Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(miskinuke ten @ 2011 04 07, 10:56)
faina, kad ji tau tiko ir patiko, man ne...

nieko nestartuoju, laizausi zaizdas, nezinau, kada issilaizysiu...  4u.gif


zinai.... jei vel bus tik darymai kaip pas kitus gyd. kalbu apie IUI, be jokio plano pakeitimo, tiesiog ejimas viena linija.. Na apie IVF dar mazai zinau, bet bus matyt, pirmas kartas.. reik tiket antro nereikes.. Man tik kirbena vienas dalykas, pries 2 metus daryta laporaskopija, o esu skaicius, kad pries IVF irgi daro, bet man pasake, kad nebutina...nors ji man vel atsinaujinus-teplioju

Laikykis sirdele, nezinau, jokie zodziai taves nepaguos, tik patys artimiausi zmones, nors ir ju nevisada paguodos norisi.. beleika susitaikyti sus savimi, ir laizytis laizytis laizytis... tas tikrai padeda... tik kartais atsiranda po kiek laiko tustuma.. bet vel.. reikia stipraus tikejimo ir buti paciai kiek imanoma stipresniai...o kaip stiprybes gauti.. cia vel matyt su laiku ateina...
Papildyta:
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 07, 11:05)
Aciu!  ax.gif

Man pernai fibroadenomos is abieju krutu isoperuotos, tad taip pat esu rizikos faktoriuje. Reikia jas stebet ir tiek, nieko cia nepakeisi, juk tikslas pateisina priemones! Nebijok! Viskas bus gerai!  4u.gif
Papildyta:
Gleivine 10,6. Vakar buvo 11c.d. ir 7 stimuliacijos. As veliau pradejau stimuliuotis 4c.d. Daktaras sake, kad gera..  ax.gif


matyt siuo klausimu esu veterane.. man jau 2kart abi krutys operuotos, paskutini karta pries 6metus. nekenciau saves ir krutu savo. prisiverciau nueiti pasitikrinti - ir vel tas pats! tik si karta taip lengvai nesutiksiu operuotis, kam? jei jos dygsta kaip grybai po lietaus...Na bus matyt, dabar eisiu pasitikrinti liepa, kaip tik po savo birzelio IVF.. Del to tai sutinku: tikslas viska pateisina!
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2011 04 07, 00:23)
Adrija1, tavo antras IVF? Sėkmės wub.gif


Na mano pirmoji stimuliacija IVF/ui nepasibaige IVF'u, nutrauke ja, nes per mazai augo foliu, ta cikla pastojau natur, bet neisitvirtino maziukas, prg neuzteko. Va issilaiziau zaizdas, pailsejau ziema, vitaminus pagerem abu su MB ir startuojam vel! Tikiuos, sikart sekmingai! thumbup.gif Aciu Tau, Viktoriuk! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 07, 11:38)
Na mano pirmoji stimuliacija IVF/ui nepasibaige IVF'u, nutrauke ja, nes per mazai augo foliu, ta cikla pastojau natur, bet neisitvirtino maziukas, prg neuzteko. Va issilaiziau zaizdas, pailsejau ziema, vitaminus pagerem abu su MB ir startuojam vel! Tikiuos, sikart sekmingai!  thumbup.gif Aciu Tau, Viktoriuk!  wub.gif


Sekmytes ir laimes ir laimejimo sitam kely!
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 04 07, 00:38)
matyt siuo klausimu esu veterane.. man jau 2kart abi krutys operuotos, paskutini karta pries 6metus. nekenciau saves ir krutu savo. prisiverciau nueiti pasitikrinti - ir vel tas pats! tik si karta taip lengvai nesutiksiu operuotis, kam? jei jos dygsta kaip grybai po lietaus...Na bus matyt, dabar eisiu pasitikrinti liepa, kaip tik po savo birzelio IVF.. Del to tai sutinku: tikslas viska pateisina!


