Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(dangiuk @ 2011 11 04, 13:46)
Vaišinamės  biggrin.gif



kaip skanu..... wub.gif duok kiek negaila bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2011 11 04, 14:58)
kaip skanu..... wub.gif duok kiek negaila bigsmile.gif

Nebėra.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 11 04, 16:16)
Nebėra....  doh.gif

verysad.gif teks paciai keptis g.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos mergytes, na ir as pabandziau sia nakti issikepti, pagal Cipciuko recepta, tik manau kad tesla truputi per kieta gavosi, nors 50g nedadejau, tai kita kart bandysiu dar su vandeniu daryti, tai bus matyti. Labai Jums dekui uz patarimus, labai jau praverte thumbup.gif Kita karta idesiu ir foto. O Jus gaminkit, gaminkit ir gaminkit, ekspermentuokim, nes as tik pagal receptus moku gaminti tongue.gif tai Jusu ekspermentai man liuks thumbup.gif biggrin.gif aciu Jums mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Ar tinka sūdytas sviestas?
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 11 28, 15:58)
Ar tinka sūdytas sviestas?

doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 11 28, 16:58)
Ar tinka sūdytas sviestas?

ka reiskia sudytas ? jei parduotuveje perkamas dvaro,naminis ir pan. tai jie visi yra kazkiek sudyti. tai su tokiu as ir darau
ar jus desit savo namini sviesta?
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 11 28, 14:02)

g.gif


Na ne naminis, parduotuvinis.aš uk ir man ji sūresnis nei lt. tai nežinau ar tiks g.gif ne druska barstytas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 11 28, 20:58)
g.gif
Na ne naminis, parduotuvinis.aš uk ir man ji sūresnis nei lt. tai nežinau ar tiks  g.gif ne druska barstytas  biggrin.gif

kitokio jus ten ir negausit,darykit su juo. na nebent labai jau surus butu,tada gali sugadinti skoni,o jei nedaug suresnis uz musisi,tai darykit 4u.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 11 28, 19:58)
g.gif
Na ne naminis, parduotuvinis.aš uk ir man ji sūresnis nei lt. tai nežinau ar tiks  g.gif ne druska barstytas  biggrin.gif

aišku, aš jau pamaniau, kad naminis sūdytas sviestas lotuliukas.gif
Atsakyti
na gal tas, kurio turiu nemažai, panašus į naminį g.gif
teks paieškot atidžiau bedruskio.
Atsakyti