Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(bum @ 2011 04 08, 17:57)
bigsmile.gif YRA thumbup.gif Linkiu kad tik augtų wub.gif  wub.gif
AUGS! būtinai augs biggrin.gif

Ačiū už sveikinimus visoms wub.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif ,sveikinimai Rute nestuke.gif ir kitom mergaitem belaukianciom aukstu skaiciuku 4u.gif
O as prisiduodu,grizaupo punkcijos ,folikulai peraugo verysad.gif ,tai liko tik vienas-vienintelis,sake labai geras unsure.gif ,tai vaziuosiu ta vieninteli pirmadieni pasiimt,prikaliau valerijonu ir guliu,kaip trenkta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 04 08, 16:50)
Mano HCG 14.17  biggrin.gif Daugiau jau nieko ir nebesakysiu  biggrin.gif

valio!!!!! dar viena nestuke.gif nestuke.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
sveikinu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FRIGE: 08 balandžio 2011 - 17:37
rute thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
sveikinimai kuo nuosirziausi ir didziausi,kaip gera,kad nestuke.gif vis daugeja ir daugeja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 04 08, 06:57)
bigsmile.gif YRA thumbup.gif Linkiu kad tik augtų wub.gif  wub.gif
Papildyta:

Nelabai išmanau apie tuos matavimo vienetus, bet bendru atveju skaičiuojam taip:
1iu - 100 miu
14 iu - x miu

x = 14 * 100 = 1400 miu
kažkas tokio biggrin.gif


Na va kaip gerai, tai reiskias 1417miu/ml!

Oi kaip fainai!!! thumbup.gif

QUOTE(gana1 @ 2011 04 08, 07:15)
Sveikutes 4u.gif ,sveikinimai Rute nestuke.gif  ir kitom mergaitem belaukianciom aukstu skaiciuku 4u.gif
O as prisiduodu,grizaupo punkcijos ,folikulai peraugo verysad.gif ,tai liko tik vienas-vienintelis,sake labai geras unsure.gif ,tai vaziuosiu ta vieninteli pirmadieni pasiimt,prikaliau valerijonu ir guliu,kaip trenkta doh.gif


Mazute, o kur Tu dareisi? Svarbiausia, kad vienas kleckiukas stipruolis Taves laukia ir pasiliks su Tavim ilgam! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija1: 08 balandžio 2011 - 18:18
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 08, 08:18)
Na va kaip gerai, tai reiskias 1417miu/ml!

Oi kaip fainai!!!  thumbup.gif
Mazute, o kur Tu dareisi? Svarbiausia, kad vienas kleckiukas stipruolis Taves laukia ir pasiliks su Tavim ilgam!  wub.gif


Pasitaisau 1417miu/l (cia pagal Geromedos normas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija1: 08 balandžio 2011 - 20:22
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 08, 21:22)
Pasitaisau 1417miu/l (cia pagal Geromedos normas)

o kur tavo gudri skaičiuoklė? kažkaip aš visai nebesigaudau tuose skaičiuose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 08, 15:56)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Už tavo pirmadienį kumštukai jau suspausti, o už 3 kartą dar ypatingai trigubai užlankstyti 4u.gif


Aciu egk bigsmile.gif


QUOTE(Rute @ 2011 04 08, 16:50)
Mano HCG 14.17  biggrin.gif Daugiau jau nieko ir nebesakysiu  biggrin.gif


VALIOOOOO nestuke.gif nestuke.gif Sveikinu thumbup.gif


QUOTE(gana1 @ 2011 04 08, 18:15)
Sveikutes 4u.gif ,sveikinimai Rute nestuke.gif  ir kitom mergaitem belaukianciom aukstu skaiciuku 4u.gif
O as prisiduodu,grizaupo punkcijos ,folikulai peraugo verysad.gif ,tai liko tik vienas-vienintelis,sake labai geras unsure.gif ,tai vaziuosiu ta vieninteli pirmadieni pasiimt,prikaliau valerijonu ir guliu,kaip trenkta doh.gif



gana1 - kaip mano sesele siandien pasake, mes visi gime is to vieno vienintelio, jei stipruolis vadinasi, sancas vis tiek yra thumbup.gif
Dabar galvoju , nu bet kad peraugo tai ar ne gydytoju kalte?? Kokio dydzio jie buvo per paskutine apziura?

Paskambino man sesele po pietu siandien ir pasake kad ovitreli susileisciau tiksliai tiksliai 23:30 sestadienio vakare, sake labai svarbu ir si karta i slaunis (po viena doze i kiekviena). Biski neramu nes visus vaistu leidausi i pilva lotuliukas.gif
Atsakyti
paieškojau konverterio ir visai susipainiojau. Visagalė google meta:
1 IU = 1000 mIU
1 L = 1000 mL
milli- (symbol m) is the SI prefix meaning 0.001 or 1/1000.

14 IU - x mIU
x= 14x1000 = 14000 mIU.

Kažkoks briedas. arba aš kažką negerai skaičiuoju. 4u.gif


Gana, nesupratau, kaip peraugo? tipo išpunktavo pernelyg didelius ir jie jau nebetinkami dalijimuisi? nepykkad užduodu kvailus klausimus. Nelabai paguosiu, bet kartais tas vienintelis gali būti tas tikrasis kurio mums taip trūksta.
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 08, 21:26)


Paskambino man sesele po pietu siandien ir pasake kad ovitreli susileisciau tiksliai tiksliai 23:30 sestadienio vakare, sake labai svarbu ir si karta i slaunis (po viena doze i kiekviena). Biski neramu nes visus vaistu leidausi i pilva  lotuliukas.gif

oho,kaip idomu,as tai i pilva leidau ovitrelle blink.gif blink.gif pagalvojus apie leidima i slauni plaukai visi pasisiausia lotuliukas.gif lotuliukas.gif kazkada bandziau gonal i slauni,tai biski ikisau adata ir persigalvojau,toliau badziau i pilva biggrin.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FRIGE: 08 balandžio 2011 - 20:49
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 08, 21:48)
oho,kaip idomu,as tai i pilva leidau ovitrelle blink.gif  blink.gif pagalvojus apie leidima i slauni plaukai visi pasisiausia lotuliukas.gif  lotuliukas.gif kazkada bandziau gonal i slauni,tai biski ikisau adata ir persigalvojau,toliau badziau i pilva biggrin.gif


Nu velnias kai cia jie man taip liepe juk ta patu ligonine blink.gif ir as bijau labai i slauni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gana1 @ 2011 04 08, 18:15)
O as prisiduodu,grizaupo punkcijos ,folikulai peraugo verysad.gif ,tai liko tik vienas-vienintelis,sake labai geras unsure.gif ,tai vaziuosiu ta vieninteli pirmadieni pasiimt,prikaliau valerijonu ir guliu,kaip trenkta doh.gif

Viskas gerai, dvynukai bus kitą kartą ax.gif
O dėl to, kad vienas nepergyvenk, man su vienu geru (net top) ir tai kibo ir skaičiukas kilo, o pas tave gi laaabai geras 4u.gif
Atsakyti