Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(Cool Mama @ 2011 12 05, 18:17)
aaaa... pakociuot  biggrin.gif ... viena raide, ir visai kitas zodis  tongue.gif as net google visagalyje ieskojau, ka reiskia tesla pakukciot  biggrin.gif

.. nu kaip sunku su ta gramatika karsta.gif ..... biggrin.gif
Atsakyti
Patarkit verysad.gif Jau 4 kartus vargau, gaunasi jis man ir sluoksniuotas ir skanus ir viskas kaip turi buti su skoniu ir isvaizda, bet vargstu be proto, kai tik pradedu tampyti tesla ji pradeda trukineti, net netrukineti, o plysti jei didesnis plotas ir nors tu ka frusty.gif, tada tampau nedidelius gabaliukus, zodziu vargas, ka as ne taip darau?
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2011 12 07, 20:57)
Patarkit  verysad.gif Jau 4 kartus vargau, gaunasi jis man ir sluoksniuotas ir skanus ir viskas kaip turi buti su skoniu ir isvaizda, bet vargstu be proto, kai tik pradedu tampyti tesla ji pradeda trukineti, net netrukineti, o plysti jei didesnis plotas ir nors tu ka  frusty.gif, tada tampau nedidelius gabaliukus, zodziu vargas, ka as ne taip darau?


Gal tesla kietoka ? Minkstesne tesla lengviau tampyt.
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2011 12 07, 20:57)
Patarkit  verysad.gif Jau 4 kartus vargau, gaunasi jis man ir sluoksniuotas ir skanus ir viskas kaip turi buti su skoniu ir isvaizda, bet vargstu be proto, kai tik pradedu tampyti tesla ji pradeda trukineti, net netrukineti, o plysti jei didesnis plotas ir nors tu ka  frusty.gif, tada tampau nedidelius gabaliukus, zodziu vargas, ka as ne taip darau?

kokius miltus dejai? g.gif aš dedu 550D
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2011 12 08, 03:00)
Gal tesla kietoka ? Minkstesne tesla lengviau tampyt.

Nemanau, man net antra karta pasirode per minksta g.gif
Papildyta:
QUOTE(pasta222 @ 2011 12 08, 15:31)
kokius miltus dejai?  g.gif  aš dedu 550D

405D verysad.gif kaip as cia taip apsizioplijau doh.gif cia gi tiek parasyta buvo apie miltus. Jei cia beda. Bet pagal recepta 405D rekomenduojami g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kava&arbata: 08 gruodžio 2011 - 15:33
As miltus naudoju 405D ,taip kaip ir parasyta.Naudoju Malsenos Karaliskus,nes KG> Extra labai netiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2011 12 08, 16:31)
Nemanau, man net antra karta pasirode per minksta  g.gif
Papildyta:

405D verysad.gif kaip as cia taip apsizioplijau  doh.gif cia gi tiek parasyta buvo apie miltus. Jei cia beda. Bet pagal recepta 405D rekomenduojami  g.gif

405D miltais nekepiau schmoll.gif tik 550D malsenos, isitampo visada puikai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2011 12 08, 20:59)
405D miltais nekepiau schmoll.gif tik 550D malsenos, isitampo visada puikai smile.gif

Aciu 4u.gif Bandysiu vel doh.gif
Atsakyti
Labutės 4u.gif Niekada nekepiau šimtalapio ir net bijau bandyt, visų pirma neturėčiau ant ko perkelti didelio lakšto ištampytos tešlos (nebent ant skalbimo masinos ar dujines viryklės dangčio), visų antra įsivaizduoju kaip nusigraužčiau nagus iki alkūnių, jei sunaudojus tiek gero sviesto jis nepavyktų... doh.gif
Bet man dabar man kilo mintis, kurią tik jūs galite nugesinti blush2.gif , jeigu pakepti na tokį netikrą šimtalapį, nusipirkus sluoksniuotos mielinės Mantingos tešlos, ją pakočiojus, patampius ir pan.? O gal kas ir bandėt? bigsmile.gif
Atsakyti
Bet tai vistiek kočiot, tampyt ir tas pats sviestas susinaudos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 12 13, 10:41)
Bet tai vistiek kočiot, tampyt ir tas pats sviestas susinaudos  unsure.gif

Bet tai nors tešlos daryti nereiks bigsmile.gif ir plotas tešlos mažesnis kaip įsivaizduoju, šimtalapiukas mažesnis smile.gif
Man ta tešla bandelėms tai baisiai tiko ir patiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Griaustinė @ 2011 12 13, 08:14)
Bet tai nors tešlos daryti nereiks  bigsmile.gif  ir plotas tešlos mažesnis kaip įsivaizduoju, šimtalapiukas mažesnis smile.gif
Man ta tešla bandelėms tai baisiai tiko ir patiko  rolleyes.gif

Tai kad tešlą padaryt lengviausias darbas šiame recepte biggrin.gif
Atsakyti