Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(k.lapelyte @ 2011 11 29, 20:48)
iciau.bet vyras sako.... VEL lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

a..... smileysex.gif supratau biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
jau koks Pastos simtalapis blink.gif bigsmile.gif wub.gif ... man toks grazus nesigaus schmoll.gif blush2.gif doh.gif ...

merginos, kiek laiko simtalapis islieka skanus ir sviezias? kepus esu tik pora kartu,ir suvalgytas buvo labai greitai, tad nezinau.. o dabar man reikia padaryti 4 tortukus savaitgaliui, ir tas simtalapis.. simtalapio reikia sekmadieniui, jei iskepsiu ji ketvirtadieni, rytoj, ar isliks skanus iki sekmadienio smile.gif ?
aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2011 11 30, 16:03)
jau koks Pastos simtalapis  blink.gif  bigsmile.gif  wub.gif ... man toks grazus nesigaus schmoll.gif  blush2.gif  doh.gif  ... 

merginos, kiek laiko simtalapis islieka skanus ir sviezias? kepus esu tik pora kartu,ir suvalgytas buvo labai greitai, tad nezinau.. o dabar man reikia padaryti 4 tortukus savaitgaliui, ir tas simtalapis.. simtalapio reikia sekmadieniui, jei iskepsiu ji ketvirtadieni, rytoj, ar isliks skanus iki sekmadienio  smile.gif ?
aciu! 4u.gif

zinoma skaniausias pirmas 2 dienas.bet tikrai nesuges ir bus skanus jei valgysit sekmadieni,tik kai iskepsi ir visiskai atves,ji apviniok maistine plevele(ji islaikys sviezuma)
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2011 11 30, 16:03)
jau koks Pastos simtalapis  blink.gif  bigsmile.gif  wub.gif ... man toks grazus nesigaus schmoll.gif  blush2.gif  doh.gif  ... 

merginos, kiek laiko simtalapis islieka skanus ir sviezias? kepus esu tik pora kartu,ir suvalgytas buvo labai greitai, tad nezinau.. o dabar man reikia padaryti 4 tortukus savaitgaliui, ir tas simtalapis.. simtalapio reikia sekmadieniui, jei iskepsiu ji ketvirtadieni, rytoj, ar isliks skanus iki sekmadienio  smile.gif ?
aciu! 4u.gif

Sekmadieni jis bus be galo skanus, net nedvejok. Kepk mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas smile.gif užvedėt ir jūs mane ant šimtalapio smile.gif noriu labai smile.gif tik 25g mielių tai čia sausų ar tų normalių?
Atsakyti
normaliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2011 11 30, 19:16)

ačiū labai wink.gif mėginsiu ir aš kurią dieną blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tinulia84 @ 2011 11 30, 18:28)
ačiū labai wink.gif mėginsiu ir aš kurią dieną  blush2.gif

as ryt kepsiu,laukiu nesulaukiu blush2.gif
Atsakyti
Pasta,gedos turek biggrin.gif Pamatau ir vel uzsimanau,o seimyna sake atsivalge.Viena as jo nesurysiu...o jei surysiu nebus ka apsirengt doh.gif lotuliukas.gif
QUOTE(Cool Mama @ 2011 11 30, 16:03)
merginos, kiek laiko simtalapis islieka skanus ir sviezias? kepus esu tik pora kartu,ir suvalgytas buvo labai greitai, tad nezinau.. o dabar man reikia padaryti 4 tortukus savaitgaliui, ir tas simtalapis.. simtalapio reikia sekmadieniui, jei iskepsiu ji ketvirtadieni, rytoj, ar isliks skanus iki sekmadienio  smile.gif ?
aciu! 4u.gif

Man simtalapis pats skaniausias nuo antros dienos,tas jei kepsi siandien,sekmadieni jis bus labai skanus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2011 11 30, 17:36)
Man simtalapis pats skaniausias nuo antros dienos,tas jei kepsi siandien,sekmadieni jis bus labai skanus  4u.gif

Turiu klientų, kurie tik karštą valgo - iškepu ir daugių daugiausia po valandos 100lapis keliauja ant jų stalo. O man skaniau, kai pastovėjęs. Kaip sakoma - kiekvieno skonio reikalas
Atsakyti
mano vyrui siltas skanesnis,o man atveses
bet ,zinoma,kai toks didelis noras,tai valgau ir silta biggrin.gif
kaip tik jau darau dabar ji thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti