Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(Rute @ 2011 04 08, 13:50)
Mano HCG 14.17  biggrin.gif Daugiau jau nieko ir nebesakysiu  biggrin.gif


thumbup.gif tyliai tyliai sveikinu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 04 08, 10:25)
o kur tavo gudri skaičiuoklė? kažkaip aš visai nebesigaudau tuose skaičiuose  biggrin.gif


ruciukai, as cia pagal BUM skaiciavimus sudeliojau. Paciai su jais sunku, bet Tavo skaiciukai bet kuriuo atveju yra geri!!! thumbup.gif

Ar miu/l 141,7 ar 1417! Nebesuk savo saunios galveles, eik ramiai miegoti, o ryt Tau daktaras viska pasakys! mirksiukas.gif

Labos, mieloji naujai iskepta nestuke! wub.gif
Atsakyti
Mergytes, reikia skubaus patarimo help.gif Man 1 cd reikia susileisti Dipherelina, jau kaip ir teplioja, bet dar ne mmm. Rytoj turetu prasideti, bet rytoj sekmadienis ir nebus man kas suleidzia doh.gif Ar man eiti susileisti siandien ar leistis pirmadieni 2 cd? g.gif unsure.gif
Atsakyti
*Traukia plakata*
Sveikinam Rutele mes!
Dziaugiames ir sokam!
wub.gif wub.gif

Bet su tais skaiciais tai pilna nesamone!



Papildyta:
gana1, wub.gif linkiu, kad tas vienintelis butu past stipriausias ir geriausias!
O valerjonu ar galima? Man liktais minejo, kad ne... et as galiu klisti, gal cia stimuliacijos metu negalima...
Papildyta:
pliuske
O tau taiko ta ilga labai sche,a ir depherelinas bus vienkartinis 4 savaitem? Net nezinau... as gal imciau pirmadienio varianta. Nes pagal aprasymus su tokia schema reikia leisti 1-2 CD. Tai gi jei snd tik teplioja, tai dar ne 1 diena.
Atsakyti
QUOTE(pliuske @ 2011 04 09, 10:39)
Mergytes, reikia skubaus patarimo help.gif Man 1 cd reikia susileisti Dipherelina, jau kaip ir teplioja, bet dar ne mmm. Rytoj turetu prasideti, bet rytoj sekmadienis ir nebus man kas suleidzia doh.gif Ar man eiti susileisti siandien ar leistis pirmadieni 2 cd? g.gif  unsure.gif

Sveikutė 4u.gif
O negali pasiskambinti gyd? Gal dar ir šiandien pramuš normaliai, dar gi rytas.
Tu čia histeroskopijai ruošiesi, kaip minėjai? Retai užsuki ir nieko nepapasakoji ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 09, 11:10)
pliuske
O tau taiko ta ilga labai sche,a ir depherelinas bus vienkartinis 4 savaitem? Net nezinau... as gal imciau pirmadienio varianta. Nes pagal aprasymus su tokia schema reikia leisti 1-2 CD. Tai gi jei snd tik teplioja, tai dar ne 1 diena.

Man taiko super ilga schema biggrin.gif Diphereline-histeroskopija-Diphereline-IVF. Dipherelinas tas ilgalaikis. Aciu tau uz atsakyma 4u.gif , jau per ta laika irgi pagalvojau, kad ir 2 cd jis leidziamas, tai nieko blogo gal nebus jei susileisiu pirmadieni ax.gif

QUOTE(egk @ 2011 04 09, 11:13)
Sveikutė 4u.gif
O negali pasiskambinti gyd? Gal dar ir šiandien pramuš normaliai, dar gi rytas.
Tu čia histeroskopijai ruošiesi, kaip minėjai? Retai užsuki ir nieko nepapasakoji  ax.gif

