Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(Warwara @ 2011 04 07, 09:15)
[/b]
[b]miskinuke ten


Internetas sako, kad taikant ilga schema labai gerai ziureti hormonu pusiausvyra. LH ir E2, ju santikys turi buti tam tikras, o E2 turi kaz kaip sumazeti, tiksliai neatsimenu, nesigilinau, tiesiog man buvo smalsu kam tie tyrimai, tai ir paziurejau smile.gif Policistiniu as irgi neturiu.


turejau dauuuug IVF, bet ne per viena ivf tiek lietuvoje, tiek latvijoje nieks niekada nera emes is viso kraujo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskinuke ten: 07 balandžio 2011 - 08:23
miskinuke ten
QUOTE
turejau dauuuug IVF, bet ne per viena ivf tiek lietuvoje, tiek latvijoje nieks niekada nera emes is viso kraujo

Bet tai gi nereiskia, kad nereikia tam tikriasi atvejais bigsmile.gif
Seip man atrodo tai logiska per ilga schema - dabar as naudoju slopinamuosius, tai hormonai parodys, ar pakankamai gerai mano organizmas sureagavo i vaistus.
Zodziu, paskaicius priejau isvados, kad man tie tyrimai nebus nereikalingi.
Mano organizmas nors ir veikia tvarkingai, bet linkes ne vienodai reaguoti i isikisima. Pvz. visos tris stimuliacijos buvo praktiskai identiskos, bet atsaka - skirtinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 07 balandžio 2011 - 08:43
QUOTE(miskinuke ten @ 2011 04 07, 08:59)
netiesa. estrofema reikia gerti, kai gleivine per maza stimuliacijos metu .
estrofemas neslopina folikulu augimo
aš ne gydytojas, nesiginčysiu. Tegu ginčijasi protingesni už mane. 4u.gif
Mano gleivinė stimuliuojant augo sunkiai, bet estrofemą gerti gavau tik po punkcijos. Dar iki punkcijos vaistus buvau jau nusipirkusi, bet gydytojas neleido gerti.
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 04 05, 22:54)
ne tai, kad negerai. Viskas kaip ir normalu. Šiaip mano mėnesinės ateina skausmingai ir dažniausiai viskas prasideda nuo pakankamai aštraus kiaušdžių skausmo (gal tai ne kiaušidės, bet maudžia pilvo apačioje, labiau šonuose...) va vakar atsiguliau lovon, viskas buvo kaip ir gražu, o paskui prasidėjo - maudė abu šonus pakankamai aštriu skausmu. Po tokio skausmo pas mane dažniausiai atsivelka mėnesinės... va ir kilo klausimas: ar ekstra atveju galima būtų ką nors nelabai kenksmingo pavartoti.
Pažadu vaistais nepiktnaudžiauti  biggrin.gif


Mazute, galima Nospa gerti. Tu tik neisikalbek to PMS'o, cia tik nestumo pozymiai!!!! thumbup.gif nestuke.gif

Prisiduodu ir Jums su vakaryksciais rezultatais- foliu nemazai apie 13-14, 10-11 desinej, 3 kairej, bet va dydziai- siaip sau. Po viena kiekvienoj kiausidej dideli - 16,17mm., o kiti mazuciai. Reikia, kad paaugtu iki sestadienio gerokai, dar trys dienos Merional su Gonaliu, nuo siandien mazinu Gonali iki 112,5 (buvo 150), o sestadieni, tikriausiai, gausiu to vaistuko (pamirstu kaip vadinasi), kuris jau stabdo foliu augima ir skatina brendima, pirmadieni, antradieni punkcija. Tokios mano tokeles. Sekmes visoms mergaitems! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(miskinuke ten @ 2011 04 07, 09:17)
turejau dauuuug IVF, bet ne per viena ivf tiek lietuvoje, tiek latvijoje  nieks niekada nera emes is viso kraujo  schmoll.gif


Matai kiekvioenas gydytojas skirtingai, O.K. LT būtinai daro kraujo tyrimus IVF metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2011 04 07, 10:02)
Matai kiekvioenas gydytojas skirtingai, O.K. LT būtinai daro kraujo tyrimus IVF metu 4u.gif


O.K. nuostabiausia gydytoja is per mano kelia sutiktu. Tikiuosi ji ir visom, kas pas ja gydosi, man pades;) Tiesa, ji minejo, kad pas ja su IVF skaicius yra 40proc....optimistinis?!
Papildyta:
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 07, 10:02)
Mazute, galima Nospa gerti. Tu tik neisikalbek to PMS'o, cia tik nestumo pozymiai!!!!  thumbup.gif  nestuke.gif

Prisiduodu ir Jums su vakaryksciais rezultatais- foliu nemazai apie 13-14, 10-11 desinej, 3 kairej, bet va dydziai- siaip sau. Po viena kiekvienoj kiausidej dideli - 16,17mm., o kiti mazuciai. Reikia, kad paaugtu iki sestadienio gerokai, dar trys dienos Merional su Gonaliu, nuo siandien mazinu Gonali iki 112,5 (buvo 150), o sestadieni, tikriausiai, gausiu to vaistuko (pamirstu kaip vadinasi), kuris jau stabdo foliu augima ir skatina brendima, pirmadieni, antradieni punkcija. Tokios mano tokeles. Sekmes visoms mergaitems!  wub.gif


