Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

aisku,nesu kepusi formoj,visada skardoj. gerai viskas gausis,nereikia taip nusiteikti. ruoskis kava ir smaguriauk.tik foto nepamirsk ikelti 4u.gif
Atsakyti
nu va ir nesigavo jis man, sausas kaip bulka ;(
user posted image
Atsakyti
susigere visus riebalus?
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2011 12 01, 20:25)
susigere visus riebalus?

tai kad man jie visi išbėgo, o kepiau tortinėj...tortinė tuščia buvo..bet jei jie išbėga, o susigeria tik įdugną, tai kaip tas vidus tada ne sausas? man kol kas tai neįmanoma misija sad.gif
Atsakyti
QUOTE(tinulia84 @ 2011 12 01, 18:40)
tai kad man jie visi išbėgo, o kepiau tortinėj...tortinė tuščia buvo..bet jei jie išbėga, o susigeria tik įdugną, tai kaip tas vidus tada ne sausas? man kol kas tai neįmanoma misija sad.gif

todėl ir sausas kad viskas išbėgo, tortinėje formoje netinka jį kepti, nes per dugna išbėga ax.gif , o šiaip atrodo visai gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tinulia84 @ 2011 12 01, 19:40)
tai kad man jie visi išbėgo, o kepiau tortinėj...tortinė tuščia buvo..bet jei jie išbėga, o susigeria tik įdugną, tai kaip tas vidus tada ne sausas? man kol kas tai neįmanoma misija sad.gif

as dar kepdama vis apipilu tuo paciu sviestu is virsaus. bandyk kita karta skardoje kepti (isklotame kepimo popieriumi)
Atsakyti
Laiku paskaičiau apie tortinę unsure.gif Nes irgi būčiau kepus joje, kitokios neturiu, tik stiklinę formą kepimui unsure.gif
Atsakyti
niu ačiū jums labai visoms, vistiek aš jį dar kepsiu smile.gif kadanors pavyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 12 01, 20:41)
Laiku paskaičiau apie tortinę  unsure.gif Nes irgi būčiau kepus joje, kitokios neturiu, tik stiklinę formą kepimui  unsure.gif

o tai skardos irgi neturi?(pacios paprasciausios,kurios orkaitese buna)
joje geriausiai kepa
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2011 12 01, 19:52)
o tai skardos irgi neturi?(pacios paprasciausios,kurios orkaitese buna)
joje geriausiai kepa

aš silikoninėje kepu tai nieko nėra geriau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 12 01, 19:41)
Laiku paskaičiau apie tortinę  unsure.gif Nes irgi būčiau kepus joje, kitokios neturiu, tik stiklinę formą kepimui  unsure.gif


Jei desit i tortine, tai istieksit kepimo popieriumi. Bet ir stiklinej puikiai iskeps. O as kepu tokioj gelezinej skardelej, apvalioj,26 cm skersmens, tos kur italiskos buna. Labai puikiai iskepa ir iskyla. Ir netgi patarciau kepti kokiame siauresniame inde, nei kad standartine orkaites skarda, tada pyragas netezta i sonus,o puciasi i virsu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(k.lapelyte @ 2011 12 01, 19:52)
o tai skardos irgi neturi?(pacios paprasciausios,kurios orkaitese buna)
joje geriausiai kepa


Bet pasiduoda daugiau i sonus.. man tai nepatinka, kelis kart kepiau taip..
Atsakyti
QUOTE(tinulia84 @ 2011 12 01, 19:22)
nu va ir nesigavo jis man, sausas kaip bulka ;(
user posted image

tinulia84, kaip matau nesi teslos krastu apipjausciusi. As visada apipjaustau ir is ju iskepu bulkutes su cukrumi. Jei nenupjaustai - tie krastai issipucia ir buna kaip bulka mirksiukas.gif
O siaip saunuole, kad nenuleidi ranku.
Atsakyti