Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(late @ 2011 04 11, 20:14)
Gal crinonas dirgina?gulek,o tau siaip teplioja,ar tik po tuoleto?As gerciau magni ir vitamia C mirksiukas.gif  IR GULECIAU ,GULECIAU...................viskas bus gerai thumbup.gif

siandien apie pietus pradejo tepliot,vakar taip tokiom geltonom tepliojo,siandien rausvai rusvos verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 04 11, 20:16)
kelinta tau idena isodino? ir ka sodino? tuoj paskaiciuosiu smile.gif

man sodino blastocistas kovo 21 d,tai dabar kaip ir 21 diena po isodinimo ax.gif
Atsakyti
Labas merginos,

gal esate kuri dariusi IVF EGV klinikoje?? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 11, 20:30)
siandien apie pietus pradejo tepliot,vakar taip tokiom geltonom tepliojo,siandien rausvai rusvos verysad.gif  verysad.gif
Papildyta:

man sodino blastocistas kovo 21 d,tai dabar kaip ir 21 diena po isodinimo ax.gif


Kai mano sesuo laukesi, tai jai patepliojo irgi.. rausvom, bet viskas baigesi gerai, net nzn dabar kas ten jai buvo... Laikykis, neprisileisk blogu minciu.... nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 11, 17:30)
siandien apie pietus pradejo tepliot,vakar taip tokiom geltonom tepliojo,siandien rausvai rusvos verysad.gif  verysad.gif
Papildyta:

man sodino blastocistas kovo 21 d,tai dabar kaip ir 21 diena po isodinimo ax.gif


kazkur 5sav nezinau kazkodel neraso kiek yra tik gimdymo data raso,http://www_ivf_ca/duedate.php cia pasiskaiciuok
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 04 11, 10:21)
Labas rytas damos  4u.gif


Kaip tavo sveikaltėlė? Ar jau išsikapstei? Nebuvo plaučių uždegimo?

QUOTE(Rute @ 2011 04 11, 10:51)
pakartojau. krentu žemyn  4u.gif

verysad.gif Ar jau yra mmm?

QUOTE(Gvaizdė @ 2011 04 11, 12:48)
Sveikos, mergaitės,
nelindau į forumus, kad per daug neįsijausčiau... Bet dabar jau galiu pasidalintis šviežiausiomis naujienomis: HCG 211 (po punkcijos 14d) lotuliukas.gif

Smagu, kad yra ir gerų žinių. Nuoširdžiai sveikinu 4u.gif

QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 11, 14:41)
4u.gif Katik kalbejau su daktaru...
Is 12 dalinasi 6 blink.gif Nezinau, as tikejausi daugiau kazkaip... Taip iseina, kad po dienos liko tik puse  verysad.gif
Vyras guodzia, kad cia labai gerai, o as ir nuverkiau jau posma...

Nu ko čia vertkti? Tu geriau mano sapnu tikėk 4u.gif

QUOTE(gana1 @ 2011 04 11, 18:02)
Sveikutes 4u.gif ,prisiduodu,pasiemiau savo vieninteli maziuka-8 lasteliu,bet fragmentuotas 25%,tai labai daug vilciu nededu verysad.gif
Egk o kos tavo embrioniukas buvo?

Aš tų procentų nežinau, man nieks nesakė. 7 ląstelių - nebuvo idealus tikrai, vienas likęs, apverktas... O paskui jau po skaičiukų labai susirgau...

QUOTE(Citas @ 2011 04 11, 18:05)
As po punkcijos Viskas praejo neblogai, ispunktavo 12, o rytoj lauksiu skambucio kiek apsivaisino ir aisku duosiu ataskaita savo bendrakeleivems  smile.gif


thumbup.gif Lauksim žinių rytoj

QUOTE(FRIGE @ 2011 04 11, 19:51)
man siandien teplioja doh.gif  doh.gif  doh.gif

Svarbiausia tik nepradėk panikuoti. Žinoma, geriausia būtų susirasti gyd kad pažiūrėtų. Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 11, 22:48)

Svarbiausia tik nepradėk panikuoti. Žinoma, geriausia būtų susirasti gyd kad pažiūrėtų. Laikykis 4u.gif

vaziavau sivakar i lt klinika,rase internete,kad dirba iki 9 vakaro,o nuvaziavus puse devyniu teko gryzt atgal..visur tamsu doh.gif nedirba verysad.gif teks nusiramint,paglostyt pilveli ir paprasyt,kad mano stebuklelis/iai manes nepaliktu wub.gif ir tas tepliojimas man dabar ziurejau kazkaip nebera jo ant ikloto,tik jauciu,kad viduj tokios isskyros yra blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 11, 22:24)
vaziavau sivakar i lt klinika,rase internete,kad dirba iki 9 vakaro,o nuvaziavus  puse devyniu teko gryzt atgal..visur tamsu doh.gif  nedirba verysad.gif teks nusiramint,paglostyt pilveli ir paprasyt,kad mano stebuklelis/iai manes nepaliktu wub.gif ir tas tepliojimas man dabar ziurejau kazkaip nebera jo ant ikloto,tik jauciu,kad viduj tokios isskyros yra blush2.gif  blush2.gif


katik viskas gerai butu,tikiu,kad taip ir bus,gal ryt vaziuosi i klinika ,kad paziuretu ?
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 11, 20:24)
vaziavau sivakar i lt klinika,rase internete,kad dirba iki 9 vakaro,o nuvaziavus  puse devyniu teko gryzt atgal..visur tamsu doh.gif  nedirba verysad.gif teks nusiramint,paglostyt pilveli ir paprasyt,kad mano stebuklelis/iai manes nepaliktu wub.gif ir tas tepliojimas man dabar ziurejau kazkaip nebera jo ant ikloto,tik jauciu,kad viduj tokios isskyros yra blush2.gif  blush2.gif


Nepanikuok isskyru tikai padaugeja ir nemazai pastojus,o jeigu dar naudoji progesterono zvakutes tai tau is jo tu isskyru dar daugiau atsiranda.
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 04 12, 00:33)
Nepanikuok isskyru tikai padaugeja ir nemazai pastojus,o jeigu dar naudoji progesterono zvakutes tai tau is jo tu isskyru dar daugiau atsiranda.

verysad.gif verysad.gif bet ar gali jos buti rausvos?toks jausmas,kad memes bando prasimusti doh.gif doh.gif siryt pabudau,biski sonus paduria,pilvuko apacia paduria verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(xlx @ 2011 04 11, 21:40)
Labas merginos,

gal esate kuri dariusi IVF EGV klinikoje?? smile.gif


Pasiskaityk archyvuose buvbo toklia tema prieš kokiu 2-3 metus - nepamenu kaip vadinasi, atrodo užsienio klinikos ar pan. 4u.gif
Aš tik buvau konsultacijoje prieš 3 metus joje 4u.gif
Atsakyti
*traukia plakata
PMS yra ziaurus dalykas! Tegu jis pas mane buna paskutini karta sekantiems 2 metams!
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 12, 09:18)
*traukia plakata
PMS yra ziaurus dalykas! Tegu jis pas mane buna paskutini karta sekantiems 2 metams!

drinks_cheers.gif
Tegu būna paskutinis thumbup.gif

FRIGE, kaip tu šiandien? Gal suradai kokį gyd?
Atsakyti