Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(Citas @ 2011 04 06, 18:14)
Sveikute, neuzsibuk ilgai cia  mirksiukas.gif  O kaip tau nustate ta sumazejusi LH? Eme krauja stimuliacijos metu?  g.gif


Jo eme kraujuka g.gif ,o jus kas nors vartojot luveri ?
Oi tiek daug klausimu ir tiek nezinomybes doh.gif
Nu labai noreciau neuzsibut,o tau trecias kartas bus tikrai sekmingas nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(gana1 @ 2011 04 06, 19:26)
Sveikutes,jungiuosi ir as i jusu gretas,startuoju su 1 IVF,bet zinios ne kokios smile.gif ,nukrito LH stimuliacijos metu,ar jus susiduret kas su tokia situacija?ar bedare punkcija?

O iki kiek nukrito? Pas mane taip pat yra problema - stimuliacijos metu krenta LH, tačiau nenukrenta mažiau kaip 1,4. Paprastai paraleliai su Gonal yra skiriamas Luveris. Nežiūrint į tai, kad LH krito (Luveris nebuvo skiriamas), esu tvirtai įsitikinusi, kad pirmą IVF bandė kabintis (buvo antra neryški juostelė).
Tačiau jei jau tu pradėjusi stimuliaciją... o ką gyd. sako? Gal tu be reikalo panikuoji. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2011 04 06, 19:48)
O iki kiek  nukrito? Pas mane taip pat yra problema - stimuliacijos metu krenta LH, tačiau nenukrenta mažiau kaip 1,4. Paprastai paraleliai su Gonal yra skiriamas Luveris. Nežiūrint į tai, kad LH krito (Luveris nebuvo skiriamas), esu tvirtai įsitikinusi, kad pirmą IVF bandė kabintis (buvo antra neryški juostelė).
Tačiau jei jau tu pradėjusi stimuliaciją... o ką gyd. sako? Gal tu be reikalo panikuoji. Sėkmės 4u.gif

nukrito,maziau nei 1 g.gif ,gydytoja sako ,kad bandom,o folikulai labai dideli net 23mm,nu luveri skyre tik dabar o uz dvieju dienu punkcija verysad.gif visai pasimetus,o tiek optimizmo turejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gana1 @ 2011 04 06, 21:56)
nukrito,maziau nei 1 g.gif ,gydytoja sako ,kad bandom,o folikulai labai dideli net 23mm,nu luveri skyre tik dabar o uz dvieju dienu punkcija verysad.gif visai pasimetus,o tiek optimizmo turejau doh.gif

Nesijaudink, dabar tikrai nervai ne į naudą. Keista tik tai, kad LH krenta palaipsniui, tai kodėl ji anksčiau to nepatebėjo, o tik į pabaigą g.gif
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2011 04 06, 20:09)
Nesijaudink, dabar tikrai nervai ne į naudą.  Keista tik tai, kad LH krenta palaipsniui, tai kodėl ji anksčiau to nepatebėjo, o tik į pabaigą  g.gif

Zinok-man nukrito is 11 iki 0,9 per dvi dienas doh.gif Aciu tau labai uz diskusija,nu gal reikia ramiau i tai ziuret bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gana1 @ 2011 04 06, 19:35)
Jo eme kraujuka  g.gif ,o jus kas nors vartojot luveri ?
Oi tiek daug klausimu ir tiek nezinomybes doh.gif
Nu labai noreciau neuzsibut,o tau trecias kartas bus tikrai sekmingas  nestuke.gif


Oi nezinau, man LT tai niekada net neeme kraujo stimuliuodami doh.gif o cia Uk eme, bet nieko neminejo tai kaip suprantu normos ribos.

Jei gydytoja sako bandyt tai belieka pasikliauti ir tiketi. smile.gif 4u.gif

Mintimis labai palaikau ir linkiu sekmes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 06, 20:21)
Oi nezinau, man LT tai niekada net neeme kraujo stimuliuodami  doh.gif  o cia Uk eme, bet nieko neminejo tai kaip suprantu normos ribos.

