Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

lapelyte,atrodo tai super....maniau,kad cia @drijos foto....
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2011 10 31, 20:02)
lapelyte,atrodo tai super....maniau,kad cia @drijos foto....

nu bet ir skanus velniokas thumbup.gif
Atsakyti
Taip,is visu isbandytu miltu,idealiausia tinka - Malsenos Karaliski. Su kitokiais daugiau ir nekepsiu. O bandymus atlikinet visai i nauda,ziurek,atrasim dar tobulesni recepta siam geriui biggrin.gif Aciu,atsiprasau nepamenu kuriai,kas ikele ta nuoroda kaip kepamas simtalapis,jo deka ir isbandziau siek tiek kitaip smile.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis mamytės šaunuolytės, kurioms gavosi tas išsvajotasis šimtalapis 4u.gif
o man nesigavo verysad.gif , gal miltai Extra kauno grūdų netinka? padėkit labai prašau blush2.gif
nesu užkietėjusi virtuvės karalienė, bet kartais norisi kažką skanaus pagaminti. Gal galit pasidalinti patirtim kokius miltus naudojat rolleyes.gif man gavosi kažkokia tešla kieta, nesitampė, visas sviestas išbėgo ir taip toliau... turbūt viskas gavosi blogiausia kas tik įmanoma, nors nusišauk su virtuvės rankena. padėkit nusivylusei kepėjai cool.gif LABAI PRAŠAU verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(graike.atene @ 2011 11 01, 18:14)
Labas vakarėlis mamytės šaunuolytės, kurioms gavosi tas išsvajotasis šimtalapis  4u.gif
o man nesigavo  verysad.gif  , gal miltai Extra kauno grūdų netinka?  padėkit labai prašau  blush2.gif
nesu užkietėjusi virtuvės karalienė, bet kartais norisi kažką skanaus pagaminti. Gal galit pasidalinti  patirtim kokius miltus naudojat  rolleyes.gif  man gavosi kažkokia tešla kieta, nesitampė, visas sviestas išbėgo ir taip toliau...  turbūt viskas gavosi blogiausia kas tik įmanoma, nors nusišauk su virtuvės rankena. padėkit nusivylusei kepėjai  cool.gif    LABAI PRAŠAU  verysad.gif

1. Sviestas TURI išbėgti, kai iškepa, pyragą palieki skardoj, tada sviestą sutraukia atgal;
2. Ekstra miltai man nei tiko, nei patiko, iš parduotuvinių geriausiai tiko karališki, ir, kaip bebūtų keista, Favorite...

Esu sakiusi, bet pasikartosiu - nesudėkit visų 500g iš karto, geriau paskui susidėt likutį nei dejuot, kad tešla per kieta... ax.gif
Atsakyti
Tesla sunkiau tampos,jei buna nelabai isminkyta arba per daug miltu. Su Ekstra miltais dariau ir as karta,tai nepatiko. Kazkokie jie netokie. Tiesios paskaiciau,kad reikia 405D ir naudojau juos,bet geriau su bet kokiais,nei su Ekstra.
Mano simtalapis "sprogo" biggrin.gif ,nors buvau kepus is 1kg. miltu cool.gif Zodziu derinam su posuniu ,kad jis tesla minkys tas 40min.,o as vel kepsiu simtalapi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(graike.atene @ 2011 11 01, 19:14)
Labas vakarėlis mamytės šaunuolytės, kurioms gavosi tas išsvajotasis šimtalapis  4u.gif
o man nesigavo  verysad.gif  , gal miltai Extra kauno grūdų netinka?  padėkit labai prašau  blush2.gif
nesu užkietėjusi virtuvės karalienė, bet kartais norisi kažką skanaus pagaminti. Gal galit pasidalinti  patirtim kokius miltus naudojat  rolleyes.gif  man gavosi kažkokia tešla kieta, nesitampė, visas sviestas išbėgo ir taip toliau...  turbūt viskas gavosi blogiausia kas tik įmanoma, nors nusišauk su virtuvės rankena. padėkit nusivylusei kepėjai  cool.gif    LABAI PRAŠAU  verysad.gif

Nepatariu Extra miltus naudot. Tikrai tikrai...
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 11 01, 19:29)

Esu sakiusi, bet pasikartosiu - nesudėkit visų 500g iš karto, geriau paskui susidėt likutį nei dejuot, kad tešla per kieta... ax.gif


nu aš kvailiukė sudėjau visus miltus iškart. Daugiau taip nedarysiu - nes iš kart pamačiau kad tešla per kieta. Ir tai atsiliepė tampymui......
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 11 03, 17:31)
nu aš kvailiukė sudėjau visus miltus iškart. Daugiau taip nedarysiu - nes iš kart pamačiau kad tešla per kieta. Ir tai atsiliepė tampymui......

viska sudejau is karto ir isejo liux. as visada naudoju tik malsena miltus
nieko nekeiciau recepturos dariau pagal cipciuka.isejo gerai tesla. gal per mazai isinkot tesla
dabar vel kepu ji wub.gif nu ziauriai skanus
arba gali buti kad nedakildinat mieliu,del to kieta gaunasi tesla
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo k.lapelyte: 03 lapkričio 2011 - 16:57
Man net nesuputoja mieles, bet iskyla tesla labai gerai. Ir minkau 7 minutes biggrin.gif rezultatas toks pat buna, kaip ir pusvalandi minkau biggrin.gif nuo miltu kiekio daugiausiai priklauso minstumas teslos. Dar ziurint kokio dydzio pas kuria kiausiniai, tai vienai daugiau sueina miltu, kitai maziau..
Atsakyti
Seimynos pageidavimu ir as kepiau vel.Tikiuosi,kad atsivalgys dabar jau nors siam kartui. O mieliu ir si karta nekildinau ir daugiau taip nedarysiu.Idealiai iskyla ta tesla,o lakstai issitampe super. Labai patiko mintis,kad galima minkyt trumpiau,tai sekanti karta taip padarysiu biggrin.gif ,nes visada minkau ne maziau 30min.,tai susylu,kaip sakant biggrin.gif
Atsakyti
Vaišinamės biggrin.gif

user posted image
Atsakyti