Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(pliuske @ 2011 04 09, 12:12)
Butinai pranesiu drinks_cheers.gif O sakyk, kelinta cd tau histero dare?

Man darė 10 c.d. Bet planavom daryti anksčiau, Treijsas sakė iš kart kai tik baigiasi kraujavimas. Bet kaip tik tą mėn ilgai tepliojo, o aš eilinį kartą buvau atgulus su stipriu gripu. Tada Treijsas atidėjo operaciją 2 dienom, o kai atvažiavau dar siuntė pas anesteziologę, galvojau, kad iš vis nedarys, net baigėsi viskas gerai. Pas juos ta histeroskopija laikoma normalia operacija. Neleidžia savų naktinukų, veža į operacinę vežimėliu.... Bet paskui užtat bus ramu 4u.gif Aš linkėčiau, kad tau rastų kokią trukdančią smulkmeną, kurią iškart ir pataisytų 4u.gif Nes kai viskas gerai irgi nebežinai ko griebtis doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Damute* @ 2011 04 09, 12:27)
Sveikos visos!  smile.gif
Nesupykit, kad buvau pradingus - tiesiog turėjau 2 baisias laukimo savaites (ypač paskutinę), kleckas įsitaisė labai giliai ir niekaip negalėjom išgirsti širdutės. Visokių baisių minčių jau buvo.
O šiandien širdutę girdėjau smile.gif  smile.gif  thumbup.gif Žodžiu, atitinkam 9 sav.1d ir jau judam. wub.gif

Smagu, kad viskas gerai thumbup.gif Kitaip ir būti negali 4u.gif
O mes tavęs Embrions nameliuose jau pasigedom ax.gif
O aš gaudau virusiuką biggrin.gif
Atsakyti
Jei dar kam nors teks susidurti su IU/l ir mIU/ml. Versti reikia vienas prie vieno. Skambinausi į grybo g. Ten laboratorijoj išsiaiškinom kas su tuo konvertavimu kaip vyksta 4u.gif
Papildyta:
Damute, smagu, kad pasirodei ir jums viskas gerai. Vis prisimenu ir pagalvoju, kur gi tu dingusi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 09, 12:31)

Smagu, kad viskas gerai thumbup.gif Kitaip ir būti negali 4u.gif
O mes tavęs Embrions nameliuose jau pasigedom ax.gif
O aš gaudau virusiuką biggrin.gif


Gaudyk-gaudyk mirksiukas.gif
Nelindau niekur SM, kad jum visom negadinti pakilių nuotaikų savo panikom. Bet visada galvojau, kaip kuriai sekasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 04 09, 12:27)
Sveikos visos!  smile.gif

Lendu iš pogrindžio ir VIRUSUOJU!!!!!!!!!
Sveikinu Rute ir FRIGE 4u.gif  4u.gif  4u.gif



aciu labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 04 09, 12:27)
O šiandien širdutę girdėjau smile.gif  smile.gif  thumbup.gif Žodžiu, atitinkam 9 sav.1d ir jau judam. wub.gif


Sveikinu! Turetu buti nuostabus jausmas wub.gif
QUOTE(egk @ 2011 04 09, 12:31)
Man darė 10 c.d. Bet planavom daryti anksčiau, Treijsas sakė iš kart kai tik baigiasi kraujavimas. Bet kaip tik tą mėn ilgai tepliojo, o aš eilinį kartą buvau atgulus su stipriu gripu. Tada Treijsas atidėjo operaciją 2 dienom, o kai atvažiavau dar siuntė pas anesteziologę, galvojau, kad iš vis nedarys, net baigėsi viskas gerai. Pas juos ta histeroskopija laikoma normalia operacija. Neleidžia savų naktinukų, veža į operacinę vežimėliu.... Bet paskui užtat bus ramu 4u.gif Aš linkėčiau, kad tau rastų kokią trukdančią smulkmeną, kurią iškart ir pataisytų 4u.gif Nes kai viskas gerai irgi nebežinai ko griebtis doh.gif

Aa, aisku, aciu uz info 4u.gif Labai noreciau, kad ka nors rastu (aisku nelabai blogo) ir sutvarkytu, nes jei ir vel jokio kibimo ar uzkibimo nebus, nezinosiu ka ir galvoti doh.gif
Atsakyti
Rute, tai paaiskink del to konvertavimo, ar tai, ar kitaip tavo skaicius 14?

Damute, kaip smagu, kaip gerai, kad islindai su tokiom gerom naujienom! Aukite sveiki ir grazus!
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 09, 19:41)
Rute, tai paaiskink del to konvertavimo, ar tai, ar kitaip tavo skaicius 14?
tikrai taip. Mano atveju atsakymas 14 IU/l = 14 mIU/ml 4u.gif
Atsakyti
A
QUOTE(Damute* @ 2011 04 09, 12:27)
Sveikos visos!  smile.gif

Lendu iš pogrindžio ir VIRUSUOJU!!!!!!!!!
Sveikinu Rute ir FRIGE 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Citas, Zubriuka - sergu už jus ir visas kitas mergaites!

