Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(k.lapelyte @ 2011 12 01, 13:13)
mano vyrui siltas skanesnis,o man atveses
bet ,zinoma,kai toks didelis noras,tai valgau ir silta biggrin.gif
kaip tik jau darau dabar ji thumbup.gif  thumbup.gif

niu užkrėsi ir mane, jaučiu po pietų lėksiu pirkt produktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tinulia84 @ 2011 12 01, 12:59)
niu užkrėsi ir mane, jaučiu po pietų lėksiu pirkt produktų  biggrin.gif

lek, tikrai vertas darbo pyragas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2011 12 01, 14:20)
lek, tikrai vertas darbo pyragas thumbup.gif

idek paskui kaip tau gausis wink.gif ir as idesiu, nors itariu, kad pirma karta man nelabai gausis taip kaip jums wink.gif
Atsakyti
Nu dar pašnekėkit... sėdžiu, seilėjuos... blush2.gif o išsikept negaliu - prisivilkau namo kalną darbo... doh.gif

Beje, pas mus halės turguje atsirado šimtalapio, klausiau, neva Kuršėnų gamybos... bet pjūvis - sausas, su nemaltom aguonom, lapelių sunku įmatyt ir jokio kvapo... nes kai iškepa ir , pvz, stovi supakuoti, mane užod būtent jų kvapas - sodrus, sunkus....
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 12 01, 13:54)
Nu dar pašnekėkit...  sėdžiu, seilėjuos...  blush2.gif o išsikept negaliu - prisivilkau namo kalną darbo...  doh.gif

Beje, pas mus halės turguje atsirado šimtalapio, klausiau, neva Kuršėnų gamybos... bet pjūvis - sausas, su nemaltom aguonom, lapelių sunku įmatyt ir jokio kvapo... nes kai iškepa ir , pvz, stovi supakuoti, mane užod būtent jų kvapas - sodrus, sunkus....

gal kad sviestas dedasi,buna tas malonus kvapas.
parduotuvese tai net nesitikiu ,kad jie des sviesta,vien augaliniai riebalai
Atsakyti
na stai mano sitalapiai
user posted image

user posted image
Atsakyti
Kokie gražūs mega_shok.gif Aš laukiu savaitgalio, bandysiu gaminti bigsmile.gif

Ką reiškia ištampyti? kaip tip plonai ištampyti g.gif
Atsakyti
kol nebuvau nei vieno kepusi ir as galvojau kaip taip galima istampyti,o kai pradedi tai laaabai lengvai tamposi man jie. istampytas vienas lakstas pas mane buna kazkur 55x65
o kaip tampyti parasyta pirmame psl.as visada darau pagal cipciuko recepta
Atsakyti
Na taip,aš ir darysiu pagal cipciuko receptą, bet tai taip imama į rankas ir tempiama. Niekad netampiau tešlos, nelabai įsivaizduoju. Skruzdėlynui ir tampyt reikėjo, žiūrėjau į tešlą ir nesupratau kaip tai daryt, tai kočiojau g.gif
Atsakyti
oo lapelyte kaip skaniai atrodo, mano tai dbr kepa, bet sviestas bėga ;( visa virtuvė prirūko, ir kai minkiau tešlą nelabai poškėjo sad.gif jaučiu š...gausis
Atsakyti
truputi pakociok ir tada ant stalo pasidejusi tampyk,uz vieno krasto patempti,tada uz kito,ir taip visa laika aplink laksta tampyti,tik ne staigiai traukti o po truputi,kad neplystu.bet jei ir plys nieko tokio,uzsides kitas lakstas.


tinulia84- sviestas visada buna isbeges,jo buna labai daug kepant,tik kai baigs kepti ,kai istrauksi skarda palik joje kokiu 10 min. tada jis susigers visa sviesta i save (liks keli saukstai)
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2011 12 01, 19:01)
truputi pakociok ir tada ant stalo pasidejusi tampyk,uz vieno krasto patempti,tada uz kito,ir taip visa laika aplink laksta tampyti,tik ne staigiai traukti o po truputi,kad neplystu.bet jei ir plys nieko tokio,uzsides kitas lakstas.
tinulia84- sviestas visada buna isbeges,jo buna labai daug kepant,tik kai baigs kepti ,kai istrauksi skarda palik joje kokiu 10 min. tada jis susigers visa sviesta i save (liks keli saukstai)

aš kepu torto formoj ir man iš jos lašėt pradėjo, tai blėką po apačią pastačiau, nu jaučiu batoas gausis ir tiek lotuliukas.gif
Atsakyti