kad pažiūrėjimas kažką keistų.. g.gif.Pasakys, ka ir visoms: ramybes ir gulekit. Progesteronas tau paskirtas, isgerk magnio ir nervus i sali, mergyt!!! Toks blaskymasis nera gerai. nepaskubinsi to laiko niekaip, teks ismokti kantrybes truputi tongue.gif Laikykis 4u.gif

Citas, na laukiu nesulaukiu, kaip tavo pumpureliai ? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 12, 10:46)
Citas, o tu kaip?
Maciau kitoje temoje, kad Zubriukui viskas gerai dalynasi, nu ir saunu!


Ka tik sulaukiau skambucio is laboratorijos. Kol kas turim 9 is 12!!!!! Ketvirtadieni isodinimas, bet labai tikiuos kad iki sestadienio paaugins mano maziukus smile.gif


QUOTE(FRIGE @ 2011 04 12, 11:06)
skambinau i ta klinika siandien,tai jie nenori priimt verysad.gif  verysad.gif sako,o jeigu mes nieko nematysim,dar per mazai laiko....o man taip pilvo apacia spazmuoja...net ten,kur dariau IVF pasake,kad nepriims,eiti pas seimos gydytoja verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif nu taip as ant ju pykstu


Nu tai is GP tai nemanau kad sunku gauti siuntima ?? g.gif


QUOTE(Rute @ 2011 04 12, 11:50)
nėra, bet skaičiai greit krenta. Matyt ne už kalnų ir mėmės  4u.gif


Rute - labai gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 12, 09:51)
skambinau,sake,kad nepriims,reikia siuntimo is GP verysad.gif  verysad.gif



Nu dar nauja pora kaliosu.Nesamone.Cia tu i Queens klinika skambinai?Ten tikrai siuntimo nereikia.

Skambinau pati,jei nori 2-3 valanda vietu yra.Gal ir kitu laiku yra,bet man pasiule matyt anksciausia.

http://www.queensgyn....co.uk/director
Cia sitas,jei netycia kitur papuolei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 12 balandžio 2011 - 11:17