Hmm.. O Tavo hormonai tvarkoje? Tie darinukai is nieko neatsiranda, turi buti priesaztis, kuria reikia pasalinti- sutrikus hormonu pusiausvyra (mano atveju buvo padidejes PRL, dabar jau numusiau bromkriptinu),toksinais uzterstas organizmas- gerti daug vandens, limfodrenaziniai masazai, kuriu deka pasisalina tie toksinai, organizmo valymas. Pas musu daktarus gi viskas paprasta- jei ka, tai ant stalo ir po peiliu, o kodel, del kokiu priezasciu, nesvarbu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Terze @ 2011 04 07, 00:46)
Sekmytes ir laimes ir laimejimo sitam kely!


Aciu! Ir Tau taip pat! wub.gif thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 07, 11:05)
Gleivine 10,6. Vakar buvo 11c.d. ir 7 stimuliacijos. As veliau pradejau stimuliuotis 4c.d. Daktaras sake, kad gera..  ax.gif


Super gera thumbup.gif mano 13 stim diena tik 7.8mm doh.gif

QUOTE(miskinuke ten @ 2011 04 07, 11:29)
nesibalamutink  4u.gif  kaip daktaras pasakys, taip ir bus. kitoms net per nestuma vos ne iki 20 sav duoda estrofema gerti. man skirtingi gydytojai visada iki isodinimo duodavo. ivairiu schemu matyt yra.


Man ilgoji schema su menesiu slopinamuju ir siandien jau 14 stimuliacijos diena. Ryt scanas tai tikiuoi bent kokio prieaugio 4u.gif

LT abu karti buvo trumpoji schema ir abiems kartais skyre estrofema besistimuliuojant, bet gleivine neuzaugo virs 8.5mm.
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(Rute @ 2011 04 07, 08:59)
Mano gleivinė stimuliuojant augo sunkiai, bet estrofemą gerti gavau tik po punkcijos. Dar iki punkcijos vaistus buvau jau nusipirkusi, bet gydytojas neleido gerti.

Per IUI tai man estrofem visada iki O skirdavo, po to jau duph ax.gif Nors vieną kartą lyg ir po O reikėjo gert kažkiek kai be duph buvo g.gif

QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 07, 09:02)
Prisiduodu ir Jums su vakaryksciais rezultatais- foliu nemazai apie 13-14, 10-11 desinej, 3 kairej, bet va dydziai- siaip sau.

Wow koks derlius bigsmile.gif Nieko, paaugs tie mažiai irnesakyk.gif

QUOTE(Meilės vaisius @ 2011 04 07, 10:06)
Gal kas nors daretes IMSI? Butu labai idomu suzinoti kaip sekesi ir ar gydytojai tai rekomendavo.

Mums izraelietis toks atvaręs rekomendavo biggrin.gif Tai klausinėjau tada ginės kai rinkomės būdą. Sakė kad per tą IMSI tik išoriškai sužiūri kad atitiktų normas spermiuką, aš kažkaip gudriau ten įsivaizdavau g.gif Tai ir nedarėm ax.gif

QUOTE(Terze @ 2011 04 07, 10:38)
Man tik kirbena vienas dalykas, pries 2 metus daryta laporaskopija, o esu skaicius, kad pries IVF irgi daro, bet man pasake, kad nebutina...nors ji man vel atsinaujinus-teplioju

Manau priklauso nuo to ką rado per tą LP. Jei nieko rimto tai gal ir neverta kartot rolleyes.gif Jei endo kokią pažengusią tai norėčiau apskabyt g.gif
Atsakyti
Merginos, uzsukau i ponios B. puslapi. Nezinau, ar anksciau nepastebejau, bet jie pradejo reklamuoti ir naudoti embrionu klijus..idomiai skamba, arba viskas tas pats kaip mums darys ar daro, tik marketinginiame apvalkale...