Kokia issami info! Sekmes tau!
As ziauriai laukiu savo pradzios, bet ir nerimauju. Turiu krutyse pakitimu, tikiuosi sitie vaistukai labai kazko nebepakeis ten... nors gyd. sako, itakos turi, reikes stebeti... Zodziu, jei ne vienas galas, tai kitas... arba abu subire smile.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(miskinuke ten @ 2011 04 07, 09:17)
turejau dauuuug IVF, bet ne per viena ivf tiek lietuvoje, tiek latvijoje  nieks niekada nera emes is viso kraujo  schmoll.gif


.... kur startuoji dabar?
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 04 07, 10:30)
O.K. nuostabiausia gydytoja is per mano kelia sutiktu. Tikiuosi ji ir visom, kas pas ja gydosi, man pades;) Tiesa, ji minejo, kad pas ja su IVF skaicius yra 40proc....optimistinis?!
Papildyta:
Papildyta:
.... kur startuoji dabar?


faina, kad ji tau tiko ir patiko, man ne...

nieko nestartuoju, laizausi zaizdas, nezinau, kada issilaizysiu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miskinuke ten @ 2011 04 07, 08:59)
netiesa. estrofema reikia gerti, kai gleivine per maza stimuliacijos metu .
estrofemas neslopina folikulu augimo


Hmmm g.gif susibalamutinau su tuo estrofemu visai dabar g.gif Ai nu kaip daktaras pasakys taip ir bus smile.gif


QUOTE(miskinuke ten @ 2011 04 07, 09:17)
turejau dauuuug IVF, bet ne per viena ivf tiek lietuvoje, tiek latvijoje  nieks niekada nera emes is viso kraujo  schmoll.gif


Man UK baigiantis slopinamuju kursui eme krauja ziureti ar hormonai nusodinti ir kt ir per 2-a scana eme krauja kad nustatyt tolimesne gonalio doze. smile.gif

QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 07, 10:02)
Prisiduodu ir Jums su vakaryksciais rezultatais- foliu nemazai apie 13-14, 10-11 desinej, 3 kairej, bet va dydziai- siaip sau. Po viena kiekvienoj kiausidej dideli - 16,17mm., o kiti mazuciai. Reikia, kad paaugtu iki sestadienio gerokai, dar trys dienos Merional su Gonaliu, nuo siandien mazinu Gonali iki 112,5 (buvo 150), o sestadieni, tikriausiai, gausiu to vaistuko (pamirstu kaip vadinasi), kuris jau stabdo foliu augima ir skatina brendima, pirmadieni, antradieni punkcija. Tokios mano tokeles. Sekmes visoms mergaitems!  wub.gif


Nu tikrai nemazai folikulu tikekimes kad tavo mazuciukai prisivys didziuosius. O kaip gleivine blush2.gif ? Man labai rupimas klausimas blush2.gif


Sekmes visoms startuojancioms thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 04 06, 23:30)

Kokia issami info! Sekmes tau!
As ziauriai laukiu savo pradzios, bet ir nerimauju. Turiu krutyse pakitimu, tikiuosi sitie vaistukai labai kazko nebepakeis ten... nors gyd. sako, itakos turi, reikes stebeti... Zodziu, jei ne vienas galas, tai kitas... arba abu subire smile.gif smile.gif



Aciu! ax.gif

Man pernai fibroadenomos is abieju krutu isoperuotos, tad taip pat esu rizikos faktoriuje. Reikia jas stebet ir tiek, nieko cia nepakeisi, juk tikslas pateisina priemones! Nebijok! Viskas bus gerai! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 04 07, 00:00)

Nu tikrai nemazai folikulu tikekimes kad tavo mazuciukai prisivys didziuosius. O kaip gleivine  blush2.gif ? Man labai rupimas klausimas  blush2.gif
Sekmes visoms startuojancioms  thumbup.gif


Gleivine 10,6. Vakar buvo 11c.d. ir 7 stimuliacijos. As veliau pradejau stimuliuotis 4c.d. Daktaras sake, kad gera.. ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Vis skaitineju sia temute, seku jusu istorijas ir siunciu geras minteles smile.gif

Pati dar tik ruosiuosi antrajam IVF, tiksliau tyrinejuos kur cia geriau darytis, tai dar tik toks apzvalgomasis etapas. Ketinam daryti rugpjuti, rugseji ar spali.

Gal kas nors daretes IMSI? Butu labai idomu suzinoti kaip sekesi ir ar gydytojai tai rekomendavo.

Aciu 4u.gif Sekmes visoms!!!

Atsakyti
Adrija1, tavo antras IVF? Sėkmės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 07, 11:00)
Hmmm  g.gif susibalamutinau su tuo estrofemu visai dabar  g.gif Ai nu kaip daktaras pasakys taip ir bus  smile.gif


nesibalamutink 4u.gif kaip daktaras pasakys, taip ir bus. kitoms net per nestuma vos ne iki 20 sav duoda estrofema gerti. man skirtingi gydytojai visada iki isodinimo duodavo. ivairiu schemu matyt yra.
Atsakyti