Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(zaliuze @ 2011 04 05, 18:54)
Nu ka mergaites, labas vakaras, issiblioviau issirekiau, grizus is darbo susitvarkiau visus namus, dar ir saldytuva atleidau (vakar saldiklis siandien saldytuvas), na man kazkaip kai nervinuosi patinka issiliet namu tvarkyme smile.gif zodziu iskopiau senas dulkes  smile.gif juk laukia nauja pradzia thumbup.gif liudna aisku dar bet stengiuos susitvardyt...
Siandiena laukia karsta vonia, skanus vynas ir zinoma mylimas vyras blush2.gif meginsim memes prisisaukt, kad jau mano mazyliai nepasiliko... sia savaite dar ruosiuos i masaza ir kitokias malonias proceduras (moraline ir fizine reabilitacija) Tikiuos greitai galesiu ir vel stot i naujai meginanciu bureli 4u.gif

saunuole tu musu,pailsek truputi,o juk paskui snaigiukai pas tave apsigyvens wub.gif wub.gif labai tuo tikiu ir laukiu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 05, 21:00)
Citai man skanai buvo 8c.d;12c.d;15c.d,per paskutini skana liepe ta pati vakara susileist ovitrelle ir 17c.d dare punkcija...ziurek man,kad viskas vyktu pagal grafika lotuliukas.gif  lotuliukas.gif kad paskui ir nestuke.gif  nestuke.gif butu kaip ir priklauso wub.gif


Nu man ryt 13 stim diena ir jau labai tikiuosi kad jau gal paskutinis blush2.gif taip butu faina sia savaite punkcija thumbup.gif

Nu valio privertem tave vistik pasielgti zmoniskai ir padaryti SB laimigiausia pasaulyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tivita @ 2011 04 05, 21:01)
nu as ir nesuprantu  kaip vyras gali nezinot, kad jau reikia testa darytis ir pan. ar jis taves neklausineja ar jam neidomu? mano vyras viska zinojo, kartu pirkom nestumo testus,kartu laukem HCG smile.gif

nezinojo,nes as nenorejau,ko cia nesuprast,po to,kaip sureagavau po pirmuju nepasisekusiu IUI man jo pagailo,nes nesekmes atveju buciau nenorejus,kad man skambinetu ir klausinetu,koks HCG...pries tai labai skaudziai i nesekmes reaguodavau,,sugebedavau po kelias valandas ji apsikabinusi prazliumbt...ir tai toli grazu ne saltumas,o tiesiog noras,kad mylimas zmogus maziau kentetu..jis ir taip labai isgyveno,kad del jo negalim turet vaikelio...an labai pasiseke,kad jis sitiek metu nepaluzo ir visada buvo salia,kai man reikejo
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 04 05, 21:13)
Nu man ryt 13 stim diena ir jau labai tikiuosi kad jau gal paskutinis  blush2.gif  taip butu faina sia savaite punkcija  thumbup.gif

Nu valio privertem tave vistik pasielgti zmoniskai ir padaryti SB laimigiausia pasaulyje  smile.gif

tiek metu masciau,kaip pasakyciau,o kai atejo laikas,tai kalbos dovana praradau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FRIGE: 05 balandžio 2011 - 20:39
QUOTE(zaliuze @ 2011 04 05, 18:54)
Nu ka mergaites, labas vakaras, issiblioviau issirekiau, grizus is darbo susitvarkiau visus namus, dar ir saldytuva atleidau (vakar saldiklis siandien saldytuvas), na man kazkaip kai nervinuosi patinka issiliet namu tvarkyme smile.gif zodziu iskopiau senas dulkes  smile.gif juk laukia nauja pradzia thumbup.gif liudna aisku dar bet stengiuos susitvardyt...
Siandiena laukia karsta vonia, skanus vynas ir zinoma mylimas vyras blush2.gif meginsim memes prisisaukt, kad jau mano mazyliai nepasiliko... sia savaite dar ruosiuos i masaza ir kitokias malonias proceduras (moraline ir fizine reabilitacija) Tikiuos greitai galesiu ir vel stot i naujai meginanciu bureli 4u.gif