BUM - kaip tavo sveikatele, kaip tu jautiesi? Na pas mane buvo endo kiausidese, takai laisvi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terze: 07 balandžio 2011 - 12:48
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 07, 10:02)
Mazute, galima Nospa gerti. Tu tik neisikalbek to PMS'o, cia tik nestumo pozymiai!!!!  thumbup.gif  nestuke.gif
Aš palauksiu kol tau iki testo bus diena kita likusi... pažiūrėsim kokius tu nėštumo požymius jausi lotuliukas.gif
Iš tikro ačiū... bet kažkaip jau nieko kaip ir nebeskauda. Pagasdino, vadinasi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 04 07, 12:46)
Merginos, uzsukau i ponios B. puslapi. Nezinau, ar anksciau nepastebejau, bet jie pradejo reklamuoti ir naudoti embrionu klijus..idomiai skamba, arba viskas tas pats kaip mums darys ar daro, tik marketinginiame apvalkale...

BUM - kaip tavo sveikatele, kaip tu jautiesi? Na pas mane buvo endo kiausidese, takai  laisvi..

Kažkada čia esu skaičius kad tie klijai nieko negarantuoja, yra buvę kad atsiklijuoja ir visviena nueina iki kiaušintakio ir negimdinis ten buvo, lyg ir kitose klinikose turi..

Gerai jaučiuosi, vis dar laukiu nėštumo požymių lotuliukas.gif
O kurios stadijos endo? Nežinau per kiek laiko jin išbujoja, čia gal end'istės daugiau pakomentuot gali g.gif

QUOTE(Rute @ 2011 04 07, 13:15)
Iš tikro ačiū... bet kažkaip jau nieko kaip ir nebeskauda. Pagasdino, vadinasi  biggrin.gif  4u.gif

bigsmile.gif Tai ryt ar poryt laukt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 04 07, 14:15)
Aš palauksiu kol tau iki testo bus diena kita likusi... pažiūrėsim kokius tu nėštumo požymius jausi  lotuliukas.gif
Iš tikro ačiū... bet kažkaip jau nieko kaip ir nebeskauda. Pagasdino, vadinasi  biggrin.gif  4u.gif

taip zinok ir man pries kraujuko nuleidima buvo mirksiukas.gif kelias dienas nieko nejauciau ir va nestuke.gif tikiuosi,kad nieko nebenutiks..dabar jau kitos baimes persekioja ir pozymiu ieskau dar labiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bum @ 2011 04 07, 14:33)
Kažkada čia esu skaičius kad tie klijai nieko negarantuoja, yra buvę kad atsiklijuoja ir visviena nueina iki kiaušintakio ir negimdinis ten buvo, lyg ir kitose klinikose turi..

Gerai jaučiuosi, vis dar laukiu nėštumo požymių lotuliukas.gif
O kurios stadijos endo? Nežinau per kiek laiko jin išbujoja, čia gal end'istės daugiau pakomentuot gali g.gif
bigsmile.gif Tai ryt ar poryt laukt? biggrin.gif

pas mane buvo ENDO 4 ST doh.gif doh.gif nezinau kada perkiek laiko taip isbujojo,pirma IVF dariau praejus metams su biskiu po laparoskopijos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 04 07, 14:33)
bigsmile.gif Tai ryt ar poryt laukt? biggrin.gif
jaučiu spaudimą lotuliukas.gif tikriausiai rytoj vakare žiūrėsim rezultatus. O paskui jau kai prisėsiu prie ineto, tai parašysiu kaip sekasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 07, 15:36)
taip zinok ir man pries kraujuko nuleidima buvo mirksiukas.gif kelias dienas nieko nejauciau ir va nestuke.gif  tikiuosi,kad nieko nebenutiks..dabar jau kitos baimes persekioja ir pozymiu ieskau dar labiau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

pas mane buvo ENDO 4 ST doh.gif  doh.gif  nezinau kada perkiek laiko taip isbujojo,pirma IVF dariau praejus metams su biskiu po laparoskopijos mirksiukas.gif


Suteiki vilties man wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Rute @ 2011 04 07, 15:49)
jaučiu spaudimą  lotuliukas.gif tikriausiai rytoj vakare žiūrėsim rezultatus. O paskui jau kai prisėsiu prie ineto, tai parašysiu kaip sekasi  4u.gif


As taip pat lauksiu grazios zinutes smile.gif
Atsakyti