Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(La Perla @ 2011 10 12, 10:27)
na tikrai skanus buvo, tik as niekad nededu razinu nes pati ju nemegstu....

beje as visad tampau lapus ant pagalves, buvau kazkada idejus. Is visu variantu- man priimtiniausias smile.gif



Vis pasižiūriu ir pagalvoju, kad reikėtų t. y.labai norėčiau išsikepti tą skanėstą, bet bijau, kad nepavyks. Atleiskit, už kvailoką klausimą, bet nesuprantu ant kokios pagalvės jūs tampote tešlos lakštus? Gal galėtumėte man, baltai varnai, paaiškinti išsamiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perkūnija: 29 spalio 2011 - 20:42
QUOTE(perkūnija @ 2011 10 29, 21:41)
Atleiskit, už kvailoką klausimą, bet nesuprantu ant kokios pagalvės jūs tampote tešlos lakštus? Gal galėtumėte man, baltai varnai, paaiškinti išsamiau blush2.gif

ant paprasčiausios pagalvės smile.gif kuria guldome savo pavargusia galvele biggrin.gif
Atsakyti
Vakar vakare,tiksliau nakti kepiau simtalapi. Dariau siokius tokius pakeitimus - pyliau siek tiek daugiau vandens ,kociojau ant miltais barstyto darbastalio ir tada dejau ant aliejum tepto stalo tampymui,paskui kiekviena laksta vel kociojau ant miltu ir dejau ant virsaus istampyto ir tampiau. Pastebejimai tokie butu - tesla daug daug lengviau tampesi ir buvo elstingesne,pradzioje minkymas buvo nelabai malonus,nes tesla lipo prie ranku,bet netepiau aliejum,o po 5min. tesla jau nebuvo lipni,na gal siek tiek tik ir labai maloniai minkesi iki poksinciu pusleliu smile.gif Kociot ant miltu patiko daug labiau,o perkeltas tampymui lakstas tempesi idealiai,be plysimu.Tiesa,kadangi turiu ilgus nagus,tai vistiek sugebejau uzkabint paskutini laksta. Zodziu,nuo siol kepsiu tik sitaip. Dar reiktu skoni paragaut ir pjuvi paziuret,jei liks ir spesiu - ikelsiu foto biggrin.gif

Tiesa,as niekada netampau ant pagalves schmoll.gif ,visada tiesiai dedu ant paruosto stalo ir dedu lakstus viena ant kito,tiesiog issitamo iki tokio plonumo,kad nesugebeciau perkelt sveiko smile.gif

Ai,dar mieliu nekildinau blush2.gif ,pritrukau laiko,tad tik istryniaus su puse a.s. cukraus ir uzpylus pienu supyliau i pieno/kiausiniu plakini ,o tada jau i tesla.Tesla,zinoma,kildinau. Sita buda irgi naudosiu ir veliau,nes viskas puikiai iskilo ,o vis susitaupo 15min. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2011 10 30, 13:36)
Vakar vakare,tiksliau nakti kepiau simtalapi. Dariau siokius tokius pakeitimus - pyliau siek tiek daugiau vandens ,kociojau ant miltais barstyto darbastalio ir tada dejau ant aliejum tepto stalo tampymui,paskui kiekviena laksta vel kociojau ant miltu ir dejau ant virsaus istampyto ir tampiau. Pastebejimai tokie butu - tesla daug daug lengviau tampesi ir buvo elstingesne,pradzioje minkymas buvo nelabai malonus,nes tesla lipo prie ranku,bet netepiau aliejum,o po 5min. tesla jau nebuvo lipni,na gal siek tiek tik ir labai maloniai minkesi iki poksinciu pusleliu  smile.gif  Kociot ant miltu patiko daug labiau,o perkeltas tampymui lakstas tempesi idealiai,be plysimu.Tiesa,kadangi turiu ilgus nagus,tai vistiek sugebejau uzkabint paskutini laksta. Zodziu,nuo siol kepsiu tik sitaip. Dar reiktu skoni paragaut ir pjuvi paziuret,jei liks ir spesiu  - ikelsiu foto  biggrin.gif

