Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

Pliuske, dziugu vel tave isgirsti planuose wub.gif gal gali pasakyti, kodel Treisas parinko tokia ''schema''-slopinimas, histero, slopinimas... Ir kodel histero rekomendavo? ax.gif aciu labai 4u.gif
Atsakyti
labas mergaitės,
Ar po nevykusiu IVF, jums menesines buna normalios.
Man jau trečia diena kažkokie gabaliukai kieti ir visai nemaži krenta (tamsiai rausvi) blink.gif Galvojau Crinone...
Bet dabar jaučiu kažkoks didelis tąsus krešulys įstrigęs bandžiau traukti šiandien kelis kartus bet nepasiduoda....ir neiškrenta.
Ar esate susidurusios? Nžnau eit pas gydytoja del to? doh.gif , dar pradės ten pūti...
Atsakyti
QUOTE(gana1 @ 2011 04 09, 20:49)
Dariausi VK,jo gydytojos kalte jos peraugo i cistas ir buvo jau 24-25mm.
O valerijonu rimtai negalima g.gif ,niu gerai negersiu,as kazkokia vaikstau trenkta doh.gif nesuprantu kosmosas galvelej lotuliukas.gif
Siandien sukau i klinikas sake apsivaisino mano vienintelis maziukas,pirmadieni vaziuosiu pasiimt.
Nu nejau dabar beieskosiu kaltu g.gif ,tik gaila kad vienas,nu bet gal pavyks nestuke.gif
Aciu jum visom uz padrasinimus -fainuoles Jus visos thumbup.gif

Žinoma, kad tikėkis ir viskas bus gerai. Man su vienu buvo užkibę (ir neidealiu)
Nueik į IVF statistiką, ten vienos mergaitės yra apibendrinimas parašyta. Būtent paminėta - kas įdomu, iš 9, kuriom buvo įsodinta po 1 embrionuką, pavyko 4 thumbup.gif Ramaus tau laukimo ir didelio tikėjimo 4u.gif

QUOTE(selione @ 2011 04 09, 23:12)
labas mergaitės,
Ar po nevykusiu IVF, jums menesines buna normalios.
Man jau trečia diena kažkokie gabaliukai kieti ir visai nemaži krenta (tamsiai rausvi) blink.gif Galvojau Crinone...
Bet dabar jaučiu kažkoks didelis tąsus krešulys įstrigęs bandžiau traukti šiandien kelis kartus bet nepasiduoda....ir neiškrenta.
Ar esate susidurusios? Nžnau eit pas gydytoja del to?  doh.gif , dar pradės ten pūti...

Nežinau, net ką tau pasakyti g.gif Na krešuliukų, gabaliukų tai tikrai visokių gali būti man atrodo g.gif Mano tie IVF kažkoki netipiški buvo, tada irgi buvau išsigandus, nes ėjo kažkokia srove šviežiu krauju, bet paskui susitvarkė. O gal pasuk Treijsui?
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 09, 22:43)
taciau Geromedoje matuoja MIU/L (paziurejau savo atsakymuose)! Va idomu kaip jie deliojasi???

Geromedoje ten kur rezultatas matuojamas MIU L yra padaryta klaida, kompiuteristas padarė ją. Rezultato vienetus reikia vertinti taip, kaip ir parašyta normoje, t. y. MIU ml smile.gif Taigi, ir rezultatas, ir norma yra MIU ml 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 04 09, 23:06)
Pliuske, dziugu  vel tave isgirsti planuose  wub.gif gal gali pasakyti, kodel Treisas parinko tokia ''schema''-slopinimas, histero, slopinimas... Ir kodel histero rekomendavo?  ax.gif aciu labai 4u.gif

Smagu, kad nepamirsot manes smile.gif Kas del tokios schemos, tai buvo taip, kad kai nuvaziavau po nepasisekusio 2 IVF gydytojas buvo pasimetes, sake, kad viskas buvo idealu (2 super blasto) ir pasiule bandyti trecia karta.. As atsisakiau. Paklausiau kaip del laparoskopijos ar histeroskopijos, tai pasake, kad lapar. nereikalinga (o jei padarytu, tai po to du men KT ir bandyti natur blink.gif )O histero daro, kai mato ka negero per echo (pas mane viskas gerai) arba po 3 nepasisekusiu IVF. Bet sakau, kam man laukti to trecio nepasisekusio, jei galima dabar pasidaryti?! unsure.gif Tai svarste jis ten gal puse val ka daryti. Sako, nei lapar., nei histero tau daryti nenoriu doh.gif Tai galu gale sako, darom ultra dlinnyj protokol (Diph-histero-Diph-ivf) Turbut tokia schema pasirinko del mano IV st endo.. O histero galima sakyti isprievartavau padaryt lotuliukas.gif Manau blogiau nebus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 04 09, 20:37)

karsta.gif as taip ir pagalvojau ... sveikinu su gera pabaiga . drinks_cheers.gif


smile.gif Tai ką, mūsų karapūzai praktiškai vienodo amžiaus - mano šiandien 9 sav.2d., tavo taip pat tongue.gif thumbup.gif
Pamažu įlendu į nėštukių skyrelį apsižiūrėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 04 10, 12:05)
smile.gif Tai ką, mūsų karapūzai praktiškai vienodo amžiaus - mano šiandien 9 sav.2d., tavo taip pat  tongue.gif  thumbup.gif
Pamažu įlendu į nėštukių skyrelį apsižiūrėt  ax.gif



Kaip suprast pamazu?? g.gif Jau senai taves ten laukiam mirksiukas.gif Greit mars ten kur tau priklauso lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 04 10, 15:05)
smile.gif Tai ką, mūsų karapūzai praktiškai vienodo amžiaus - mano šiandien 9 sav.2d., tavo taip pat  tongue.gif  thumbup.gif
Pamažu įlendu į nėštukių skyrelį apsižiūrėt  ax.gif

jo , musu pagal ideja tai turi buti vienodi thumbup.gif . Bet tu duodi , jau rimtai buvau issigandusi ... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 04 08, 15:50)
Mano HCG 14.17  biggrin.gif Daugiau jau nieko ir nebesakysiu  biggrin.gif


Smagu girdet thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(selione @ 2011 04 09, 22:12)
labas mergaitės,
Ar po nevykusiu IVF, jums menesines buna normalios.
Man jau trečia diena kažkokie gabaliukai kieti ir visai nemaži krenta (tamsiai rausvi) blink.gif Galvojau Crinone...
Bet dabar jaučiu kažkoks didelis tąsus krešulys įstrigęs bandžiau traukti šiandien kelis kartus bet nepasiduoda....ir neiškrenta.
Ar esate susidurusios? Nžnau eit pas gydytoja del to?  doh.gif , dar pradės ten pūti...


Nezinau bent jau pas mane tai normalios buvo g.gif
Atsakyti
labas rytas mergytes 4u.gif Citai kumstukai uz tave suspausti mirksiukas.gif wub.gif laukiam geru ziniu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 04 08, 16:50)
Mano HCG 14.17  biggrin.gif Daugiau jau nieko ir nebesakysiu  biggrin.gif

Kaip smagu skaityt tokias naujienas thumbup.gif 4u.gif Tokios ir paciai tikejimo ikvepia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gana1 @ 2011 04 09, 20:49)
Dariausi VK,jo gydytojos kalte jos peraugo i cistas ir buvo jau 24-25mm.


Jei ne paslaptis, pas kuria gydytoja dareisi?
Atsakyti