Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(pekutis @ 2011 10 18, 08:38)
nea,metus neis  tongue.gif  kažkur per 4 dienas suvaikščios  rolleyes.gif tada bandysiu rizikuot  ax.gif

o per kur tu siunti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 10 18, 11:44)
o per kur tu siunti?  g.gif

tai autobusu,kur siuntas veža ax.gif
Atsakyti
Mano paskutiniai šimtalapiai.
Šito nelabai gražus gavosi vidurys, nes buvau įdėjusi 2 puodukus, kadangi kepiau ir skruzdėlyną, sugalvojau tipo papuošti...
user posted image

Į šito vidurį dėjau tik vieną puodelį, keptas iš 500 g miltų, skardos diametras 28 cm:
user posted image

Perpjautas:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(daza @ 2011 10 24, 13:34)
Mano paskutiniai šimtalapiai.

Perpjautas:
user posted image

Daza, be galo gražus essen.gif Sakyčiau - tobulas thumbup.gif
Atsakyti
Trečią savo šimtalapį kepiau vakar ir aš. Ankstesnius kartus tešlą minkiau duonkepėj, tai labai sunkiai tampėsi, nelabai gaosi. Šį kartą minkaiu rankom apie 45 min. Bet minkydama netepiau rankų aliejum, man ir taip nelipo prie jų. Kadangi tampyti neišeina man, tai kočiojau su makaronų mašinėle, paskui tuo lakšteliu sujungiau ir tada dar pasitempė. Taip lakšteliai gavosi peršviečiami, tik sujungimų vietose truputį storesni, bet tai nieko, tikėjausi skanaus šimtalapio...
Nesuprantu, sviesto ir cukraus dėjau pagal receptą, praeitus kartus gavosi karamelė, šį kartą ne doh.gif Labai jaučiasi sviestas, maža cukraus, nesupratau kas nutiko schmoll.gif Atrodo ir kepiau tiek pat kiek ir kitus, o va, nesigavo ir fsio sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 10 25, 09:40)
Trečią savo šimtalapį kepiau vakar ir aš. Ankstesnius kartus tešlą minkiau duonkepėj, tai labai sunkiai tampėsi, nelabai gaosi. Šį kartą minkaiu rankom apie 45 min. Bet minkydama netepiau rankų aliejum, man ir taip nelipo prie jų. Kadangi tampyti neišeina man, tai kočiojau su makaronų mašinėle, paskui tuo lakšteliu sujungiau ir tada dar pasitempė. Taip lakšteliai gavosi peršviečiami, tik sujungimų vietose truputį storesni, bet tai nieko, tikėjausi skanaus šimtalapio...
Nesuprantu, sviesto ir cukraus dėjau pagal receptą, praeitus kartus gavosi karamelė, šį kartą ne doh.gif  Labai jaučiasi sviestas, maža cukraus, nesupratau kas nutiko  schmoll.gif Atrodo ir kepiau tiek pat kiek ir kitus, o va, nesigavo ir fsio sad.gif

Gal temperatura per maza buvo arba jeigu uzdengiate simtalapi ir kepate,tada bent man mazai gaunasi karameles.Nors dar pagalvojau,kad ir nuo sviesto galetu daug kas priklausyti.As is savo patirties galiu pasakyti,kad man skaniausiai ir geriausiai karamele gaunasi,kaip naudoju "smetoniska" sviesta. 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Visada kepu su Optimos sviestu, bet labai daug reikšmės turi CUKRUS... ne visi karamelizuojasi, po kelių visai be karamelės pyragų apsistojau ties irgi Optimos cukrumi... gaunasi tiršta, gausi karamelė.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2011 10 25, 10:51)
Gal temperatura per maza buvo arba jeigu uzdengiate simtalapi ir kepate,tada bent man mazai gaunasi karameles.Nors dar pagalvojau,kad ir nuo sviesto galetu daug kas priklausyti.As is savo patirties galiu pasakyti,kad man skaniausiai ir geriausiai karamele gaunasi,kaip naudoju "smetoniska" sviesta. 4u.gif  mirksiukas.gif

Na, jei temperatura padidinciau, tai bijau kad tada sudegtu ir liktu neiskepes...Siaip as dejau folija kai tik virsus apskrudo, be jo butu visai sudeges. O sviesta naudojau 82% riebumo, bet tikrai ne "Smetoniska", o berods paprasta "Favorite", nebepamenu tiskliai. Na, tikrai jis mano ne paskutinis, dar tobulinsim toliau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dangiuk @ 2011 10 25, 13:13)
Visada kepu su Optimos sviestu, bet labai daug reikšmės turi CUKRUS... ne visi karamelizuojasi, po kelių visai be karamelės pyragų apsistojau ties irgi Optimos cukrumi...  gaunasi tiršta, gausi karamelė....  rolleyes.gif


Na, apie cukru ne nepagalvojau. Reiks atkreipt demesi, aciu uz patarimus:)
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 10 25, 13:16)
Na, jei temperatura padidinciau, tai bijau kad tada sudegtu ir liktu neiskepes...Siaip as dejau folija kai tik virsus apskrudo, be jo butu visai sudeges. O sviesta naudojau 82% riebumo, bet tikrai ne "Smetoniska", o berods paprasta "Favorite", nebepamenu tiskliai. Na, tikrai jis mano ne paskutinis, dar tobulinsim toliau smile.gif

Tas ,,Favorite" yra puikiausias sviestas - visada su juo kepu... šiaip siūlyčiau bandyt kept ant kuo lėtesnės ugnies, gal karštis per didelis buvo.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 10 25, 13:23)
Tas ,,Favorite" yra puikiausias sviestas - visada su juo kepu... šiaip siūlyčiau bandyt kept ant kuo lėtesnės ugnies, gal karštis per didelis buvo.... g.gif

Kepiau ant gana mazo karscio, pabaigoj padidinau, isisgandus kad karameles ner, bet tai nepadejo, o tik sudege..sad.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 10 25, 13:23)
Tas ,,Favorite" yra puikiausias sviestas - visada su juo kepu... šiaip siūlyčiau bandyt kept ant kuo lėtesnės ugnies, gal karštis per didelis buvo.... g.gif

Na man atrodo jeigu maza temperatura,tai tikrai nesikaramelizuos g.gif , del cukraus tai taip pat nepagalvojau,gali buti,kad jame yra problema
unsure.gif cool.gif .Na savaitgali vel kepsiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2011 10 25, 15:55)
Na man atrodo jeigu maza temperatura,tai tikrai nesikaramelizuos  g.gif ,  del cukraus tai taip pat nepagalvojau,gali buti,kad jame yra problema   
unsure.gif  cool.gif .Na savaitgali vel kepsiu  wub.gif

NU nežinau - kepu iš pradžių pirmas 15 min ant karštesnės (mano orkaitė senobinė, nereguliuojama laipsniais), likusį laiką po uždengimo kepu ne ant mažiausios, bet labai mažos ugnies. ax.gif
Atsakyti