Nesupykit, kad buvau pradingus - tiesiog turėjau 2 baisias laukimo savaites (ypač paskutinę), kleckas įsitaisė labai giliai ir niekaip negalėjom išgirsti širdutės. Visokių baisių minčių jau buvo.
O šiandien širdutę girdėjau smile.gif  smile.gif  thumbup.gif Žodžiu, atitinkam 9 sav.1d ir jau judam. wub.gif

karsta.gif as taip ir pagalvojau ... sveikinu su gera pabaiga . drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif ,tiek daug visokiu klausimuku sulaukiau is jusu ,tai bandysiu apibendrinti smile.gif
Dariausi VK,jo gydytojos kalte jos peraugo i cistas ir buvo jau 24-25mm.
O valerijonu rimtai negalima g.gif ,niu gerai negersiu,as kazkokia vaikstau trenkta doh.gif nesuprantu kosmosas galvelej lotuliukas.gif
Siandien sukau i klinikas sake apsivaisino mano vienintelis maziukas,pirmadieni vaziuosiu pasiimt.
Nu nejau dabar beieskosiu kaltu g.gif ,tik gaila kad vienas,nu bet gal pavyks nestuke.gif
Aciu jum visom uz padrasinimus -fainuoles Jus visos thumbup.gif
Atsakyti
Damute - labai dziaugiuosi del taves smile.gif Aciu uz palaikyma, kuo daugiau spygu ir kumstuku tuo daugiau sancu

Gana1 - sekmes tau pirmadieni ir kad tas vienintelis pasiliktu visiems 9 menesiams 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 09 balandžio 2011 - 19:59
QUOTE(gana1 @ 2011 04 09, 20:49)
Sveikutes 4u.gif ,tiek daug visokiu klausimuku sulaukiau is jusu ,tai bandysiu apibendrinti smile.gif
Dariausi VK,jo gydytojos kalte jos peraugo i cistas ir buvo jau 24-25mm.

laikau kumščius, kad tas vienintelis ir būtų, tas kurio jums taip trūksta. 4u.gif

Galima sužinoti, kokia čia gydytoja taip neapdairiai IVF'us atlieka?
Papildyta:
QUOTE(aiste 35 @ 2011 04 09, 20:37)
aiste, aš tau AŽ siunčiau kaip pataisyti parašiuką, bet tu manęs nebesupratai arba nematei žinutės. Pas tave parašėlyje pirmas simbolis turi būti laužtinis skliaustas. va toks: [
tu matyt kai kopijavai liniuotę, tau tas pirmas simboliukas nenusikopijavo, todėl dabar liniuotė šiek tiek išsikraipo. Savo profilyje, parašėlyje pabandyk įrašyti tą laužtinį skliaustą pieš visą tą ilgą litaniją (be tarpų rašyk, pradžia bus [url... ), turėtų viskas susitvarkyti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rute: 09 balandžio 2011 - 20:10
QUOTE(Damute* @ 2011 04 09, 01:27)
Sveikos visos!  smile.gif

Lendu iš pogrindžio ir VIRUSUOJU!!!!!!!!!
Sveikinu Rute ir FRIGE 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Citas, Zubriuka - sergu už jus ir visas kitas mergaites!

Nesupykit, kad buvau pradingus - tiesiog turėjau 2 baisias laukimo savaites (ypač paskutinę), kleckas įsitaisė labai giliai ir niekaip negalėjom išgirsti širdutės. Visokių baisių minčių jau buvo.
O šiandien širdutę girdėjau smile.gif  smile.gif  thumbup.gif Žodžiu, atitinkam 9 sav.1d ir jau judam. wub.gif


Damute, labai dziaugiuosi uz Jus! Bukit sveikuciai, aukit diduciai! wub.gif

QUOTE(Rute @ 2011 04 09, 01:45)
Jei dar kam nors teks susidurti su IU/l ir mIU/ml. Versti reikia vienas prie vieno. Skambinausi į grybo g. Ten laboratorijoj išsiaiškinom kas su tuo konvertavimu kaip vyksta  4u.gif
Papildyta:
Damute, smagu, kad pasirodei ir jums viskas gerai. Vis prisimenu ir pagalvoju, kur gi tu dingusi  wub.gif


Rutele, teisingai IU/l = mIU/ml, taciau Geromedoje matuoja MIU/L (paziurejau savo atsakymuose)! Va idomu kaip jie deliojasi??? Logiska butu, kad IU yra stambesnis vienetas nei MIU, bet nenoriu spekuliuoti. Bet kuriuo atveju, jie augs, dides ir dziugins mus visas! drinks_cheers.gif
Atsakyti