Tu tikra šaunuolė 4u.gif Labai linkiu, kad snaigiukai pas tave pasiliktų 4u.gif

QUOTE(FRIGE @ 2011 04 05, 20:55)
mergytes,jau viskas padaryta,ir testukas,nu pagaliau su II ax.gif ir vyrui sypsena ant veido uzdeta garantuotai likusiai savaitei...ir visai nesupyko,kad nesakiau vakar,gal dabar nesupranta dar,kas vyksta lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na ir puiku, dabar jau viskas kaip turi būti 4u.gif Lengvų tau mėnesiukų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliuze @ 2011 04 05, 07:54)
Nu ka mergaites, labas vakaras, issiblioviau issirekiau, g

Perskaiciau ir tau labai labai sirdi suspaude... Laikykis!!!!
Tikek, kad kitas kartas bus TAS! 4u.gif

QUOTE(Citas @ 2011 04 05, 09:22)
Warwara, Zubriuka - megaujates adatomis ?  tongue.gif  Man atrodo kad net truk kazkokio veiksmo vakarais kai jau nebereikes  lotuliukas.gif
Nu saunuole tu musu sekantis kartas tavo  thumbup.gif

Bet tikrai smile.gif Kai pirma karta duriau - toks ivykis atrode.. Dabar taip normalu, kaip robotukas ibedu-palaikau-istraukiu ir tiek 4u.gif Kad tik rezultatai geri mums visoms, kad tik 4u.gif

Rute , net nezinai kaip laukiu ir kaip stipriai kumscius suspaudus esu uz JUS!!! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tivita @ 2011 04 05, 22:01)
nu as ir nesuprantu  kaip vyras gali nezinot, kad jau reikia testa darytis ir pan. ar jis taves neklausineja ar jam neidomu? mano vyras viska zinojo, kartu pirkom nestumo testus,kartu laukem HCG smile.gif


Na cia manau nuo vyro dar daug priklauso smile.gif Pvz pas mus su MB santykiai labai grazus, abu norim, abu laukiam. Iki siol turejau 2 stimuliacijas be IUI. Tai atsimenu per pirma stimuliacija po sekmingai atliktu ND kiekviena diena klausinedavo, kada man NT darytis... Niu tai man zinok atsibodo sakyti ta pati per ta pati... Ir galu gale vistiek ta diena praziopsojo, pamirso. Tai per atra stimuliacija pasakiau, kai pasidarysiu NT, tada ir pasakysiu, nes vistiek pamirsi ta diena biggrin.gif Niu taip ir padariau smile.gif Pasidariau ryte NT, aisku rode I, palikau vonioj. Jis apsirenges nusileido i apacia, apsikabino, paguode... Tai va taip va smile.gif
Atsakyti
zaliuze
Saunuole! Tikiuosiu vakarikstis vakaras tikrai padejo blush2.gif ir greit greit prabegs laikai iki TOS dienos! wub.gif

Zubriuka
Man tai reikia badytis rytais, nuo 10 iki 11 val. (Kodel taip tiksliai nustatyta - net nezinau). Tai visas procesas: nepamirsti apsirengti tinkamai (nes kokia suknele tai nepatogu butu numauti), nepamirsti vaistu-svirkstu-serveteliu. Dar isvaryti visus is kabineto (seip as viena sedziu, bet visi pas mane atvaro kavos gert ryte, aptarti darbus ir t.t.). Tai tu kada varai apziurai? Ar jau buvai?

Citas o tu? Kada tau apziura, jau gal ir punkcijos data nustatys?

Kalbejau su savo sponsoriumi, tai paklausia kiek reikia damoketi, kad uztikrinti dvinukus lotuliukas.gif lotuliukas.gif

*Damos, zinokite visa nakti nemiegojau, piesiau ir grazinau plakata*
Rute! Rute! Rututute! Greit prabegtu kad dieneles ir atnestu du bruksnelius
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 06 balandžio 2011 - 07:50
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(Warwara @ 2011 04 06, 08:46)
*Damos, zinokite visa nakti nemiegojau, piesiau ir grazinau plakata*
Rute! Rute! Rututute! Greit prabegtu kad dieneles ir atnestu du bruksnelius
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif gražus plakatėlis biggrin.gif ačiū už pastangas. Tu šauni 4u.gif

