Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(kristyyyna85 @ 2011 04 21, 19:41)
sveikos 4u.gif noriu paklaust kaip jus keliat tas gyvates i skarda?nu man vienai niekaip neina,siandien mama padejo,tai dviese siaip ne taip...Gal yra kokiu gudrybiu? g.gif

Tą gyvatę aš pirma užprašau ant popieriaus, o tada į skardą, bet kai į silikoninę, tada reikia labai gražiai prašydint - pirma galva, tada po cm kitas kūno dalis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyyna85 @ 2011 04 21, 20:41)
sveikos 4u.gif noriu paklaust kaip jus keliat tas gyvates i skarda?nu man vienai niekaip neina,siandien mama padejo,tai dviese siaip ne taip...Gal yra kokiu gudrybiu? g.gif

aš tik iš savo asmeninės patirties galiu pasakyt, kaip buvo man. Jei skubu daryt, ir nespėja sviestas atvėst, tada ir tešla nuo šilto sviesto 'praskysta' būna sunku įkelt. Jei sviestas atvėsęs - įkelt jokių problemų man nekilo, buvo tvirtas tvirtutėlis bigsmile.gif
Atsakyti
mamukai, o kam nors buvo pavyke su 550 numerio miltais?
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2011 04 22, 12:12)
mamukai, o kam nors buvo pavyke su 550 numerio miltais?


ka tik padariau savo pirma simtalapi is 550 nr miltu, dabar kildinu, tai kai iskeps galesiu pasidalint patirtim ar pavyko
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2011 04 22, 12:12)
mamukai, o kam nors buvo pavyke su 550 numerio miltais?

as visada kepu tik iš tokių miltų ir gaunasi kuo puikiausiai, man netgi lengviau tampyt teslą iš paprastų miltų, o ne iš tų 405D, elastingesnė ji būna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vejaliene @ 2011 04 22, 13:17)
ka tik padariau savo pirma simtalapi is 550 nr miltu, dabar kildinu, tai kai iskeps galesiu pasidalint patirtim ar pavyko

kaip sekasi smile.gif
Atsakyti
nu mano kocelas jau orkaitej biggrin.gif ziuresim kas gausis, nes tampesi visai neblogai ir susisuko be jokiu parkiu.... Pergyvenu tik kad tesla buvo kietoka...na bet kuriuo atveju bus skani bulka velykoms lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniškio tai dar tik bandutės kildinasi... dar visas malonumas priesš akis lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi šiandien išsikepiau du,nieko sudėtingo biggrin.gif Vėliau įkelsiu parodyt kaip atrodo biggrin.gif
Atsakyti
mano susktas jau, bet labai storas, nes labai daug aguonu dejau ir viena sluoksni razinu visa, ir viena sezamu, na toks ne visai tikras, bet tampesi neblogai gavosi skyluciu man, gal paminkiau mazai, nors tu spragsejimu jau daug buvo, nu niekis siaip procesas nepasirode sunkus ir atimantis daug laiko, tik reik ne viena pyraga kept ir aisku kita kitoky.
na sausiu tuoj orkaiten paskui butinai pasigirsiu bigsmile.gif
Atsakyti
maniškis jau orkjaitėje, bet pasakiau sau, kad su Extra miltais daugiau nedarysiu schmoll.gif sunkiai tampėsi unsure.gif
Atsakyti
Iskepiau ir as savo pirma simtalapi wub.gif nors dar nepjoviau- laikysiu velykom, bet rezultatu esu laabai patenkinta -grozis wub.gif wub.gif wub.gif
man tampesi nerealiai gerai, jokiu plysimu, net iskociotas lakstas lengvai kelesi be jokiu skyluciu thumbup.gif
man irgi pasirode nepersudetingiausias dalykas, ir produktu nedaug susinaudoja, praktiskai tik svieso reikejo specialiai nusipirkti bet vat minkiau tai saziningai 35 minutes, net krupliai raudoni buvo, manau kad sitas etapas sudetingiausias visam procese. kogero nuo jo ir priklauso teslos tampymosi ypatybes g.gif
sekmes visoms ir graziu artejanciu svenciu 4u.gif
Atsakyti