Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

nu aš tai vakar vėl kepiau...vėliau nufotkinsiu ir idėsiu, bet man vistiek atrodo, kad ne taip gavosi, jau kaip bulka nesigavo, bet sluoksniai kažkur dingo, tešla buvo tokia minkšta, kai padėjau tuos rutuliukus pakilt tai jie man biški į šalis nuėjo
Atsakyti
***** nesekas šiandien doh.gif
Mielės taip gražiai suputojo, o rutuliukai tešlos nekyla... Įtariu reik naują tešlą minkyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 12 03, 17:16)
***** nesekas šiandien  doh.gif
Mielės taip gražiai suputojo, o rutuliukai tešlos nekyla... Įtariu reik naują tešlą minkyt  unsure.gif


Nemeskit, gink dieve... gal namie ner silta, ir pakils tikrai, tik ilgiau vyks procesas.. jau galit po truputi pradet tampyt, o kiti pakils,kol kitus tampysit.
Atsakyti
Neišmečiau. sudėjau į maišelį, dabar kitą padėjau kilti. Šilta namie, visada labai greit iškildavo,kas čia šiandien yra nesuprantu g.gif
Atsakyti
As su savo simtalapiu susivelinau, ir dariau tik siandien.. Kazkokia nesekminga diena nes ir man ejosi labai prastai,beproto prastai sad.gif , gerai kad tortas paruostas, o taip netureciau ka rytoj i svecius veztis... O norejau ir su simtalapiu nustebinti ax.gif ...

Zodziu visu pirma tesla nesiminke, sudejus vius miltus, kvaila kad nedejau po truputi paminkant.. Tad kai supyliau, tai tesla buvo kaip akmuo, minkiau minkiau, maniau issiminkys... Tepiau rankas sviestu, ir gan gausiai, bet tesla galima sakyt ir liko tokia pati.. Visdelto po pusvalandzio tos kietos teslos gabalo minkymo, padalinau ir palikau kilti... Iskilo graziai..bet Tik vos pradejau tampyt ir pamaciau,kad tesla buvo labai "grubleta" ,speju nuo sviesto,kuriuo vis tepiau rankas ir tesla,kad suminkstetu... siaip iskilusi buvo minksta, bet vos patempus plysinejo is visu pusiu ... Zodziu, istampiau , suplesiau visa tesla, visus 5 sluoksnius,pertepiau sviestu, pribarsciau cukraus, bet aguonu nedejau, nes zinojau kad sh.. Gausis o ne simtalapis, cinamonu apibarsciau ir susukau.. Gavosi cinamonine riebi bulka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cool Mama: 04 gruodžio 2011 - 01:22
QUOTE(Cool Mama @ 2011 12 04, 01:19)
Zodziu visu pirma tesla nesiminke, sudejus vius miltus, kvaila kad nedejau po truputi paminkant.. Tad kai supyliau, tai tesla buvo kaip akmuo, minkiau minkiau, maniau issiminkys...

kai per kieta tešla dėl miltų kiekio, visada galima įpilti papildomai skysčio - pieno ar vandens
Atsakyti
QUOTE(EIVA @ 2011 12 02, 21:30)
Ar pagal Cipciuko receptą kepta?  Lakštus kočiojot ar tampėt ? 100 balų  thumbup.gif


ačiu:4u: taip, receptas tas, pakukčiota ir tampyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2011 12 04, 12:40)
ačiu:4u:  taip, receptas tas,  pakukčiota ir tampyta smile.gif


ka reiskia, pakukciota blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2011 12 04, 12:48)
ka reiskia, pakukciota  blush2.gif ?

su kočelu biggrin.gif ....o dar yra kitu budu pakučiot g.gif .... lotuliukas.gif
Atsakyti
as vakar kepiau pagal Cipciuko recepta, bet pirmas blynas nelabai gavosi, per slapios aguonos buvo, pradejo begti skystis besukant verysad.gif bet ranku nenuleidziu bandysiu savaitgali kita iskepti smile.gif tikiuosi si karta pavyks
Atsakyti
Nu aš tai privargau su šituo šimtalapiu doh.gif Kažin ar kada kils noras dar bandyt lotuliukas.gif
Norėjautų plonų sluoksniukų, tai ištampiau permatomai. kitus sluoksnius tampiau ant jau ištampyto, ne perkelt - neįmanoma misija. GAliausiai suvyniot tapo išbandymas, o po to perkelt doh.gif Toks visas tižas,minkštas doh.gif
O po to pasvilinau gerokai lotuliukas.gif Bet vyras sakė,jei neprisvilinčiau kitą kartą,būt visai labai skanu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2011 12 04, 13:07)
su kočelu biggrin.gif ....o dar yra kitu budu pakučiot g.gif .... lotuliukas.gif


aaaa... pakociuot biggrin.gif ... viena raide, ir visai kitas zodis tongue.gif as net google visagalyje ieskojau, ka reiskia tesla pakukciot biggrin.gif
Atsakyti