Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

Kas gautųsi maltas aguonas užšaldžius šaldiklyje? Taip tingisi kaskart su jom terliotis, kažin, jei porcijom užsišaldyti... Gal kas bandėt?
Atsakyti
QUOTE(Mėnulė @ 2011 11 29, 09:31)
Kas gautųsi maltas aguonas užšaldžius šaldiklyje? Taip tingisi kaskart su jom terliotis, kažin, jei porcijom užsišaldyti... Gal kas bandėt?

as bandziau,tikrai viskas puiku.Drasiai gali saldyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2011 11 29, 10:56)
as bandziau,tikrai viskas puiku.Drasiai gali saldyti  4u.gif

reikes ir man uzsisaldyti,maziau darbo bus
o kepu as ji labai daznai,nes digsta ziauriai greitai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 11 28, 20:58)
g.gif
Na ne naminis, parduotuvinis.aš uk ir man ji sūresnis nei lt. tai nežinau ar tiks  g.gif ne druska barstytas  biggrin.gif

Taj kad lietuviu parduotuveseyra visokio sviesto, kokio norite.. ax.gif

As irgi darysiu vel, senai labai jau ji dariau, ir paskutini karta taip skaniai gavosi, taip kad nusprendziau vel pasiterliot,,,

Man vyras padovanojo kombaina, tai noriu paklausti,ar tinka tesla minkyti kombaine,arkasnors minkote jame, ar visgi reikia rankomis, geriau?
Aciukas:)!
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2011 11 29, 12:43)
Taj kad lietuviu parduotuveseyra visokio sviesto, kokio norite..  ax.gif

As irgi darysiu vel, senai labai jau ji dariau, ir paskutini karta taip skaniai gavosi, taip kad nusprendziau vel pasiterliot,,,

Man vyras padovanojo kombaina, tai noriu paklausti,ar tinka tesla minkyti kombaine,arkasnors minkote jame, ar visgi reikia rankomis, geriau?
Aciukas:)!

manau tikrasis simtalapis daromis rankomis,nelabai ji ten ka ir isminko kombainas,o tik pavolios aplink ir viskas
nors parduotuvese kur perka simtalapius,tai tikrai niekas rankomis neminko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2011 11 29, 09:56)
as bandziau,tikrai viskas puiku.Drasiai gali saldyti  4u.gif

bigsmile.gif Ačiū.

O pasaldintas šaldot? Aš mąstau, kad reik be cukraus šaldyt, kai atšils pasaldinti g.gif

Dabar įsigudrinau "minkyt" su mikseriu blush2.gif Mažiau miltų įdedu, kad mikseris nepavargtų, o pabaigiu rankom likusius įminkyt.
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2011 11 29, 09:43)
Taj kad lietuviu parduotuveseyra visokio sviesto, kokio norite..  ax.gif

As irgi darysiu vel, senai labai jau ji dariau, ir paskutini karta taip skaniai gavosi, taip kad nusprendziau vel pasiterliot,,,

Man vyras padovanojo kombaina, tai noriu paklausti,ar tinka tesla minkyti kombaine,arkasnors minkote jame, ar visgi reikia rankomis, geriau?
Aciukas:)!


Tai kad lietuvių parduotuėj perku tik kruopas, niekad nereikėjo sviestoir dar nelabai sūdyto. Ačiū už variantą dar vieną, jau dabar tai tikrai rasiu 4u.gif Ir sainsbury radau netgi thumbup.gif

Aš kartais tešlą susimaišau duonkepėj, o kai pradeda kildint išjungiu ir minkau rankomis. Tai gal ir šimtalapiui tiktų šitaip g.gif
Atsakyti
ikeliu kad pakiltu noras kepti lotuliukas.gif
user posted image

dar vienas
user posted image

pjuvis.....kaip skanu buvo mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2011 11 29, 14:35)

žudikė cray.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 11 29, 16:26)
žudikė  cray.gif essen.gif

drinks_cheers.gif
jau antra diena apie ji svajoju (o savaitgali tik ka kepiau),o dar ta nuotrauka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2011 11 29, 16:28)
drinks_cheers.gif
jau antra diena apie ji svajoju (o savaitgali tik ka kepiau),o dar ta nuotrauka doh.gif


aš ,,bloga" mergaite lotuliukas.gif

nesvajojam, o imam bliuda ir ....... biggrin.gif
Atsakyti
imciau.bet vyras sako.... VEL lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo k.lapelyte: 29 lapkričio 2011 - 19:50