Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(Terze @ 2011 04 07, 15:51)
Suteiki vilties man wink.gif
Papildyta:
As taip pat lauksiu grazios zinutes smile.gif

labai tikiuosi,kad tau svajone greitu laiku issipildys 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 04 07, 03:15)
Aš palauksiu kol tau iki testo bus diena kita likusi... pažiūrėsim kokius tu nėštumo požymius jausi  lotuliukas.gif
Iš tikro ačiū... bet kažkaip jau nieko kaip ir nebeskauda. Pagasdino, vadinasi  biggrin.gif  4u.gif


Net nesakyk.. As ir pagalvoti bijau.. doh.gif Jau uz Tave bijau, o kas bus kai savo lauksiu.. g.gif

Va ir gerai, kad nebeskauda! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 07, 14:36)
pas mane buvo ENDO 4 ST doh.gif  doh.gif  nezinau kada perkiek laiko taip isbujojo,pirma IVF dariau praejus metams su biskiu po laparoskopijos mirksiukas.gif

O dabar čia kelintas buvo? mastau.gif

QUOTE(Rute @ 2011 04 07, 14:49)
jaučiu spaudimą  lotuliukas.gif tikriausiai rytoj vakare žiūrėsim rezultatus. O paskui jau kai prisėsiu prie ineto, tai parašysiu kaip sekasi  4u.gif

Tikiuosi neieškosi visą savaitgalį to interneto hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 04 07, 16:29)
O dabar čia kelintas buvo? mastau.gif
Tikiuosi neieškosi visą savaitgalį to interneto hihihi.gif

pirmas IVF ir buvo blush2.gif blush2.gif tik iki tu operaciju turejau tris IUI ir dar viena IUI po ju ax.gif
Atsakyti
Nu smagu ziuriu visom viskas sekas, saunuoles, taip ir toliau, laukiam geru ziniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 04 07, 16:29)
Tikiuosi neieškosi visą savaitgalį to interneto hihihi.gif
Tik iki šiandien vakaro tongue.gif
Atsakyti
*Traukia plakata*
*Japonshka hokku*

Kaip dziugu, kad laukimo dienos praejo musu Rutei
Kaip mes lauksim tu geru skaiciuku
Kaip mes ju troskam
wub.gif wub.gif wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 07, 11:56)
Hmm.. O Tavo hormonai tvarkoje?

Siuo metu taip, geriu vaistukus: Tiroxina, Thybona, Bromokriptina...

Gal penktadieniui ka nors grazaus isgirsim? smile.gif Labai tikiuosi. Oras baisus, vejas siaucia...
Papildyta:
QUOTE(bum @ 2011 04 07, 14:33)
Kažkada čia esu skaičius kad tie klijai nieko negarantuoja, yra buvę kad atsiklijuoja ir visviena nueina iki kiaušintakio ir negimdinis ten buvo, lyg ir kitose klinikose turi..

Gerai jaučiuosi, vis dar laukiu nėštumo požymių lotuliukas.gif
O kurios stadijos endo? Nežinau per kiek laiko jin išbujoja, čia gal end'istės daugiau pakomentuot gali g.gif
bigsmile.gif Tai ryt ar poryt laukt? biggrin.gif

Man endo buvo I, o pas tave?Matai, tave irgi siunte i lapo, prie IVF...
Papildyta:
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 07, 15:55)
labai tikiuosi,kad tau svajone greitu laiku issipildys 4u.gif  4u.gif

As taip pat, aciu tau. O tu saugok save, ir savaitgalis saltas nusimato..Pasakei tevam? smile.gif Ar su tevais dar palauksi?
Atsakyti
Laukiam vakaro ir laikom kumščius už Rutę bigsmile.gif

QUOTE(Terze @ 2011 04 08, 10:53)
Man endo buvo I, o pas tave?Matai, tave irgi siunte i lapo, prie IVF...

