Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(Musiukass @ 2011 04 12, 17:35)
fantastiškai atrodo  thumbup.gif kaip išsižiočiau, kaip kąsčiau (tą be uogienės) tik pakepčiau dar daugiau jį (bet čia skonio reikalas). Vaizdas tai 100 balų thumbup.gif

Ačiukas 4u.gif dėl kepimo minėjau, kad mano skrandžui peilis, o taip nuretusi verysad.gif
Atsakyti
Kepiau praeita nakti simtalapi is dvigubos normos(gal tiksliau pilnos).Kiek didesne dalis nei puse - su aguonom,kita dalis su varske.Skanuuuu ax.gif
user posted image
Ir vel didelis aciu,Cipciukui.Niekaip negaliu atsidziaugt,kad sita skanesta issikepu namie ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2011 04 13, 13:41)
Kepiau praeita nakti simtalapi is dvigubos normos(gal tiksliau pilnos).Kiek didesne dalis nei puse - su aguonom,kita dalis su varske.Skanuuuu  ax.gif


skanuuuu niam thumbup.gif , o kaip su varške skonis giaras bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2011 04 13, 19:22)
skanuuuu niam thumbup.gif , o kaip su varške skonis giaras bigsmile.gif


Bent jau vyrui sake net skaniau ,nei su aguonom.Man skanu ir vienaip,ir kitaip.Kepsiu dabar visada puse tokio,puse kitokio.
Dar beminkant tesla nuzvelgiau miltu pokiuku ir siurpas perejo ,ziuriu - 550D ,o Cipciukas rase,kad tinka 405D,prima kart su jais ir kepiau.Baimes buvo,kad nesigaus,bet tfu tfu tfu,viskas ok.
Atsakyti
Oj saunuoles 4u.gif

Bandysiu ir as ax.gif , tik gal galit pasakyti ar is puses recepto produktu gausis? Nenoriu pirma karta didelio kepti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2011 04 14, 09:22)
Oj saunuoles  4u.gif

Bandysiu ir as  ax.gif , tik gal galit pasakyti ar is puses recepto produktu gausis? Nenoriu pirma karta didelio kepti  g.gif

Zinoma, kad gausis, tik mazesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ir as kaupiuosi velykoms kepti si grandijozini kepini ax.gif

Reikia paskaitineti buvusias temas apie minkyma duonkepej ax.gif ir dar norejau... labaiusiai baiminuosi del viniojimo, kad vel trukines ir snipstas gausis, o jeigu pabandyti ant stalo patiesti maistine plevele, o tik po to ant jos jau lapus tampyti....paskui sukant manau butu lengviau, bent jau kad nesuplys tai tikrai...ka manot g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2011 04 15, 20:00)
Na ir as kaupiuosi velykoms kepti si grandijozini kepini  ax.gif

Reikia paskaitineti buvusias temas apie minkyma duonkepej  ax.gif  ir dar norejau... labaiusiai baiminuosi del viniojimo, kad vel trukines ir snipstas gausis, o jeigu pabandyti ant stalo patiesti maistine plevele, o tik po to ant jos jau lapus tampyti....paskui sukant manau butu lengviau, bent jau kad nesuplys tai tikrai...ka manot  g.gif ?


Maziau pergyvenk,kad plys tesla,na tik nepalikt storu vietu ir tu skyliu krastus kuo arciau sutempt vieni prie kitu.Plyso ir man,net pirmas lapas.Kad ir kaip stengsiuos saugot,bet ilgi nagai vistiek kepsteli,bet susisuko idealiai. Siuo keptu simtalapiu isvis esu labai patenkinta. Man ypac smagiai tampos antras ir sekantys lapai,kai jau dedi ant sviestuoto pries tai tampyto,rankom siek tiek spusteliu,kad priglustu labiau prie apatinio,o tada vis po dali atkeliu ir visa ranka tampau.
Atsakyti
Sveikos kepėjėlės 4u.gif aš pirmą kartą kepiau šimtalapį.Gavosi nelabai toks,koks turi būti,bet vistiek labai skanus,saldus ir šlapias thumbup.gif Nesisekė man tų lakštelių tampyt,susisukau labai greitai,po poros valandų jau kepė orkaitėj mirksiukas.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikutes! Jau kiek laiko vis veizu i jusu sumtalapius,tyrineju receptus-v.z. kaupiuos naujam bandymui fitness4.gif (net savaji itraukiau i savo uzmacias,sake pades su tampymu thumbup.gif )
Tik turiu viena klausymeli-AR GALIMA VIETOJ SLAPIU MIELIU(svieziu) NAUDOTI SAUSAS,JEI TAIP-TAI KIEK JU REIKTU GAMINANT PAGAL CIPCIUKO RECEPTA(25 gr )?
Ir dar-kokio dydzio kiausiniai turetu buti (pas mane XXL-tai gal dvieju per akis?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Divia: 16 balandžio 2011 - 20:58
sveikos 4u.gif man irgi idomu,kaip suprast 2,5kiausinio.Cia turima omeny 3mazi arba 2dideli?ar kaip? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyyna85 @ 2011 04 17, 10:52)
sveikos 4u.gif man irgi idomu,kaip suprast 2,5kiausinio.Cia turima omeny 3mazi arba 2dideli?ar kaip? bigsmile.gif

Plak tris ir nesuk galvos mirksiukas.gif

Vienas maniškių biggrin.gif
user posted image
Atsakyti