Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(Beta1 @ 2011 04 06, 14:56)
Ne, mergos, bonka gersiu as  alc.gif  Bet ne is apmaudo, o is dziaugsmo del jusu  biggrin.gif  Taip kad ramybes prasau, pozityviu minciu ir susikaupimo  mirksiukas.gif  Pasake ta, kuri grasinasi sia savaite numirti  hihihi.gif

o tu sveik sveik.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 06, 14:57)
Tai cia bonka tuo atveju jei mmm atsivilks  lotuliukas.gif  nu jau tikrai padarysiu kad palengvetu  lotuliukas.gif  o galu gale kazkam cia reikia Beta1 vestuves normaliai pamineti  lotuliukas.gif

Nu gerai as jau vel pozityvi, bet rupuze kodel man nedave jokio estrofem g.gif  lotuliukas.gif

PMS pozymiai labai panasus i nestuke.gif


Nedave, nes matyt, nera reikalo.Bet jeigu atsiras butinybe, tai net neabejoju, kad duos ir to estrofemo ir dar galai zino ko tongue.gif
O kad mano vestuves atsvest, tai jau geriau visos iki ju bukit nescios, o jau su sugerovu/iu, ssitam sventam reikalui tai as tikrai rasiu irnesakyk.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 06, 14:57)
Nu gerai as jau vel pozityvi, bet rupuze kodel man nedave jokio estrofem g.gif  lotuliukas.gif
jei manys kad reikia - duos 4u.gif dabar tau jo negalima, nes iki ovuliacijos estrofemas slopina folikulų augimą. Estrofemą reikia pradėti gerti po O. 4u.gif

Manau Beta nesupyks, jei daug merginų ne bonką už jos laimę pakels, bet nealkoholinį kokteiliuką biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 04 06, 15:00)
o tu sveik sveik..  4u.gif


Bandysiu ax.gif daktarai sako, kad gyvensiu dar hihihi.gif O tau, mazute, kantrybes belaukiant paskutiniu dieneliu 4u.gif PMS pozymiai is tiesu yra pirmieji nestumo pozymiai mirksiukas.gif

Kur musu Zubriuka ? Negali gal nuo adatu atsitraukt, taip patiko biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rute @ 2011 04 06, 15:04)
Manau Beta nesupyks, jei daug merginų ne bonką už jos laimę pakels, bet nealkoholinį kokteiliuką  biggrin.gif  4u.gif


Nu jo, del sito galesim pasitarti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 06 balandžio 2011 - 14:08
Citai, dar atvelku iš vilniečių skyrelio info. Kaip tik apie estrofemą šiandien mūsų viena nestuke.gif pravedė paskaitą. Dalinuosi:
estrofemas paaugina gleivine - tas tiesa, bet čia ne vienintelis jo sukeliamas poveikis! Jis keičia gleivinės struktūrą, tai yra skaidrias elastingas pilnas gliukozės gleives (tokias, kuriomis lengva grikiukams judėti ir kuriose jie ilgai išgyvena) pakeičiai baltomis, tirštomis (tokiomis kuriose grikiukai ilgai negyvena, bet kurios labai palankios inplantacijai jau apvaisntos kiaušialastės).

Kitas didelis minusas tai kad estrogenai prislopina ovuliaciją! gali net neovuliuoti jei nenaudosi sprogduku - todel estrogenus reiktu gerti TIK PO OVULIACIJOS, jei daryti kitaip - tai tik su gydytojo nuolatiniu stebejimu ir prieziura, kad pilnai uzbaigti cikla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rute: 06 balandžio 2011 - 14:09
QUOTE(Rute @ 2011 04 06, 10:10)
Kraują nusileisiu penktadienį arba šeštadienį. Bet kuriuo atveju, rezultatus pasiimsime kartu su vyru, greičiausiai šeštadienį. Nu nebent jis bus labai smalsus, ir penktadienį vakare norės važiuoti atsakymų  biggrin.gif