Sveikute 4u.gif Man zinok tik rytais pramusa (tik islipus is lovos lotuliukas.gif ) Jau galvojau, kad tikrai siandien atsivilks mmm, bet nieko ( tik teplioja rudai ) Aha, jau kaip ir ruosiuos ax.gif Uz kokios sav histeroskopija. Skambinsiuos pirmadieni gydytojui rolleyes.gif Uzsuku tai as kiekviena diena.. Seku jus kasdien biggrin.gif O tavo kokie planai, lyg ir startuoti ruosiesi? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pliuske: 09 balandžio 2011 - 10:25
QUOTE(pliuske @ 2011 04 09, 11:24)
Sveikute 4u.gif Man zinok tik rytais pramusa (tik islipus is lovos lotuliukas.gif ) Jau galvojau, kad tikrai siandien atsivilks mmm, bet nieko ( tik teplioja rudai ) Aha, jau kaip ir ruosiuos ax.gif Uz kokios sav histeroskopija. Skambinsiuos pirmadieni gydytojui rolleyes.gif Uzsuku tai as kiekviena diena.. Seku jus kasdien biggrin.gif O tavo kokie planai, lyg ir startuoti ruosiesi? 4u.gif

Tai jau ir su startu tave galima sveikinti clap.gif Labai sirgsiu už tave, mano bendražyge, labai labai 4u.gif O kur histero darysi?

O aš ruošiuosi, bet dar tik psichologiškai hihihi.gif Labai bijau bijau.gif Yra du planai:
1. Įsidrąsinti ir startuoti prieš jų atostogas - apie gegužę, birželį
2. Dar leisti sau pabijoti ir startuoti jau po jų atostogų - rugpjūtį.
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 09, 11:32)
Tai jau ir su startu tave galima sveikinti clap.gif Labai sirgsiu už tave, mano bendražyge, labai labai 4u.gif O kur histero darysi?

O aš ruošiuosi, bet dar tik psichologiškai hihihi.gif Labai bijau bijau.gif Yra du planai:
1. Įsidrąsinti ir startuoti prieš jų atostogas - apie gegužę, birželį
2. Dar leisti sau pabijoti ir startuoti jau po jų atostogų - rugpjūtį.

Aciu aciu ax.gif Tik nuo mano starto iki stimuliaciju 2 men praeis biggrin.gif IVF iseitu birzeli darytis. Histeroskopija pas Treijsa. As zinok, tai ir noriu ir bijau. Bet noriu susisukti iki ju atostogu, tai laukti ir nebegaliu daugiau.. O tu spresk, ziurek gal vel kartu startuotumem thumbup.gif , tik si karta tikrai jau abi busim nestuke.gif Kitokio varianto mes nepriimsim biggrin.gif Aciu tau uz palaikyma wub.gif , tave taip pat labai labai palaikau 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes mergnutes 4u.gif vakar uzmaciau tokia mane laaaabai sujaudinusia ir sugraudinusia akcija vaikams kurie gydomi chemoterapija ir serga onkologinemis ligomis 4u.gif si akcija toookia paprasta....tik reikalaujanti su meiles 4u.gif kaip ji mane sugraudino cray.gif cray.gif tad placiau ka radau zurnale:
akcija truks iki 2011 metu geguzes 15 dienos. reikia tik mazo mazmoziuko padeti vaikuciam ju nereikia gaileti ar lieti del ju asaru jiems tik tereikia kepuryciu....cray.gif cray.gif mergaites bent kazkiek nagingesnes gali padeti 4u.gif kepuraites reiktu nerti, megzti, ar siuti.reiketu ivairiu dydziu atsizvelgiant i tai, kad ligoniuku amzius yra nuo 3men iki 18 (sita vieta mane labiausiai sugraudino cray.gif vargsai vaikai....jie tokie likimo nuskriausti, o is musu tiek mazai tereikia wub.gif )tinkamas ne tik mergaitems bet ir berniukams.Issamesne info telefonu 861436405 (Kaunas). kepuriukai maziesiems ligoniukams bus dalinami birzelio 1 diena.
surinkimo adresai:
Kaune: Algirdo g.(prie Hiper maximos), Vilniaus g 15 ir savanoriu pr 192c('Mariaus' prekybos centro kieme), 'zaliosios avys' Laisves al 50A-2(prie Romuvos buvusio teatro), siulu parduotuves Silainiu 'Maximos' IIa Sarkuvos g 1A
Panevezyje:hobiu centras 'Geros akys',babilonas I, Savitiskio g 61
Jurbarke:'Rankdarbiu pasaulyje' Vytauto Didziojo g 23