Jei gydytoja sako bandyt tai belieka pasikliauti ir tiketi.  smile.gif  4u.gif

Mintimis labai palaikau ir linkiu sekmes  ax.gif

ACIU wub.gif wub.gif wub.gif .prasinesiu po punkcijos penktadieni verysad.gif
ir jum visom linkiu kuo greiciau nestuke.gif nestuke.gif ir bekt is cia leliuku augint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gana1 @ 2011 04 06, 22:12)
Zinok-man nukrito is 11 iki 0,9 per dvi dienas doh.gif Aciu tau labai uz diskusija,nu gal reikia ramiau i tai ziuret bigsmile.gif

Reikia tikėti, kad viskas bus gerai:) Lauksime žinių.
Atsakyti
mergaites vasario men atliko ivf antra karta,bet vel nesekmingai sad.gif po nepavykusio ivf padare man histeroskopija,rado polypa,isoperavo ji. gal zinote ,gal kam nors panaus atvejis buvo kada galima daryt vel ivf?
aciu labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 06, 07:46)
zaliuze
Saunuole! Tikiuosiu vakarikstis vakaras tikrai padejo  blush2.gif  ir greit greit prabegs laikai iki TOS dienos!  wub.gif



Padejo tikrai padejo, jau ir memes atskubejo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 04 06, 23:03)
mergaites vasario men atliko ivf antra karta,bet vel nesekmingai sad.gif po nepavykusio ivf padare man histeroskopija,rado polypa,isoperavo ji. gal zinote ,gal kam nors panaus atvejis buvo kada galima daryt vel ivf?
aciu labai  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


po histeroskopijos jau kita cikla galima daryti ivf, bet po ivf reik bent tris ciklus praleisti, kad atsigautu kiausides. t.y. koki birzeli vel gali startuoti
Papildyta:
QUOTE(Rute @ 2011 04 06, 15:04)
jei manys kad reikia - duos  4u.gif dabar tau jo negalima, nes iki ovuliacijos estrofemas slopina folikulų augimą. Estrofemą reikia pradėti gerti po O.  4u.gif


netiesa. estrofema reikia gerti, kai gleivine per maza stimuliacijos metu .
estrofemas neslopina folikulu augimo
Papildyta:
QUOTE(gana1 @ 2011 04 06, 18:26)
Sveikutes,jungiuosi ir as i jusu gretas,startuoju su 1 IVF,bet zinios ne kokios smile.gif ,nukrito LH stimuliacijos metu,ar jus susiduret kas su tokia situacija?ar bedare punkcija?



o kodel tau dare LH stimuliacijos metu ? iki stimuliacijos turejai problemu su LH ?
pirm akarta girdziu, kad daro LH tyrima, jei policistines - ziuri estradioli, kad nebutu hiperstimuliacijos, bet del LH nesu girdejusi... jei problemos su juo - is karto skiria luveri... ar pas latvius girdejau lygtais merionalis is karto su lh.

kokioje salyje daraisi IVF ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskinuke ten: 07 balandžio 2011 - 08:01
gana1
Sveika prisijungusi - linkiu kad pirmas kartas butu TAS lemtingas 4u.gif

miskinuke ten
QUOTE
o kodel tau dare LH stimuliacijos metu ? iki stimuliacijos turejai problemu su LH ? pirm akarta girdziu, kad daro LH tyrima

Man irgi reikes priduoti visa sarasa harmonu 1-2 CD. Nei su vienu is ju problemu as ne turejau - visi puikiai telpa i normas. Bet man taiko ilga schema, o Internetas sako, kad taikant ilga schema labai gerai ziureti hormonu pusiausvyra. LH ir E2, ju santikys turi buti tam tikras, o E2 turi kaz kaip sumazeti, tiksliai neatsimenu, nesigilinau, tiesiog man buvo smalsu kam tie tyrimai, tai ir paziurejau smile.gif Policistiniu as irgi neturiu.

zaliuze Su nauja pradzia tave wub.gif

Atsakyti