Rute, nu kas čia dabar lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O tu nesmalsi? doh.gif Tada mes čia visos labai smalsios biggrin.gif Net negalvokit nenuvažiuot

QUOTE(Beta1 @ 2011 04 06, 10:42)
Egk, kiek pamenu, tave buvo uzpuole visokios ligos, organizma baisiai nualino ? Gal gali pasakyti, ka vartojai, kad vel ant koju atsistot ? Nes jeigu man dabar kas nors pasakytu, kad as tuoj mirsiu, tai ir patikeciau  biggrin.gif

Žinok nemirsi, ne taip paprasta su tuo numirimu kaip iš pradžių atrodo hihihi.gif
O dabar jei rimtai taigi tu man rekomendavai bičių pienelį, vartojau ir jį, dar naudojau iki jo vilniečių išgirtą citropliusą (labai jau fe). Iš vitaminų gėriau Opti women - iš sportininkų parduotuvės ir dar iš sportininkų omega rūgštis, šitas geriu iki dabar tik jau ne kasdien. Galvoju - ar jau čia viskas? g.gif Na dar važiavau atostogauti, nes trūko D vitamino. Bet tu gal į mane nesilygiuok, nes ir dabar sugebu su baisia sloga būt dvi savaites, nu čia reikia taip sugebėt.
Mačiau rašei, kad įtaria plaučius? Kaip suprast nori pripaišyt? Va su šituo tai nejuokauk. Aš buvau labai prisidirbus su šita liga prieš 5 metus, geriau jau nepasakosiu, bet tikrai tada vos nenumiriau, gali būti kad paselmės dabartinių negalavimų ten
Sveikatytės tau 4u.gif

QUOTE(Citas @ 2011 04 06, 12:18)
Na o as buvau apziuroj ir esu sunerimus  g.gif  Su folikulais lyg ir gerai viskas, jie sau pamazu auga, dydziai nuo 12mm iki 16/18mm. Bet va gleivine tai mano skausmas  doh.gif  verysad.gif tik 7.8mm. Per 5 dienas tik 0.5mm paaugo  blink.gif Daktaras del to neatrode sunerimes ir sake dar turi laiko paaugt, bet kad tame ir esme kad ji nenori augti. Taigi sekantis scanas penktadieni ir punkcija greiciausiai pirmadieni  4u.gif

Taigi viskas gerai thumbup.gif Manau, pasitikėk gyd ir nesuk sau galvos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 05, 19:55)
mergytes,jau viskas padaryta,ir testukas,nu pagaliau su II ax.gif ir vyrui sypsena ant veido uzdeta garantuotai likusiai savaitei...ir visai nesupyko,kad nesakiau vakar,gal dabar nesupranta dar,kas vyksta lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Pagaliau thumbup.gif wub.gif

QUOTE(egk @ 2011 04 06, 08:43)
O ką tau skauda? Galvą? Ar šiaip ką?
Nuo galvos skausmo yra homeopatiniai vaistukai Spigelon, jie galima ir  nestuke.gif
O šiaip tai dar toks neutralus visų galų meistras - paracetamolis, man jis kažkaip neveikia, bet kitos mergaitės dažnai jį geru mini.
Papasakok, Rutele, kas tau negerai 4u.gif

Spigelon bandžiau visaip, bet nė velnio man nepadėjo su migrena biggrin.gif Gydytoja sakė kad geriau išgert normalių vaistų kad nesikankinti. Manau jei labai skauda tai geriau kartelį išgerti ir nesikankinti 4u.gif