Taip pat galite siusti kepuraites ar atnesti i Seimininkes redakcija: Gedimino g 27 Kaunas

man labai liudna ir gaila verysad.gif kad niekas neorganizavo kepuriuku surinkimo Vilniuje ir Klaipedojeverysad.gif kiek skaiciau Santariskiu vaikiukam ligoniukam verysad.gif bet vistiek visas visas mergaiciukes is Vilniaus nuosirdziai kvieciu prisideti prie akcijos 4u.gif ir siusti darbelius pastu wub.gif i Seimininkes redakcija wub.gif

isivaizduokit sia akcija sugalvojo paprastos moterukes, kuriom pagailo vaikiuku, kurios tiesiog stengiasi situos vaikiukus pradziuginti, kad jie zinotu, kad nera vieni, bet kad visos LT mamytes ar potencialios mamytes juoa palaiko bent mintimis wub.gif

Labai aciu Jums, mergaites uz palaikyma 4u.gif
si akcija tiek mane sujaudino, nes esu aistringa rankdarbiu megeja...ir bent kiek galiu, neturedama savo maziuko, pagelbeti ir mintimis nusiusti savo meile ideta i savo darbeli wub.gif vaikuciams, kuriems to labai reikia...ex net rasydama susigraudinau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauraz5: 09 balandžio 2011 - 10:59
QUOTE(pliuske @ 2011 04 09, 11:57)
Aciu aciu ax.gif Tik nuo mano starto iki stimuliaciju 2 men praeis biggrin.gif IVF iseitu birzeli darytis. Histeroskopija pas Treijsa. As zinok, tai ir noriu ir bijau. Bet noriu susisukti iki ju atostogu, tai laukti ir nebegaliu daugiau.. O tu spresk, ziurek gal vel kartu startuotumem thumbup.gif , tik si karta tikrai jau abi busim nestuke.gif Kitokio varianto mes nepriimsim biggrin.gif Aciu tau uz palaikyma wub.gif , tave taip pat labai labai palaikau 4u.gif  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Tai dabar skambink Treijsui dėl vaistukų leidimo.Jis šiandien skaičiau dirba. Aš irgi pas jį dariau histeroskopiją. Viskas bus gerai tikrai. Tik nepamiršk parašyti kada tuos kumštelius už tavo histero suspausti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 09, 12:06)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Tai dabar skambink Treijsui dėl vaistukų leidimo.Jis šiandien skaičiau dirba. Aš irgi pas jį dariau histeroskopiją. Viskas bus gerai tikrai. Tik nepamiršk parašyti kada tuos kumštelius už tavo histero suspausti ax.gif

Butinai pranesiu drinks_cheers.gif O sakyk, kelinta cd tau histero dare?
Atsakyti
Sveikos visos! smile.gif

Lendu iš pogrindžio ir VIRUSUOJU!!!!!!!!!
Sveikinu Rute ir FRIGE 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Citas, Zubriuka - sergu už jus ir visas kitas mergaites!

Nesupykit, kad buvau pradingus - tiesiog turėjau 2 baisias laukimo savaites (ypač paskutinę), kleckas įsitaisė labai giliai ir niekaip negalėjom išgirsti širdutės. Visokių baisių minčių jau buvo.
O šiandien širdutę girdėjau smile.gif smile.gif thumbup.gif Žodžiu, atitinkam 9 sav.1d ir jau judam. wub.gif
Atsakyti