Tiesa,as niekada netampau ant pagalves  schmoll.gif  ,visada tiesiai dedu ant paruosto stalo ir dedu lakstus viena ant kito,tiesiog issitamo iki tokio plonumo,kad nesugebeciau perkelt sveiko  smile.gif

Ai,dar mieliu nekildinau  blush2.gif  ,pritrukau laiko,tad tik istryniaus su puse a.s. cukraus ir uzpylus pienu supyliau i pieno/kiausiniu plakini ,o tada jau i tesla.Tesla,zinoma,kildinau. Sita buda irgi naudosiu ir veliau,nes viskas puikiai iskilo ,o vis susitaupo 15min. biggrin.gif

Tai jus pylete vandeni ar piena? O gal maisete piena su vandeniu g.gif
Lauksim foto mirksiukas.gif
Atsakyti
Pyliau vandeniu skiesta piena,paskui dar dapyliau vandens.Tiesa,piena as naudoju tikra,ne parduotuvini,bet manau nelabai skirtumas yra.
Simtalapi prapjoviau ir rezlatatu likau labai patenkinta,net valgant lakstus atskyriau,tai tokio plonumo,kad ir per iskepto gali laikrasti skaityt ax.gif Ikeliu nuotrauka,bet kokybe gavos toookia,kad blush2.gif doh.gif nezinau ar ka pamatysit.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2011 10 30, 21:31)
  Ikeliu nuotrauka,bet kokybe gavos toookia,kad  blush2.gif  doh.gif  nezinau ar ka pamatysit.


Nuotrauka nekokybiška, bet pyragas užtai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif seilės tik ištįso, negi reiks kauptis sau kept... biggrin.gif
Atsakyti



Šaunuolė . Pasirodo, tešla tikrai turi būti elastingesnė. Vanduo tinka. Taip visos bandydamos gal ir išgausim tikrąjį receptą bigsmile.gif .Gerai tamposi su Malsenos miltais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EIVA: 31 spalio 2011 - 09:42
Mano šimtalapis su daugiau pieno ir mažiau vandens man nelabai patiko, lakšteliai gavosi storesni truputį nei kitus kartus ir skoniu daugiau priminė mielinę tešlą.

Vakar dar vieną kepiau, kažkodėl tešla gavosi tragiška, labai sunkiai tampėsi, labai linkusi buvo plyšti, ty neelastinga, kai įdėjau į orkaitę, galvojau, kad visai gausis nesąmonė, bet iškepė visai nieko, bent jau skonis normalus: user posted image

Sekantį bandysiu kepti iš pieno ir vandens, manau, kad turėtų būti elastingesnė tešla.
Atsakyti
Na, ir as bandziau piena skiesti vandeniu. ziuresim, kas gausis g.gif Tesla tikrai elastingesne, tampesi idealiai, tik man kazkaip sikart lakstai storesni buvo g.gif Bet susisuko irgi labai gerai, nebego joks sviestas ar pan.kaip budavo anksciau. isejo toks tvirtas(man jau labiau panasu i tikruosius- kai kuriu jusu gamintus biggrin.gif , nes kitus kartus net i skarda neikledavau, plysdavo visas doh.gif
Ziuresim, koks bus skonis. Jei pavyks- nufotkinsiu 4u.gif
Atsakyti
pagaliau ir as pasiryzau daryti. nera taip ir sunku,kai pradedi dirbti smile.gif
labai skanus(dariau pagal cipciuko recepta)
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2011 10 31, 16:55)
pagaliau ir as pasiryzau daryti. nera taip ir sunku,kai pradedi dirbti  smile.gif


thumbup.gif thumbup.gif pribaigėt, jei rytoj spėsiu anksčiau grįžt, kepsiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 10 31, 18:09)
thumbup.gif  thumbup.gif pribaigėt, jei rytoj spėsiu anksčiau grįžt, kepsiu  cool.gif

biggrin.gif
Atsakyti