Rute, laukiu penktadienio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 06, 16:05)
Rute, nu kas čia dabar lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O tu nesmalsi? doh.gif Tada mes čia visos labai smalsios biggrin.gif Net negalvokit nenuvažiuot
Aš gal ir smalsi. Bet visgi, jei būtų mano valia, HCG išvis turbūt atlikinėčiau tik pirmadienį biggrin.gif va šitoj vietoj kažkaip bijau atsakymo, juk požymių jokių nerasta, tik nuo šiandien lendantis PMS.. geriau jau kuo ilgiau išlaikyta viltis.. 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 04 06, 15:02)
Nedave, nes matyt, nera reikalo.Bet jeigu atsiras butinybe, tai net neabejoju, kad duos ir to estrofemo ir dar galai zino ko  tongue.gif
O kad mano vestuves atsvest, tai jau geriau visos iki ju bukit nescios, o jau su sugerovu/iu, ssitam sventam reikalui tai as tikrai rasiu  irnesakyk.gif  lotuliukas.gif


Ale velnias kokia ragana lotuliukas.gif neleis net stikliuko uz savo laime isgerti blink.gif Nu gerai tada mums labiau apsimoka apnestet lotuliukas.gif


QUOTE(Rute @ 2011 04 06, 15:04)
jei manys kad reikia - duos  4u.gif dabar tau jo negalima, nes iki ovuliacijos estrofemas slopina folikulų augimą. Estrofemą reikia pradėti gerti po O.  4u.gif



QUOTE(Rute @ 2011 04 06, 15:08)
Citai, dar atvelku iš vilniečių skyrelio info. Kaip tik apie estrofemą šiandien mūsų viena  nestuke.gif pravedė paskaitą. Dalinuosi:



QUOTE(egk @ 2011 04 06, 16:05)
Taigi viskas gerai thumbup.gif Manau, pasitikėk gyd ir nesuk sau galvos 4u.gif


Rute labai naudinga informacija notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif Nu gerai mergaites nuraminot eilini karta mane tongue.gif Nusprendziau kad jei iki penktadienio scano bus kazkiek gleivine paaugus tai tada viskas thumbup.gif realiai man jei punkcija pirmadieni tai isodinimas anksciausiai ketvirtadieni tai dar turiu 8 dienas thumbup.gif

Klausau Baltija L. - jokio negatyvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi mergaites, kaip prisilinksminau beskaitydama 4u.gif 4u.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nerealios jus! wub.gif

QUOTE(Beta1 @ 2011 04 06, 04:07)
Kur musu Zubriuka ? Negali gal nuo adatu atsitraukt, taip patiko

4u.gif O pas mane vyras atvaziavo! ax.gif Tai buriam kartu grazia ir gera baigti smile.gif O jei rimtai, tai istisas dienas lakstom: pas tevus, mociutes, vizu tvarkytis, pasu darytis, nuotraukoms fotografuotis, bankuose dar "malames" su visokiais mokejimais uz ta ar kita ir t.t. ir pan.. doh.gif Ryt lekiam is pacio ryto i Vilniu, o po to dar ir Rygon turim suspeti..
Ziuresim kas ten pas mus ir kaip... Siandien ryte taip desini sona diege (ta puse, kur mano gigantinis folikulas uzauges, tai bijau, kad neovuliuotu jis doh.gif smile.gif ).. Tai jau zinosiu ryt kada punkcija 4u.gif
QUOTE(Citas @ 2011 04 06, 05:49)
Ale velnias kokia ragana  neleis net stikliuko uz savo laime isgerti 

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir dar karta... Prijuokinot, panos, nerealiai!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,jungiuosi ir as i jusu gretas,startuoju su 1 IVF,bet zinios ne kokios smile.gif ,nukrito LH stimuliacijos metu,ar jus susiduret kas su tokia situacija?ar bedare punkcija?
Atsakyti
QUOTE(gana1 @ 2011 04 06, 18:26)
Sveikutes,jungiuosi ir as i jusu gretas,startuoju su 1 IVF,bet zinios ne kokios smile.gif ,nukrito LH stimuliacijos metu,ar jus susiduret kas su tokia situacija?ar bedare punkcija?


Sveikute, neuzsibuk ilgai cia mirksiukas.gif O kaip tau nustate ta sumazejusi LH? Eme krauja stimuliacijos metu? g.gif
Atsakyti