Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(liucijabalt @ 2011 10 24, 14:00)
Daza, be galo gražus  essen.gif  Sakyčiau - tobulas  thumbup.gif

pritariu ir as drinks_cheers.gif reiks ilgaji svaitgali issikepti smile.gif
Atsakyti
Planuoju ir as bandyt kept šį pyragą. Nesu net ragavus, bet vienas draugas labai jau nori jo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ir aš nebuvau ragavusi, tik girdėjusi, kai pirmą iškepiau - dar šiltą paragavau, pagalvojau, kad nieko ypatingo, bet kai paragavau normaliai susistovėjusį, tai svajoju apie jį kas ryt, kai kavą geriu.
Aš irgi ilgajam savaitgaliui kepsiu, važiuosim pas gimines, reiks nusivežti... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daza @ 2011 10 24, 13:34)
Mano paskutiniai šimtalapiai.

Super thumbup.gif Nuostabus simtalapis.

Merginos,gal kuri bandet daryt kiek slapesne tesla? Reiks issikept savaitgali,bet vis akyse stovi tas filmukas,kur karaimu moteris tampo ta tesla,man ji ten tooookia minksta,kad mastau pabandyt daryt kiek skystesne tesla.
Sviesta dedu koks po ranka papuola,bet koki 100gr. dedu Ghi sviesto,kitaip sakant 100% sviestas.
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2011 10 26, 10:11)
Super  thumbup.gif  Nuostabus simtalapis.

Merginos,gal kuri bandet daryt kiek slapesne tesla?  Reiks issikept savaitgali,bet vis akyse stovi tas filmukas,kur karaimu moteris tampo ta tesla,man ji ten tooookia minksta,kad mastau pabandyt daryt kiek skystesne tesla.
Sviesta dedu koks po ranka papuola,bet koki 100gr. dedu Ghi sviesto,kitaip sakant 100% sviestas.

Si savaitgali eksperimentuosiu,jeigu bus gerai,tai parasysiu kaip dariau ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal vietoj pieno reiktų vandenį pilti? Gal tada ji būtų elastingesnė?
Gaila laiko ir produktų, jei eksperimentas visai nenusisektų...
Jei kas eksperimentuosit, būtinai parašykit kaip sekėsi.

Aš jau eksperimentavau su Tuperware indu, išplaktu pilnai, paplaktu ir visai neplaktu kiaušiniu. Mano išvada, reikia minkyti rankomis ir kiaušinius išplakti tikrai gerai.
Atsakyti
QUOTE(daza @ 2011 10 26, 21:43)
Aš jau eksperimentavau su Tuperware indu, išplaktu pilnai, paplaktu ir visai neplaktu kiaušiniu. Mano išvada, reikia minkyti rankomis ir kiaušinius išplakti tikrai gerai.

Pritariu, kad geriau nei rankomis neiminkys teslos joks aparatas smile.gif
Atsakyti
Šiandien minkiau su trupučiu mažiau miltų ir daugiau pieno, ty minkštesnę tešlą.
Labai lipo prie rankų minkant. Neišlaikė nervai, tepiau rankas aliejumi. Gavosi žymiai minkštesnė tešla. Tampėsi tikrai lengviau, aišku skylių išvengti nepavyko, bet čia manau praktikos stoka. Taip susiklostė aplinkybės, kad padariusi turėjau palikti pakilti, pakilo nemažai. Koks variantas prapjovus bus, parašysiu savaitgalį.
Atsakyti
Merginos sakykit Jus man, kaip ta tesla atrodo tokia sausa9is kai kuriu nuotrauku matyti,kai jau paruosta kepimui ir susukta skardoje)? Nes mano tai buna apsivelusi sviestu, dar pro krastus jis bega, o jei sviestas padziuva, tai virsus buna toks patrukinejes. gal as to sviesto per daug dedu? g.gif Bet pagal recepa gi g.gif
Nes cia kai ziuriu, tai tobulai lygus atrodo, sviesto ne zymes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daza @ 2011 10 27, 15:48)
Šiandien minkiau su trupučiu mažiau miltų ir daugiau pieno, ty minkštesnę tešlą.
Labai lipo prie rankų minkant. Neišlaikė nervai, tepiau rankas aliejumi. Gavosi žymiai minkštesnė tešla. Tampėsi tikrai lengviau, aišku skylių išvengti nepavyko, bet čia manau praktikos stoka. Taip susiklostė aplinkybės, kad padariusi turėjau palikti pakilti, pakilo nemažai. Koks variantas prapjovus bus, parašysiu savaitgalį.

Labai įdomu kas gausis.Būtinai parašykite, daza.Girdėjau, kad reikia susukus iš karto dėti į orkaitę apie 230 laipsnių temperatūra. Tuomet užsifiksuoja lakštai, o po 10-12 min. sumažinti temperatūrą iki 190-180 laipsnių. reikės pabandyti taip gaminti g.gif .
Atsakyti
QUOTE(EIVA @ 2011 10 28, 17:37)
Girdėjau, kad reikia susukus iš karto dėti į orkaitę apie 230 laipsnių temperatūra. Tuomet užsifiksuoja lakštai, o po 10-12 min. sumažinti temperatūrą iki 190-180 laipsnių. reikės pabandyti taip gaminti  g.gif  .

As kepiau abiem budais, viena kildinau, o tada tik kepiau, o kita kart iskart dejau i orkaite. Man orkaitej pakilo gal maziau, nei pries tai iskildintas, bet labiau patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara04. @ 2011 10 25, 23:03)
pritariu ir as  drinks_cheers.gif reiks ilgaji svaitgali issikepti smile.gif

nu va jau orkaiteje kepa, ziuresim kaip iseis si karta smile.gif
Atsakyti