Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(kristyyyna85 @ 2011 04 20, 16:52)
as irgi taip galvojau,bet pavyko is pirmo karto bigsmile.gif aisku dekui Dangiuk uz konsultacijas ir nuraminima,nes as biski tryzna biggrin.gif

Sutinku su kristyyyna85 smile.gif Nera taip baisu, kaip atrodo is pirmo zvilgsnio mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskis pirmas blynas kepa orkaiteje ax.gif jauciu bus pravalu pravalas doh.gif plyso man ziauriai, susukti graziai nepavyko verysad.gif ech, turbut ne man verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2011 04 20, 16:07)
Maniskis pirmas blynas kepa orkaiteje  ax.gif  jauciu bus pravalu pravalas  doh.gif  plyso man ziauriai, susukti graziai nepavyko  verysad.gif  ech, turbut ne man verysad.gif


nenusimink,dar tik pirmas 4u.gif svarbu bus skanu smile.gif kita karta gal geriau seksis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Solen @ 2011 04 20, 20:13)
nenusimink,dar tik pirmas 4u.gif svarbu bus skanu smile.gif kita karta gal geriau seksis mirksiukas.gif


aciu wub.gif
isties katik prapjovaiua neiskenciau, nu tikrai labai skanu thumbup.gif bendro labai gero vaizdo nera, nu bet skonis puikus thumbup.gif Velykoms kepsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 04 20, 14:30)
Pirma karta gyvenime aš šimtalapi paragavau prieš 6 metus, Alytaus rajone. Iki dabar jaučiu ta dieviška skoni  wub.gif Paskui pirkau vyro jubiliejui ( kazkur Dauguose pas moteri) , taip pat buvo mmmm.... wub.gif O daugiau ir nevalgiau nieko skanaus  unsure.gif Kolektyve dazniausiai perka Gulbinienes, tai jau po tokio "šedevro" nenoriu apie juos ir pagalvoti  schmoll.gif
Šaunuoles, man tai čia "kosmosas", Jusu šimtalapiai tokie, kokius aš valgiau tada.  4u.gif
Sekmes visoms  smile.gif

jo, mes kažkur Dauguose visada perkam biggrin.gif . Moterų ten kepančių šimtalapius - daug, bet kelios tą daro tobulai wub.gif Niekur tokių skanių nesu valgius.
Velykoms vieną užsakę ten esam, kitą pati maliavosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2011 04 20, 20:26)
aciu  wub.gif
isties katik prapjovaiua neiskenciau, nu tikrai labai skanu  thumbup.gif bendro labai gero vaizdo nera, nu bet skonis puikus  thumbup.gif  Velykoms kepsiu  biggrin.gif

sveikinam biggrin.gif drinks_cheers.gif as irgi ryt jau kepu,Velykom bus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 04 20, 15:30)
Pirma karta gyvenime aš šimtalapi paragavau prieš 6 metus, Alytaus rajone. Iki dabar jaučiu ta dieviška skoni  wub.gif Paskui pirkau vyro jubiliejui ( kazkur Dauguose pas moteri) , taip pat buvo mmmm.... wub.gif O daugiau ir nevalgiau nieko skanaus  unsure.gif Kolektyve dazniausiai perka Gulbinienes, tai jau po tokio "šedevro" nenoriu apie juos ir pagalvoti  schmoll.gif
Šaunuoles, man tai čia "kosmosas", Jusu šimtalapiai tokie, kokius aš valgiau tada.  4u.gif
Sekmes visoms  smile.gif


Teko Dzukijoj ne karta ragauti simtalapi,bet ,matyt,vis neypatinga kepeja papuldavo blush2.gif Man namuose keptas 100 kart skanesni buvo biggrin.gif Bandyk,tikrai nera taip sunku,kaip atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif noriu paklaust kaip jus keliat tas gyvates i skarda?nu man vienai niekaip neina,siandien mama padejo,tai dviese siaip ne taip...Gal yra kokiu gudrybiu? g.gif
Atsakyti
o ka dedate i skardos viduri?

ar galima deti pvz dvigubai daugiau aguonu? blush2.gif

"Mieles uzpilti sauksteliu cukraus ir saukstu drugno pieno ( tegu pakyla)." kaip suprasti kad mieles pakilo ir kiek laiko jos kyla?

kepsiu velykoms, tai ar skonis/sviezumas nukentes jei kepsiu penktadieni?

kai jau idedame i norima forma - parasyta dar pakildinti. tai vel kol dvigubai pakils? ar tik truputi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...Dream...: 21 balandžio 2011 - 21:19
QUOTE(...Dream... @ 2011 04 21, 22:58)
o ka dedate i skardos viduri?

ar galima deti pvz dvigubai daugiau aguonu?  blush2.gif

"Mieles uzpilti sauksteliu cukraus ir saukstu drugno pieno ( tegu pakyla)." kaip suprasti kad mieles pakilo ir kiek laiko jos kyla?

kepsiu velykoms, tai ar skonis/sviezumas nukentes jei kepsiu penktadieni?

kai jau idedame i norima forma - parasyta dar pakildinti. tai vel kol dvigubai pakils? ar tik truputi?

kai mieles pradeda truputi burbuliuoti, tada jau tinkamos mirksiukas.gif
2-3 diena jis skaniausias
aguonu pamenu viena mamyte labai daug dejo, tai laaabai daug atrode ir kiek pamenu nelabai pakilo g.gif bet truputi daugiau manau nieko tokio smile.gif
dvigubau nebepakils, pakildink 30min -60min
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2011 04 21, 22:59)
kai mieles pradeda truputi burbuliuoti, tada jau tinkamos  mirksiukas.gif
2-3 diena  jis skaniausias
aguonu pamenu viena mamyte labai daug dejo, tai laaabai daug atrode ir kiek pamenu nelabai pakilo  g.gif bet truputi daugiau manau nieko tokio  smile.gif
dvigubau nebepakils, pakildink 30min -60min

oi aciu laaabai 4u.gif rytoj kepsiu bigsmile.gif
Atsakyti
[kepsiu velykoms, tai ar skonis/sviezumas nukentes jei kepsiu penktadieni?

sveikutės brangosios.
aš esu girdėjusi jog šį stebūklą pataria apie savaitę laikyti , poto jis tipo susistovi, tai pats geriausias, taip sakė sena, sena kepėja mirksiukas.gif
Atsakyti