Zubriuka, laukiam kartu biggrin.gif

Merginos, vakar kilo klausimukas. Ar galima ir jei galima, tai kokius vaistus galima būtų išgerti nuo skausmo?
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 04 06, 09:38)
Labas rytas  4u.gif

thumbup.gif  thumbup.gif gražus plakatėlis  biggrin.gif ačiū už pastangas. Tu šauni  4u.gif

Zubriuka, laukiam kartu  biggrin.gif

Merginos, vakar kilo klausimukas. Ar galima ir jei galima, tai kokius vaistus galima būtų išgerti nuo skausmo?

O ką tau skauda? Galvą? Ar šiaip ką?
Nuo galvos skausmo yra homeopatiniai vaistukai Spigelon, jie galima ir nestuke.gif
O šiaip tai dar toks neutralus visų galų meistras - paracetamolis, man jis kažkaip neveikia, bet kitos mergaitės dažnai jį geru mini.
Papasakok, Rutele, kas tau negerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 06 balandžio 2011 - 08:48
QUOTE(egk @ 2011 04 06, 09:43)
Papasakok, Rutele, kas tau negerai 4u.gif
ne tai, kad negerai. Viskas kaip ir normalu. Šiaip mano mėnesinės ateina skausmingai ir dažniausiai viskas prasideda nuo pakankamai aštraus kiaušdžių skausmo (gal tai ne kiaušidės, bet maudžia pilvo apačioje, labiau šonuose...) va vakar atsiguliau lovon, viskas buvo kaip ir gražu, o paskui prasidėjo - maudė abu šonus pakankamai aštriu skausmu. Po tokio skausmo pas mane dažniausiai atsivelka mėnesinės... va ir kilo klausimas: ar ekstra atveju galima būtų ką nors nelabai kenksmingo pavartoti.
Pažadu vaistais nepiktnaudžiauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 04 06, 09:54)
ne tai, kad negerai. Viskas kaip ir normalu. Šiaip mano mėnesinės ateina skausmingai ir dažniausiai viskas prasideda nuo pakankamai aštraus kiaušdžių skausmo (gal tai ne kiaušidės, bet maudžia pilvo apačioje, labiau šonuose...) va vakar atsiguliau lovon, viskas buvo kaip ir gražu, o paskui prasidėjo - maudė abu šonus pakankamai aštriu skausmu. Po tokio skausmo pas mane dažniausiai atsivelka mėnesinės... va ir kilo klausimas: ar ekstra atveju galima būtų ką nors nelabai kenksmingo pavartoti.
Pažadu vaistais nepiktnaudžiauti  biggrin.gif

Na nebent jau tikrai labai stiprus skausmas g.gif
Bet jei nėra labai stiprus, tai, manau, gal net į gera g.gif Man paskutinį kartą skuadėjo gal nuo kokios 5 DPĮ, atrodė mėmės garantuotos ir jau tuoj tuoj, o paskui skaičiukai net kilo, tik kad mano atveju nesibaigė nestuke.gif Bet tau taip nebus 4u.gif O penktadienį kraujuką nuleidinėsi?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 06, 10:01)
Na nebent jau tikrai labai stiprus skausmas g.gif
Bet jei nėra labai stiprus, tai, manau, gal net į gera g.gif Man paskutinį kartą skuadėjo gal nuo kokios 5 DPĮ, atrodė mėmės garantuotos ir jau tuoj tuoj, o paskui skaičiukai net kilo, tik kad mano atveju nesibaigė nestuke.gif  Bet tau taip nebus 4u.gif O penktadienį kraujuką nuleidinėsi?

na ne toks aštrus tas skausmas, kad kentėt nebūtų galima. Bet tas skausmas ir atvedė prie minties - kokių vaistų gerti,jei dar smarkiau skaudėtų ir kentėti neitų biggrin.gif

Kraują nusileisiu penktadienį arba šeštadienį. Bet kuriuo atveju, rezultatus pasiimsime kartu su vyru, greičiausiai šeštadienį. Nu nebent jis bus labai smalsus, ir penktadienį vakare norės važiuoti atsakymų biggrin.gif
Atsakyti