Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(jolanta.jjolanta @ 2011 04 19, 14:44)
sveikutės kepėjėlės.
ar kepdamos šimtalapį dažnai laistote sviestaku kepantį .

ištraukusi užpilu kelis šaukštus, kartais prieš uždengdama, bet ne visada... ax.gif
Atsakyti
siandiena norejau nusipirkti miltu 405 D, bet maciau tik karaliskus, o jie tokie smeliniai, kazkaip abejoju kad jie tinka. gal kas gali patarti butent kokie tinka, gal net su nuotrauka, buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
sveikos,nu ka prisiduodu,simtalapis isejo nerealusssss biggrin.gif Fotikas grybavo,tai labai susiliejo fotkes,jei ikelciau vistiek vaizdo nesimatytu blush2.gif tikrai labai skanu,nors kol tampiau ir kociojau keikiausi nes plyso.Bet kai sau paskanaut,tai tos kliurkos nesvarbu.Vienintelis dalykas ka kitakart kitaip daryciau,tai kazka deciau i formos vidury,nes pyragas i sonus pradejo plestis,nors turejo i virsu.Tai vat cia klausimas kyla ka ten det,nes sako skarbonke irgi negerai,prie aukstos temperaturos ten keiciasi jos savybes ir negerai,prisivalgysim dar ko nuodingo.. g.gif Ka jus dedat?
Atsakyti
QUOTE(jolanta.jjolanta @ 2011 04 19, 15:44)
sveikutės kepėjėlės.
ar kepdamos šimtalapį dažnai laistote sviestaku kepantį .


Niekada nelaistau smile.gif
QUOTE(kristyyyna85 @ 2011 04 19, 18:10)
Tai vat cia klausimas kyla ka ten det,nes sako skarbonke irgi negerai,prie aukstos temperaturos ten keiciasi jos savybes ir negerai,prisivalgysim dar ko nuodingo.. g.gif Ka jus dedat?

As dejau skarbonke ir kavinuka(na ta,vienam puodeliui),bet abu vienetus apvyniojau kepimo popierium dviem sluoksniais. Pirma karta nedejau,tai irgi skanus buvo,bet kazkaip labiau padege apacia,gal sakau sviestui daugiau vietus kur plaukt ir dege g.gif cool.gif Bet ydejus tas skarbonkes viskas gerai.Ai,dar i vidu tu indu vandens ipyliau,bet cia is baimes,kad neapdegtu,nes mano orkaite labai prasta.
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2011 04 19, 20:14)
Niekada nelaistau  smile.gif

As dejau skarbonke ir kavinuka(na ta,vienam puodeliui),bet abu vienetus apvyniojau kepimo popierium dviem sluoksniais. Pirma karta nedejau,tai irgi skanus buvo,bet kazkaip labiau padege apacia,gal sakau sviestui daugiau vietus kur plaukt ir dege  g.gif  cool.gif  Bet ydejus tas skarbonkes viskas gerai.Ai,dar i vidu tu indu vandens ipyliau,bet cia is baimes,kad neapdegtu,nes mano orkaite labai prasta.

vovo as irgi masciau gal ta skarbonke folija uzvyniot g.gif taip ir darysiu kitakart 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyyna85 @ 2011 04 19, 17:10)
Ka jus dedat?

Molinį puoduką mirksiukas.gif smagu, kad pasisekė drinks_cheers.gif thumbup.gif

aš šiandien pradedu maratoną, o orkaitė ožiuojas... doh.gif mb vos užkūrė vakar duonai, tai sakiau, kaip įjungsiu, taip ir neišjungsiu, kol nebaigsiu, bet namuose bus pragaras..... doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif o Butina kazka ideti i ta vidury ane? g.gif tada jis nesipucia i sonus ar kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2011 04 20, 09:39)
Sveikos  4u.gif  o Butina kazka ideti i ta vidury ane?  g.gif tada jis nesipucia i sonus ar kaip?  g.gif

na man skonis tikrai nenukentejo kad jis i sonus pradejo plestis, bet siaip tai kitakart bandyciau ji i virsu kildint labiau,dedama kazka i vidury mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirma karta gyvenime aš šimtalapi paragavau prieš 6 metus, Alytaus rajone. Iki dabar jaučiu ta dieviška skoni wub.gif Paskui pirkau vyro jubiliejui ( kazkur Dauguose pas moteri) , taip pat buvo mmmm.... wub.gif O daugiau ir nevalgiau nieko skanaus unsure.gif Kolektyve dazniausiai perka Gulbinienes, tai jau po tokio "šedevro" nenoriu apie juos ir pagalvoti schmoll.gif
Šaunuoles, man tai čia "kosmosas", Jusu šimtalapiai tokie, kokius aš valgiau tada. 4u.gif
Sekmes visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 04 20, 15:30)
Pirma karta gyvenime aš šimtalapi paragavau prieš 6 metus, Alytaus rajone. Iki dabar jaučiu ta dieviška skoni  wub.gif Paskui pirkau vyro jubiliejui ( kazkur Dauguose pas moteri) , taip pat buvo mmmm.... wub.gif O daugiau ir nevalgiau nieko skanaus  unsure.gif Kolektyve dazniausiai perka Gulbinienes, tai jau po tokio "šedevro" nenoriu apie juos ir pagalvoti  schmoll.gif
Šaunuoles, man tai čia "kosmosas", Jusu šimtalapiai tokie, kokius aš valgiau tada.  4u.gif
Sekmes visoms  smile.gif

Bijuna, pabandyk ir tu! Prisijungsi prie musu - kepanciu simtalapius! mirksiukas.gif Tik daugiau drasos ir ryzto!!! smile.gif
Atsakyti
Bijau, kad dar nedaaugau iki Jusu ax.gif
Čia kaip su gelių darželiu, pradedi nuo rūtų, ramuniu, bijunu o tik paskui, kai jau daug žinai ir daug moki gali pradeti sodinti rožes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 04 20, 15:56)
Bijau, kad dar nedaaugau iki Jusu ax.gif
Čia kaip su gelių darželiu, pradedi nuo rūtų, ramuniu, bijunu o tik paskui, kai jau daug žinai ir daug moki gali pradeti sodinti rožes  biggrin.gif

as irgi taip galvojau,bet pavyko is pirmo karto bigsmile.gif aisku dekui Dangiuk uz konsultacijas ir nuraminima,nes as biski tryzna biggrin.gif
Atsakyti