Mane LP siuntė po 6 IUI (4 jei skaičiuot nuo nesivystančio), nes GN neaiškiai ten kažkaip parodė. Tai patikrino kad viskas gerai prateka, rado 2 st endo, bet sakė kad čia neturėtų įtakoti nepastojimo, ją apskabė, pradrilingavo biškį policistines kiaušides ax.gif Po to dar du IUI bandėm, bet nieko nesigavo.. Per IVF nuo LP buvo praėję kiek daugiau nei pusmetis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 04 08, 11:53)
Papildyta:

As taip pat, aciu tau. O tu saugok save, ir savaitgalis saltas nusimato..Pasakei tevam? smile.gif Ar su tevais dar palauksi?


Pas mus silta siandien wub.gif ir atostogos prasides siandien,dar tik pora val padirbsiu ir 2 sav poilsis...su tevais..nu zinai,zinojo,kada sodinimas,nes tevelio klausiau,kelis sodint,tai sake,kad du lotuliukas.gif lotuliukas.gif o visa kita taip ir zino,kad laukiu,o kada suzinosiu,tai nesakiau tik pazadejau,kad geras naujienas suzinos tik tada,kai jau bus tam laikas..bet tikiu,kad nujaucia,kad kol kas viskas gerai ax.gif
Papildyta:
vai kaip laukiam dabar Rutes skaiciuku wub.gif wub.gif kumstukai suspausti mano nuo pat ryto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 04 08, 09:58)
Tik iki šiandien vakaro  tongue.gif


Rute laikom suspaude viska ka galim 4u.gif thumbup.gif

QUOTE(FRIGE @ 2011 04 08, 12:40)
Pas mus silta siandien wub.gif ir atostogos prasides siandien,dar tik pora val padirbsiu ir 2 sav poilsis...su tevais..nu zinai,zinojo,kada sodinimas,nes tevelio klausiau,kelis sodint,tai sake,kad du lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o visa kita taip ir zino,kad laukiu,o kada suzinosiu,tai nesakiau tik pazadejau,kad geras naujienas suzinos tik tada,kai jau bus tam laikas..bet tikiu,kad nujaucia,kad kol kas viskas gerai ax.gif
Papildyta:
vai kaip laukiam dabar Rutes skaiciuku wub.gif  wub.gif kumstukai suspausti mano nuo pat ryto 4u.gif


FRIGE - isivaizduoju kaip turi nuostabiai jaustis, diena nuostabi, teveliai salia, tu nescia, ahh wub.gif wub.gif

As apturejau scana siandien, tai rezultatai tokie. Pirmadieni punkcija ax.gif
Garantuotai gero dydzio folikulu apie 9 -10 bet dar ir kiti gali paaugti. Gleivine pasiauginau iki 8.1mm Kadangi ribos isodinimo metu yra apie 8-14mm tai jau nusiraminau. Be to dar turiu keleta dieneliu iki isodinimo tai gal ir iki kokiu 9mm datrauksiu 4u.gif
Laukiam ziniu is Zubriukos siandien ji turjo i ryga berods lekti g.gif

Kaip tu Warwara?
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 08, 13:14)
Rute laikom suspaude viska ka galim  4u.gif  thumbup.gif
FRIGE - isivaizduoju kaip turi nuostabiai jaustis, diena nuostabi, teveliai salia, tu nescia, ahh  wub.gif  wub.gif

aha,nuostabi diena,tik teveliai LT mano lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia per telefona is tevelio tokius nurodymus gavau blush2.gif nu bet ir pas tave naujienos puikios,viskas bus thumbup.gif pas mane per paskutini skana sake,kad septyni tinkamo dydzio,o ispunktavo 13,taip kad viskas tvarkoj...viskas pagal plana,tuoj Rute su gerais skaiciukais pradziugins,pirmadieni tu,nugi viskas kaip ir turi but...tu zinok,as jau tavo galutinio rezultato kaip laukiu,tai negaliu,nors zinai,jis kaip ir aiskus jau nestuke.gif nestuke.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
Warwara,Zubriuka,kur jus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FRIGE: 08 balandžio 2011 - 12:24