Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

Sveikutes,
Keliu ir as savo sio ryto 2 pyragus ax.gif Prapjautu tai neturiu dar biggrin.gif
Va tik iskepe biggrin.gif
user posted image
Ir jau nubartsyti
user posted image
Atsakyti
as irgi siandien kepiau - bet man jego graziai ikelti doh.gif

minkiau gal kokias 40 min, bet pokst taip ir negirdejau. kazin ar gavosi ta tesla (iki velyku nenoriu prapjauti)
Atsakyti
aciakaba, labai fainuoliai gavosi thumbup.gif
o ar neprilipo prie sviestinio popieriaus? as atai uzpyliau sviesto ant virsaus kai iskepe, ner strode kad kietas virsutinis sluoksnis , bet bereikalo, nes tas sluoksnis suskeldejo tokiom luobelem, nu bet pabarscius pudra visi ikalciai dingsta tongue.gif
o kur tokias grazias ipakavimo dezutes parovei bigsmile.gif
Dream, man irgi poskejimo nesigirdejo, bet matesi daug oro pusleliu tesloj smile.gif
Atsakyti


QUOTE(matuke @ 2011 04 22, 22:23)
aciakaba, labai fainuoliai gavosi  thumbup.gif
o ar neprilipo prie sviestinio popieriaus? as atai uzpyliau sviesto ant virsaus kai iskepe, ner strode kad kietas virsutinis sluoksnis , bet bereikalo, nes tas sluoksnis suskeldejo tokiom luobelem, nu bet pabarscius pudra visi ikalciai dingsta  tongue.gif
o kur tokias grazias ipakavimo dezutes parovei  bigsmile.gif
Dream, man irgi poskejimo nesigirdejo, bet matesi daug oro pusleliu tesloj  smile.gif

Aciu 4u.gif Nepilu as to sviesto ant pavirsiaus niekada ax.gif . o popieriaus silikoninis neprilipo, FINO naudoju dengta silikonu is abieju pusiu smile.gif O dezutes perku Limas UAB, Kaune, berods uz 1 vnt.moku 1.80lt su dangciu, nes jei reik kur veztis, tai baisinis galvosukis buna doh.gif
Visom kepejelem 4u.gif Skaniu simtalapiu 4u.gif , saunuoles kad kepat , bandot bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aciakaba: 22 balandžio 2011 - 21:39
Maniskis simtalapis jau kepa orkaitej biggrin.gif
Man patinka ji daryt thumbup.gif tikiuosi ir sitas gausis kaip visalaik skanus ir grazus blush2.gif
Atsakyti
Jau kepa simtalapis, kvepia visi namai bigsmile.gif Gal kas pades? koks vidurkis kepimo? Kad neperkepti?
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2011 04 23, 10:00)
Jau kepa simtalapis, kvepia visi namai  bigsmile.gif  Gal kas pades? koks vidurkis kepimo? Kad neperkepti?

pas mane su funkcija virsus apacia be ventiliatoriaus 55min maximum 4u.gif
Atsakyti
Sveikos Šimtalapio gerbejos biggrin.gif ir as toj eisiu bandyt gamint savo pirma Šimtalapi, baisu nerealiai, kad tik pavyktu, man tas tampymas baisiai atrodo unsure.gif veliau bandysiu irgi pasirodyt, jeigu bus ka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2011 04 23, 12:54)
Sveikos Šimtalapio gerbejos  biggrin.gif ir as toj eisiu bandyt gamint savo pirma Šimtalapi, baisu nerealiai, kad tik pavyktu, man tas tampymas baisiai atrodo  unsure.gif veliau bandysiu irgi pasirodyt, jeigu bus ka  lotuliukas.gif


Na as jau istraukiau. Isvaizda is isores thumbup.gif ryt ragausim bigsmile.gif
As labai bijojau, vis svarsciau ar ryztis, bet tikrai nera taip sunku kaip atrodo, ir tesla gerai tampesi, tik biskuti sonuose keleta skyluciu, o siaip viskas liuks bigsmile.gif jei bus geras skonis, tikrai bus mano kepiniu sarase nr 1 biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(kisule @ 2011 04 23, 12:20)
pas mane su funkcija virsus apacia be ventiliatoriaus 55min maximum  4u.gif


aciu 4u.gif Man vis delto isejo kepti 1val ir 5min 4u.gif smile.gif
Atsakyti
o sakykit kodel pas cipciukas 500g miltu, o pas si179 1kg, o pyragai lygtai vieno dydzio iseina, Dzige tu pagal Cipciuko recepta dariai? nes as negaliu apsisprest pgl koki daryt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2011 04 23, 13:15)
o sakykit kodel pas cipciukas 500g miltu, o pas si179 1kg, o pyragai lygtai vieno dydzio iseina, Dzige tu pagal Cipciuko recepta dariai? nes as negaliu apsisprest pgl koki daryt  ax.gif


taip, as dariau pagal cipciuko. Itilpo i 26 cm skersmens forma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2011 04 23, 13:21)
taip, as dariau pagal cipciuko. Itilpo i 26 cm skersmens forma  4u.gif

parodyk nuotrauka kaip gavosi bigsmile.gif

Turiu miltus 550D ir 450 is kuriu geriau daryt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akilezna: 23 balandžio 2011 - 11:25